Jump to content
BulForum.com

African Nations Cup


LSS

Recommended Posts

Четвъртфинали:

1. Egypt - DR Congo

2. Guinea - Senegal

3. Cameroon :excl: Ivory Coast

4. Nigeria - Tunisia

 

Полуфинали:

Winner 2 - Winner 1

Winner 4 - Winner 3

Ммм...доста интересни 3 и 4 мачове.Особено 4 ще е много завързан.А интересното е също че после на 1/2 финал ще играяр победителите от 3 и 4.Аз мисля че това ще са Нигериа и Камерун а този сблъсък е обещаващ.Достоен е за финал.

Link to comment
Share on other sites

на моя отбор-ivory coast се е паднал най трудния съперник въпреки това се надявам да ги отстранят а за другите мисля че египет и сенегал няма да имат проблеми а нигерия може малко да се озорят но мисля че ще бият тунис

Link to comment
Share on other sites

много успорвани мачове се очертават

мисля че единият полуфинал ще е Египет-Сенегал, но за дргугия всичко е възможно. залагам на Камерун-Тунис

Link to comment
Share on other sites

За мен Сенегал са най-сериозният претендент за титлата, макар че силите са доста изравнени, както винаги е било на шампионата на Африка! Очакват ни завързани мачове до края!

Link to comment
Share on other sites

и даааааааааааа ivory coast отстраниха камерун :D с дузпи но все пак си е победа ето "о пропусна 21та дузпа а дрогба вкара веднага след това и така прати отбора си на полуфинал срещу нигерия

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер видях нещо което ще пазказвма на внуците си. Тва не беше реално просто 23 вкарани дуспи-23 поредни. понее 3-4 красиво в горния ъгъл...

Link to comment
Share on other sites

Африканците си показаха способностите....много напрегнати мачове днес...радост за окото!

И така...продължавам да симпатизирам на Кот'ДиВоар за титлата :rolleyes: Давайте момчетааааа!

Link to comment
Share on other sites

Двамата вратари бяха ужасно зле. И двамата тръгваха в едната посока много рано и ако не си дебил да му я хакнеш баш там, просто я търкулваш леко в другия ъгъл и то става. Нищо чудно, че превъртяха 11те... Явно обаче напрежението и вродената тъпота нещо му попречи на Ето'о и я зашиба на майната си. Между другото казах, че Сонг ще пропусне и не познах. После като превъртяха и Ето'о се нареди, бях абсолютно сигурен, че ще я изпусне. В такива моменти се дава да бият разни смешници, от които никой нищо не очаква. Ама...както и да е. Беше весело определено. Аз разбита се гледах само дузпите. То другото отново беше скука. Да, има интрига, но не, няма добър футбол.

Link to comment
Share on other sites

Финалът е между Египет и Кот'ДиВоар ;) Аз лично симпатизирам на Брега на слоновата кост B) Дано поне се получи по-хубав мач.

Link to comment
Share on other sites

Египет и Сенегал направиха много добър мач.... съдията накрая не даде дузпа за Сенегал... финалът ще е оспорван, но ми се иска Кот Д'Ивоар да бие

Link to comment
Share on other sites

Египет и Сенегал направиха страхотен мач. Съдията обаче осра всичко. 100%-ова дузпа в 90 мин. за Сенегал :angry: Мачът отиваше в продължения.

Но най-интересното беше когато треньорът на Египет смени Мидо(голямата звезда :lol: ) и онзи му се разкрещя. Двамата едва не се сбиха :ohmy: Никога не бях виждал такава реакция на футболист, когото сменят. Според мен Мидо заслужава да го изритат от отбора!

 

П.С. А този, който влезе на негово отбеляза победния гол :D

Link to comment
Share on other sites

Мдаа!

 

Като го гледах и не вярвах на очите си! Тоя Мидо не знам за къф се мисли... :huh:

Майче го наказаха от Футболната асоциация за 6 месеца.. нещо такова :D

 

Иначе на финала съм за Египет , щото не искам Дрогба да печели! :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Египет спечели купата.....

 

Мачът с Кот Д'Ивоар беше горе-долу равностоен и се стигна до дузпи... Египтяните биха по-добре и победиха с 4-3...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък бях за Кот'д Ивоар :) Признавам ги, за дузпите с Камерун бяха изключително много време в по-неравностойно положение (все пак ако биеш първи винаги има надежда при пропуск вратаря да ти поправи грешката, но като биеш втори и другия е вкарал ...). И все пак евала на Египет, заслужаваха си да спечелят домакинството си, поне доколкото гледах финала и като цяло състезанието.

Link to comment
Share on other sites

Кво ви казах :P

Ми то в повечето финали (да не кажа всички!) за купата на Африка играят домакините. Мисля, че единственото, което показаха на този турнир е, че в Германия Африканските отбори няма да постигнат нищо. Най-много с доста късмет някой от тях да излезе от групата. А иначе в турнира като цяло имаше 2-3 запомнящи се мача и много дузпи.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...