Jump to content
BulForum.com

African Nations Cup


LSS

Recommended Posts

Вчера започна Купата на Африканските нации. Тази година първенството се провежда в Египет.

В мача на откриването домакините победиха Либия с 3-0. Преди малко Кот Д'Ивоар победи трудно Мароко с 1-0.

 

Ето групите:

А - Египет, Либия, Мароко, Кот Д'Ивоар

B - Камерун, Ангола, Того, ДР Конго

C - Тунис, Замбия, ЮАР, Гвинея

D - Нигерия, Гана, Зимбабве, Сенегал

Link to comment
Share on other sites

Къде дават мачовете?

 

Eurosport. Ще дават 32 мача, което ще рече всички, ако има мач за трето място. Ако няма...сметката не излиза...

Link to comment
Share on other sites

що да нямат нищо общо??? само треньорът е различен, но отборът е горе долу същият

 

днеска ги гледах срещу зимбабве и играха много добре, въпреки че изпуснаха 3-4 100% положения... отмениха им чист гол(като цяло съдийството не беше на нив) и победиха с 2-0...... в интерес на истината и зимбабве играха много слабо, но все пак съм доволен от мача

Link to comment
Share on other sites

Аз гледах само първото полувреме и тия Сенегал много мачкаха :) два пъти пропуснаха на празна врата :D и един гол им отмениха :) мисля че на Камара

Link to comment
Share on other sites

Аз сам от Гана,защото е време и други държави да печелят турнири! Писнами само да чувам от сорта:

Иран пален аубсайдер в групата си за световното и други подобни :angry1 !! Защото щом си стигнал до който и да е турнир значи не си толкова слаб. ;)

Link to comment
Share on other sites

Кот Д'ивоар играят най-бързият и техничен футбол or африканските страни.Няма да забравя как смазаха Италия в приятелска среща в края на миналата година и как италианците измъкнаха накрая равенството.С Дроgба,Гай Демел,Коло Туре,Дидие Закора,Бонавентур Калу са моите фаворити за победителu. :)

Link to comment
Share on other sites

Писнами само да чувам от сорта:

Иран пален аубсайдер в групата си за световното и други подобни :angry1 !! Защото щом си стигнал до който и да е турнир значи не си толкова слаб. ;)

:laughing: Че те Иран наистина са си пълни нещастници, но ако искаш пусни един еврофутбол на тея да си умножиш капиталите.

Колкото до тва за класирането - пълни глупости и на тва световно има супер много слаби отбори. В момента отборите от Африка са супер зле, от Азия по традиция са си зле. Първата фаза на това световно ще е слаба като цяло. Е сигурно ще станат 3-4 изненади...

А то иначе, аз съм чувал, че един отбор не е "толкова слаб" дори като не се класирал на световно. Даже е добър, но съдиите го порязали ;)

Link to comment
Share on other sites

Мислех да не ви развалям веселата темичка, но като стана дума... Турнирът по традиция е супер скучен и безинтересен. Изобщо не ме свърта да гледам мач от него. Африка се имат за третата по сила конферация, но са пълна дупка...или по-скоро празна... Не мога да дам прогноза за фаворит, защото всички са еднакво слаби и еднакво силни.

Link to comment
Share on other sites

Мислех да не ви развалям веселата темичка, но като стана дума... Турнирът по традиция е супер скучен и безинтересен. Изобщо не ме свърта да гледам мач от него.

На 100% те подкрепям, преди малко се опитах да гледам един мач по eurosport едва изкарах до 25мин. В 20мин нападател на Конго изрита между краката доста силно защитник от Ангола, а топката беше излезла вече в аут. А десятка на Ангола правише такива селски шутове :laughing: Такова нещо съм сигурен, че и в "А" регионална не може да се види :)

Link to comment
Share on other sites

ми като не ви харесва, не гледайте... всеки си има мнение..... моето е различно

в интерес на истината ангола и конго наистина играха много зле, но Камерун и Того направиха добър мач. Камерунците вкараха 2 изключително красиви гола (особено този на Ето'о) и заслужено победиха

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...