Jump to content
BulForum.com

Colin Farrell sex tape with Nicole Narain


danio

Recommended Posts

е ,не очаквах,че през цялото време ще снима тая шундра и че ще е толкова кратко,няма ли оше нещо.нещо повече?? :bgrin: :P

Link to comment
Share on other sites

Wow А аз си мислех че никой ням да го изтегли това защото е 85 мб и е от международен сайт(за мен това си е проблем) ама като ти гледам ника не се учудвам :) кажете сега дали си заслужава тегленето или не но щом казваш че през цялото време снима тази шундра май ще го дръпна да видя за кво става дума само някой да ми припомни коя е Nicole Narain че нещо не се сещам

Link to comment
Share on other sites

Wow А аз си мислех че никой ням да го изтегли това защото е 85 мб и е от международен сайт(за мен това си е проблем) ама като ти гледам ника не се учудвам :) кажете сега дали си заслужава тегленето или не но щом казваш че през цялото време снима тази шундра май ще го дръпна да видя за кво става дума само някой да ми припомни коя е Nicole Narain че нещо не се сещам

ако не си му фен ,или на нея и ти е проблем тва дърпане-зае**,качеството е кофти и само 13 мин! :wacko:

искам още :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ами не съм му фен а тая я чувам за първи път така че няма да се тегли мерси за инфото

Еми ако си на ГГБИТ мога ти го кача на FTP-то.

Link to comment
Share on other sites

Ако ти се занимава нямам нищо против за да видя и аз най накрая за кво става дума и колко струват тея само да не се окаже че са като наще студенти

Link to comment
Share on other sites

Едно мога да кажа:

 

Ако това е Колин Фарел аз съм Брус Уилис

 

Как му се връзвате на тоя евтинджос фейк не знам

 

Брус кога ще снимаш Умирай Трудно 4

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...