Jump to content
BulForum.com

Everything is gay


GeorgiK

Recommended Posts

Ами малко съм раздвоен в началото ми беше забавно но по средата на клипчето стана много монотонно и като се има предвид че повтаря само гей гей гей гей гей .... към края ми писна и го спрях

Link to comment
Share on other sites

До някъде ми прилича на песента "Пикае ми се",в изпълнение-аз след стабилно количество погълнати алкохолни напитки.Разликата идва от там,че използвах 4 или 5 акорда и пак имаше няква мелодия...... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ха-Ха!Тва е много яко..пича е изпушил отсякъде..ама мисля, че е някаф умник-зубар и другите са го базикали много.Дошло му е в повечко и е развил "разни" комплекси!Пича е лабилен, но това не му пречи да прави "стойностна" и Откровена музика :D ... за нещата които са "Gey".Ха-Ха!Лудо е!

Link to comment
Share on other sites

Бфффффф! Лелееее...ЗЛЕ! Тъпо, затлъстяло американче с китара - повече да не го обиждам... Жал ме е за китарата обаче...чак се чудя как не изпляка някоя струна...

Link to comment
Share on other sites

Подходяща шапка и става копие на Ерик Картман от South Park :) Известно прасенце е май тоя пич.Как са казваше оня водещ на The Awful Truth ... като близнаци са двамката :allien

Link to comment
Share on other sites

Тоя води някво шоу по MTV и почти всяка вечер го дават и прави такива тъпотий.Обаче е голям олигофрен! :D

crazy monkey se kazva shouto ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...