Jump to content
BulForum.com

Зарибяване


Recommended Posts

Еми кат са обичат младите, да се земат.

Замисляла ли си се защо все някакви пропаднали типове се въртят около теб? Случайно да ти е минавало през акъла че проблема може да е в теб? Или в бандата с която движиш (прозвуча като teen-american-movie ;) )

 

Да бе,замисляла съм се!!Обаче разбрах,че проблемът не е в мен(ама на висока цена..)Не е и в 'бандата',защото бая 'банди' съм сменила и в никоя не се задържам повече от месец...сигурно имам високи критерии-искам да са и умни(или поне да не са чак такива идиоти)...

а и не само пропаднали типове се въртят около мен-има и непропаднали,просто не съм ги споменавала,защото не са много интересни...имаше там един студент,който хич не беше тъп,ама той пък беше тотално луд....имаше и един много свестен от английската,ама не му излезе късметът,защото тогава ходех с поредния идиот(така и не се научих да изневерявам!)....

Link to comment
Share on other sites

Хмм, народе, на всеки му излиза късмета когато му е писано!

Няма никакво значение кой как зарибява, ако му е писано, ще стане

ако не му е писано няма :)

Хммм май не е съвсем така. Ако си седиш по цял ден у вас или пък като излизаш не обелваш с никой по една приказка колкото и да ти "пишат" :D няма да стане.

Иначе за зарибяване кви ли не простотии съм чувала. Аз се впечатлявам някой като каже нещо интелигентно. Мхм, проблемът е там, че почти не се намира някой да казва интелигентни работи. :wir

Пък .. не ми и трябва. Имам си кой да ми говори мили работки ...

Link to comment
Share on other sites

Хмм, народе, на всеки му излиза късмета когато му е писано!

Няма никакво значение кой как зарибява, ако му е писано, ще стане

ако не му е писано няма :)

 

 

 

habsoliutno saglasen

 

az poslednata zaribqvka mi be6e nqkak si stranna to4no na nova godina bqh na suho 3 meseca i kam 00:30 doidoha 2 momi4eta v pi4a deto bqh na kupon i sled densvane i mnogo piene pridrujeno s nargile s koeto se umazahme na ednata pi4ka i hvarlih edno oko i po edno vreme ostanahme samo dvamata v staqta na toq pi4 i az sednal na edin stoi kazah vsi4ko koeto mislq zza neq nz kakvo to4no sam kazval 6toto adski mnogo me cepe6e glavata i bqh pil mnogo no tova me izradva 4e vsi4ko stana spontanno i dvamata se celunahme i ot tam ve4e ne e za razkazvane

Link to comment
Share on other sites

Еми аз не съм много по зарибявкитте. Просто отивам, казвам и квото стане. А иначе с много хора съм се сприятелил по подобен начин. Например с едно момиче се запознахме на Пампорово. Карам си аз борда гледам я тя на някво равно отидох и казах: "Искаш ли да те дръпна?" тя: "Ми да. Мерси". Карахме целия ден заедно и сме си супер френдове ся :lol: :laughing: :lol: :) :D :P .

Днеска пак предложих на една рускиня да я дръпна :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Тва за жертвата - и аз го правя! Ако е същото, за което си мисля де. Начи жените много обичат, като се почувстват по-силни и да закрилят "унеправданите". Е - аз точно на такъв се правя и всичко става уж от самосебе си.

Ама си има и много изпитани методи - алкохол, алкохол, алкохол и мнооого други неща - имам предвид или ти черпиш или ти се черпиш и нещата стават.

Според мен трябва нещата да се измислят на момента и това зависи от ситуацията и момичето. Примерно аз съм зарибявал със следния лаф: "Ще ме черпиш ли едно питие?" - и момичето върза, ама аз предварително знаех че има чувство за хумор и повечко пари :D

В същност последното е висш пилотаж в зарибяването - да ги накараш да черпят! На морето се става истински професионалист - особено с чужденците!

 

Баси колко глупости изписах - не ми е в стила! :(

 

:Офф: Да няма новогодишно махане на warn или той си се маха като мине 1 година без злоупотреби?

Link to comment
Share on other sites

Кво разбирате по "умен" ве майна?Аз биохимик няма да стана (колкото и да "искам") заради момиче :)

 

Иначе за перфектната половинка съм съгласен, че такова животно няма.

Link to comment
Share on other sites

Кво разбирате по "умен" ве майна?Аз биохимик няма да стана (колкото и да "искам") заради момиче :)

 

Що пък да не станеш? Аз как смятам да стана? Е, не заради момиче а заради мъж

 

:bgrin: - доц.Пищийски. На 16-ти имам изпит баш по Биохимия!

 

 

 

Никога не казвай никога - не се знае като ти заварти главата някоя девойка - ще станеш - не, ами и нобелова награда може да вземеш!

Link to comment
Share on other sites

Ама си има и много изпитани методи - алкохол, алкохол, алкохол и мнооого други неща - имам предвид или ти черпиш или ти се черпиш и нещата стават.

 

С 2 думи: Много много глупаво...

Link to comment
Share on other sites

Казах "черпиш" не - "напиваш като свиня"! Алкохола отпуска и по-притеснителните имат нужда от това! А и в топика пише да се дадат примери не да се даде единствената рецепта за сваляне(която не съществува), така че няма нужда от оценка на чуждото мнение. Както аз не съм дал такава!

Link to comment
Share on other sites

един приятел като зарибява започва със въпроса "свирки правиш ли?" ... страннотот е, че 1-2 не го одрязаха

 

колкото до мен..... супер претенциозен съм и повече ми се е случвало момичетата да идват при мен, отколкото аз при тях.... а иначе ако ми се наложи, гледам да има някакъв разговор, който да е интересен и на 2-мата пък после каквото стане

метода с алкохола и напиването не съм го пробвал, но казват, че бил най-сигурен

Link to comment
Share on other sites

Абе тва кой бил тъп и кой умен е силно съмнително да кажа.Щото и мен са ми викали едни тъпи п**** че съм скучен тъп и незнам си там какъв ама има хора които немислят така.Затова че тва е силно разтегливо дали тея дет са зарибяват били тъпи прости с пъпки руси и незнам си там кви.

 

А аз иначе кат зарибявам съм си просто етествен.Нищо повече ако ме харесат харесат ако ли не ще си търся друга и тва е.Жени бол умрял съм там че няква ма мислела за скучен.

Link to comment
Share on other sites

Абе тва кой бил тъп и кой умен е силно съмнително да кажа.Щото и мен са ми викали едни тъпи п**** че съм скучен тъп и незнам си там какъв ама има хора които немислят така.Затова че тва е силно разтегливо дали тея дет са зарибяват били тъпи прости с пъпки руси и незнам си там кви.

А аз иначе кат зарибявам съм си просто етествен.Нищо повече ако ме харесат харесат ако ли не ще си търся друга и тва е.Жени бол умрял съм там че няква ма мислела за скучен.

 

Супер,направо се влюбих в теб!!Най-много си падам по интелектуални типове кат теб с такова отношение към жените-"тъпи п****"!Иди най-естествено в твой стил да им кажаш,че за теб са нищо повече от парче месо и всичките ще са ти в краката!Да ти имам зарибяването....

Не знам,обаче ако някой говори така за мен,ще побеснея!

 

Да уточня-нямам нищо против русите,но въпросният просто малко приличаше на момиче,това е!

А с 'умен' не исках да кажа,че трябва да е професор,а да има все пак някаква обща култура поне и да не е поредният уличен простак,който мисли само за себе си и за настоящия момент.

Link to comment
Share on other sites

Ся,ако някои от вас ми каже че не е ходил с момиче/момче което не е харесвал направо ша си разцепа китарата в земята.......

 

Да поясня за какво го казах това:

 

1.Защото повечето казват че искат умни приятели/приятелки

2.Сичко ли трябва да е спонтанно?????

3.Никой не се е родил на този свят умен и красив-секи са МОДДВА по свой собствен начин

4."Обичайте за да ви обичат" или май беше "Харесвай се за да те харесват"-НЕМОГА ДА СЕ СЕТЯ

 

Олеееееее,така мога да си бръщолева цяла вечер..............

 

 

 

Някои да дава други примери с който се е опитвал да свали една ДАМА :) вместо да пълнят темата с въпроси не за тука :)

 

ДАВАЙТЕ ПО СЪЩЕСТВО :)

Link to comment
Share on other sites

Аз веднъж бях в една стая с една 20 годишна украинка и с една 20 годишна русенка, ама не ми се нахвърлиха и аз спах на 2 стола. На другия ден бях с русенката в една стая с едно голямо легло, обаче взе да ми пуши и да ми говори глупости, после се скарахме и накрая я изгоних като стана светло.

Хахах! Така преди няколко години след прилично количество алкохол и зеленина аз и една моя приятелка си легнахме на едно легло с един познат. Беше много студено и двете сме се лепнали за него(той държеше да е по средата). Заспахме ужасно бързо, а тоя пич не смее да мръдне. На сутринта се събуждам и го гледам-той не спи. Мина ми през главата, че сигурно се е схванал и го питам:

-Искаш ли да се обърнеш?

Малеееееееееее такива утвърдителни махове с глава не бях виждала.

После, когато пиехме кафе изцепи нещо от сорта:

-Цяла нощ не можах да спя, отгоре на всичко не смеех да мръдна, за да не ви събудя! Поне да бяхте ме изнасилили!

Скорпи, късметлия си ти! :)

 

Иначе да не вземе да излезне, че жените са по-активни от мъжете...

Аз до сега съм сваляла само един. Нямах съществени резултати. Обаче като ми писна да се занимавам с него, нещата май се завъртяха в моя полза...

Link to comment
Share on other sites

Хмм, народе, на всеки му излиза късмета когато му е писано!

Няма никакво значение кой как зарибява, ако му е писано, ще стане

ако не му е писано няма :)

 

Но винаги можеш да пробваш със сопата, за да ускориш процеса. Работата е там, че поговорката: Господ помага, ама в пещера не вкарва - важи с пълна сила, тъй че гледай винаги да имаш повечко жито, червеи и друга стръв и дебела здрава сопа. Само внимавай как удряш да не се окажеш с труп накрая.

 

Хахах! Така преди няколко години след прилично количество алкохол и зеленина аз и една моя приятелка си легнахме на едно легло с един познат. Беше много студено и двете сме се лепнали за него(той държеше да е по средата). Заспахме ужасно бързо, а тоя пич не смее да мръдне. На сутринта се събуждам и го гледам-той не спи. Мина ми през главата, че сигурно се е схванал и го питам:

-Искаш ли да се обърнеш?

Малеееееееееее такива утвърдителни махове с глава не бях виждала.

После, когато пиехме кафе изцепи нещо от сорта:

-Цяла нощ не можах да спя, отгоре на всичко не смеех да мръдна, за да не ви събудя! Поне да бяхте ме изнасилили!

Скорпи, късметлия си ти! :)

 

Иначе да не вземе да излезне, че жените са по-активни от мъжете...

 

Мъжете ги е страх :) поне тези, които се боят да не развалят работата. Ти как щеше да реагираш, ако този беше посегнал първи? Това че той е държал да е по средата, значи му се е искало да се сетите сами :)

 

Тъй чи столовете са за предпочитане :) Дори може да възбудят възхищение :) (у жените, на които си си отстъпил леглото) Хахахаха...

Link to comment
Share on other sites

зарибявали са ме по къв ли не начин,но най-идиотският беше в събота :D :пускат слави -йовано,йованке,при което аз повчам да мрънкам и слизам от бара и му викам на тоя въпросния:

-тая песен си я слушам в нас и рева на нея :wacko: а той започва:

-в понеделник те взимам с мен в софия,да видиш какво е усещането слави да ти я изпее на живо тая песен! :excl:

-абе ти полудя ли,ей сега тръгнах да гледам слави!изобщо не ме зарибявай!

-ама ти не знаеш какво преживяване е просто!иначе остави секс мекс-то тва е ясно,помисли си за слави! ;)

 

умрях от смях,честно ви казвам!! :lol:

но проблема ми е друг,в същата събота мрънках един час на шефа да ми даде номера на "любовта" и аз не знам за кво толкова тряабваше да го взема,ама успях!обаче ся кво?имам номера и ся кво? :blink: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Повтаряте се... И аз се повтарям. Колко пъти ще повтарям - не се повтаряйте! За да не се повтаря - търсете, преди да пишете, че ще се окаже, че повтаряте. Изобщо - ебати повтарянето стана тука.

 

http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=14143

 

На - образовайте се как се прави. Ето ви извадка на най-доброто от темата (не е за хора със слаби нерви, бременни и малолетни):

 

http://www.evrocom.info/invision/index.php...ndpost&p=152268

 

и после в подробности тук:

 

http://www.evrocom.info/invision/index.php...ndpost&p=152514

 

и още една безотказна тактика тук:

 

http://www.evrocom.info/invision/index.php...ndpost&p=160679

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...