Jump to content
BulForum.com

Зарибяване


Recommended Posts

Такаааааа............

 

Зна4и който иска може да си ПОСТНЕ "методите" на зарибяване!Няма значение дали е Male или Female(ех че съм един ЛИНГВИСТ пък и аз........ :lol: )

 

Щото например един мои френд зарибяваше момиченца по следния начин:

 

Отива до набелязаната жертва и задава следният "Сковаващ" въпрос:

 

"Ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ да знаиш в кои отбор играй Хенрик Ларсон?"

 

След това винаги съм са разцепвал на погледа им......... :blink: (меко казано например)

 

Така че не щадете слова..... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Най-добрия лаф за зарибяване на всички времена все още си остава:

- Ъъъ извинявай, този парцал не ти ли мирише на Хлороформ...

 

Иначе мен много ме кефи последната ми по-сериозна връзка как започна. Та лежим си значи ние в моето легло и тя изведнъж ми се нахвърли...

Link to comment
Share on other sites

aaa bati temata 10 min seda i se 4uda kvo to4no e iskal da kaje

zaribqvam s kvo s koka s amfeti s kvo ?

izqsnqvaite se we bati

 

Хахахаха, пич, верно си злоба! :beerchug Може да ходи в гората и да зарибява гъбки :) Предполагам, че гледайки приятели е решил, че е добра идея форумистите да споделят кой/'коя как зарибява набелязаните си цели от противоположния пол.

Link to comment
Share on other sites

Иначе мен много ме кефи последната ми по-сериозна връзка как започна. Та лежим си значи ние в моето легло и тя изведнъж ми се нахвърли...

 

 

А как стигнахте до там :)

Link to comment
Share on other sites

Зарибявам как доде.То зависи от човека кво ша му кажеш и са осеща дали ша върже.Последния път стана раотата без мъки и още в началото бях 99% сигурен, че ша стане раотата :) Ся си бера плодовете на труда :)

Link to comment
Share on other sites

Предимно с царевица (кукуруз), хлебчета, кьоспе...абе какво да ви кажа, зависи от водоема ;)

Ти не си човек! Легнах на земята от смях... :laughing1: :laughing1

 

Иначе кръстника ми, който е доста зарибен рибар (lol) използва кус-кус и жито. Поне на язовир Доспат. И си оказва сериозно влияние.

 

 

-> Zingam, просто беше на гости у нас и нямаше къде другаде да преспи...

Link to comment
Share on other sites

Аматьори :bgrin:

 

Пристъпяте бавно към обекта на вашето желание, поглеждате го страстно, и нашепвате на ушето - "Ай да съ е*ем!" :pirate

 

В 99,9% от случаите ще ви сритат гъза или нещо друго, но един мъж трябва да може да поема рискове :evil

 

:happy:

Link to comment
Share on other sites

"Hug me or I shall destroy you !"

 

Ха..хаха....ахахахахахахахахх!!!!!!!!!Браво бе!Ей това е истинско мъжле :P :bgrin: хахахахахаха :punk ....после ще пиша и аз по темата ама ся няя време...

Link to comment
Share on other sites

Тряс със сопата по главата, хващам я за косата и я водя в пещерата.

 

-> Zingam, просто беше на гости у нас и нямаше къде другаде да преспи...

 

Аз веднъж бях в една стая с една 20 годишна украинка и с една 20 годишна русенка, ама не ми се нахвърлиха и аз спах на 2 стола. На другия ден бях с русенката в една стая с едно голямо легло, обаче взе да ми пуши и да ми говори глупости, после се скарахме и накрая я изгоних като стана светло.

 

След една седмица същата тая ми вика: "Идвам ти на гости, чакай ме на гарата." Аз изпаднах в ужас - разубедих я.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Отивам на риба и цял ден - нищо. Таман си тръгвам и опа, нещо се закачи на въдицата. Дърпам и изваждам някаква жаба.

"Пусни ме рибарю, аз съм златната жаба и ако го сториш ще ти изпълня едно желание."

"Добре, викам си на акъла, за какво ми е тая жаба и понеже играя на тото я накарах да ми каже шест числа. Прибрах се и попълних фиш с нейните числа. И няма да повярвате - ударих джакпота. И като се почнаха едни веселби - цяла седмица. Сетих се за златната жаба и реших да отида да й благодаря. Попитах я какво да направя за нея."&quoD;Искам да ме любиш, защото аз всъщност съм омагьосана принцеса!"

Гледам я аз - крастава и грозна жаба, ама нали ме направи милионер. Прежалих се, стиснах зъби, притворих очи и почнах да я чукам. По едно време отварям очи и гледам - гадната жаба се превърнала в красиииива, неееежна четиринадесет годишна девойка.

Ето така седят нещата, господин съдия ...

Link to comment
Share on other sites

Тряс със сопата по главата, хващам я за косата и я водя в пещерата.

Аз веднъж бях в една стая с една 20 годишна украинка и с една 20 годишна русенка, ама не ми се нахвърлиха и аз спах на 2 стола. На другия ден бях с русенката в една стая с едно голямо легло, обаче взе да ми пуши и да ми говори глупости, после се скарахме и накрая я изгоних.

 

Де да беше толкова лесно :rolleyes: BTW аз съм мноо зле в зарибявките :unsure: :(

Link to comment
Share on other sites

Абе аз не съм зарибявала досега,поне не ми се е налагало...

Обаче не знам как все отнякъде изплуват някви дебили и ми се нахвърлят като мухи на мед...не,че им има нещо на момчетата,де,просто не са от най-умните....ами...мога да кажа само..моля ви,не правете като тях..

 

1.Веднъж си лежах с някъв квартален пич на един стадион.Бяхме си постлали одеяло на тревата и зяпахме звездите(хич не беше романтично,защото до нас една приятелка си беше свалила маратонката и си представяше,че е хек.)Не помня какво точно съм говорила,ама той само се смееше на всяка трета дума.Всъщност оная вечер се запознахме с него.По едно време приятелката ми вика:"Айде да си ходим."-и аз станах,а тоя като ме хвана за ръката и и измрънка:"Неееее,не ми я взимаййййй!!!!!!"и почна да ме дърпа.Приятелката ме хвана за другата ръка(странно как не се скъсах) и почна да ме тегли на другата посока,ама той не щеше да ме пуска...отскубнах се и побързах да избягам....

 

След година пак тоя същия ме пресрещна някъде и почна да ме кани усилено на кафе...не успях да си сдържа смеха,ама той е толква тъп,че даже не разбра,че се смея на него...

 

2.Седях си аз на зала и няква блондинка...да,де,накъв изрусен пич седна до мен.Обърна се към мен:"Много си хубава."-аз го изгледах подозрително и викам:"Мерси"......Тъкмо изпращах някакви SMS-и и той:"Ще ми пратиш ли и на мен един SMS???"..(no comment)........"Ама сериозно,много си хубава." ,аз кимнах........Той:"Как се казваш?"..погледнах го със съжаление,той:"Няма да ми кажеш,нали?" и аз:"Не."..той:"Ама защо?"(омг,сега ми се прииска да го фрасна)...anyway,след още няколко идиотски реплики си тръгнах и той ми пожела"Приятен ден"...(Earthwalker каза,че е мил младеж,но не мисля,че досаден е по-точно определение)

 

3.Лятото висях с някаква странна компания и там имаше един,който ако забележеше,че не съм нащрек,веднага щеше да ме завлече в храстите...абе много беше праволинеен.Накрая едно момиче му каза:"Абе ти не виждаш ли,че тя не проявява интерес??"...ама той явно я беше разбрал наопаки...та се наложи да зарежа и тая компания....

Link to comment
Share on other sites

Добре де Moon Light като изключим лоши преживявания като те зарибява някой как се чувсташ???Ти си момиче и ако може и някое момче да ми отговори,че да няма разграничения :laughing: Просто искам да знам много ли съм изпуснал и продължавам да изпускам или просто един ден някое НЕ перфекно "птиченце" ша ми кацне на рамото :rolleyes: .На кратко дали тряаа да работя по въпроса със зарибявките :)

Link to comment
Share on other sites

Това ти се случва защото не си попаднала на мен Moon Light! :)

 

 

П.С: Аз по принцип не обичам да казвам "ЗАРИБЯВАМ" шото е тъпо такова...........

 

 

Отиваш при момичето и казваш кви са ти чувствата и ако са взаймни са зимате кат 2х2=4

 

 

Не виждам никъф смисъл да и говора как кожата и е мека като кадифе,косата и блести на лунна светлина,а очите и са................."Гледа мен-вижда теб" :)

 

 

ПП.СС: Обичам момичетата..........:)

Link to comment
Share on other sites

Де да беше толкова лесно :rolleyes: BTW аз съм мноо зле в зарибявките :unsure: :(

 

 

 

На никой не му е лесно, на някои даже им е по-трудно. :rolleyes: Един приятел под мой натиск и наставления за една година време беше се срещал или излизал с 9 мацки и пак нищо. Кат не кълве пробваш на друго място или сменяш стръвта :)

 

 

 

 

П.П. Ама май наставникът е бил некадърен :P

Link to comment
Share on other sites

Добре де Moon Light като изключим лоши преживявания като те зарибява някой как се чувсташ??? Просто искам да знам много ли съм изпуснал и продължавам да изпускам или просто един ден някое НЕ перфекно "птиченце" ша ми кацне на рамото :rolleyes: .На кратко дали тряаа да работя по въпроса със зарибявките :)

 

Да ти кажа...не знам!!Как се чувствам...ми зависи от човека.Нищо не ти пречи да опиташ...аз не-перфектните птиченца ги гоня,едва ли има смисъл да започвам нещо безсмислено....(аз и нищо смислено не съм започвала,ама тва е друг въпрос)

 

 

Това ти се случва защото не си попаднала на мен Moon Light! :)

П.С: Аз по принцип не обичам да казвам "ЗАРИБЯВАМ" шото е тъпо такова...........

Отиваш при момичето и казваш кви са ти чувствата и ако са взаймни са зимате кат 2х2=4

 

:love Абе ей тва ми е мечтата!!!! :D Обаче си прав,явно не съм срещала такива като теб...

 

Не виждам никъф смисъл да и говора как кожата и е мека като кадифе,косата и блести на лунна светлина,а очите и са................."Гледа мен-вижда теб" :)

Малиййй,с тва колко ми размътвали мозъка и по-лошото е ,че съм се връзвала!!!

Link to comment
Share on other sites

Имаш ЛС от мен........!!!!

 

Човек трябва да иска от другия това което може да му даде,а не колкото тои си иска.......

 

 

 

леко се отклоних за това стига толкова....:)

Link to comment
Share on other sites

На тая тема и аз да се включа с една простотия освен...

Едно време когато бехме малки и още съществуваше Vogue са бяхме сабрали 1 компаниика и една щастлива вечер мой приятел реши да зарибява....ама беше малко подпийнал...Хареса си една мадама там...отиде при нея и каза: "ми...аз освен да та позарибявам малко.."

Няма да ви говора колко сме се смели тогава и още като се сетя затва почвам да се хиля...

Затова ако се чудите какво да правите - Не казвайте това! :) :D :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе ей тва ми е мечтата!!!! :D Обаче си прав,явно не съм срещала такива като теб...

Малиййй,с тва колко ми размътвали мозъка и по-лошото е ,че съм се връзвала!!!

 

Еми кат са обичат младите, да се земат.

Замисляла ли си се защо все някакви пропаднали типове се въртят около теб? Случайно да ти е минавало през акъла че проблема може да е в теб? Или в бандата с която движиш (прозвуча като teen-american-movie ;) )

Link to comment
Share on other sites

Да ти кажа...не знам!!Как се чувствам...ми зависи от човека.Нищо не ти пречи да опиташ...аз не-перфектните птиченца ги гоня,едва ли има смисъл да започвам нещо безсмислено....(аз и нищо смислено не съм започвала,ама тва е друг въпрос)

 

Може би друго имах в предвид :) Нали повечето хора мечтаят за перфектната им половинка...а тя всъщност не съществува :) (така си мисля де) В смисъл че не може един човек да е супер красив,да е умен и да е перфектно паснал на друг човек.За това и споменавам за не-перфектното птиченце :laughing:

И понеже(както ти каза) няма к'во да губа ще опитам да се впусна във флирт(или по точно в свалка :laughing: ) с някоя мадама и да видя кво ша стане.Но всъщност ви излъгах :( за това че не съм свалял момиче.Сега се сетих.Бях в детската градина (3-4 група) и си бях харесал едно момиченце(Нели се казваше) и не знам тогава дали е опирало до хормоните но много и се радвах и все я заговарях и...така.Всичко с времето си :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...