Jump to content
BulForum.com

Uefa 2005/2006 Директни елиминации


marto_palen_hal

Recommended Posts

Тея Петржалка голям колос ги изкарахте. Като традиции Левски са много по-титулувания отбор. Според мен Левски ще продължат след равен като гости и победа тук. Литекс и те имат шансове

 

Абе Левски ще отпаднат,в Литекс сами надеждите :) както и да го погледнеш Левски са вън...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply
Глупости! Винаги съм казвал, че съм преди всичко за Българския футбол, след тва за пловдивския и чак тогава за Локомотив, обаче кой да слуша... :)

 

Явно съм се объркал, че винаги плюеш Ботев срещу софийските отбори и викаше против ЦСКА и Левски като се бориха да влизат в УЕФА ;)

are you okay>?

 

Nope, that's an `f ;)

Link to comment
Share on other sites

НЕ трябва да сме песимисти...и двата отбора могат да продължат.При левски ще е много трудно защото все пак артмедия тая година имат отбор.

Литекс ще трябва да продължат добрия си сезон при този горе долу лесен съперник.

успех и на двата отбора!

Link to comment
Share on other sites

Явно съм се объркал, че винаги плюеш Ботев срещу софийските отбори и викаше против ЦСКА и Левски като се бориха да влизат в УЕФА ;)

 

 

Nope, that's an `f ;)

 

Бих плюл Ботев единствено ако играе срещу Локо. За срещу софийски отбори да не говорим.... Пък и не съм викал срещу тях, просто изразявах песимистичното си мнение по въпроса и се радвам, че ме опровергаха...дано пак така да стане

Link to comment
Share on other sites

Едно нещо определено не мога да го разбера. Защо масово в тая тема хората смятат, че Артмедия Петржалка е по-добър отбор от Страсбург. Ясно е, че нашите два отбора са общо взето с равни сили. Левски имат по-добри играчи, но са по-неопитни от Люпко, който е основната фигура в Литекс. В такъв случай сравняването на шансовете трябва да е на базата на сравняването между двата противника. Както и да го гледаме, доста по-трудно е да влезнеш в УЕФА през Франция, отколкото през Словакия независимо от моментното състояние. И какво в същност е моментното състояние? Страсбург си спечелиха групата в УЕФА. И аз мисля, че Литекс имат шансове, но определено не са особено големи. Не разбирам, защо го подценявате тоя отбор. От друга страна пък някакво весело възвеличаване на гранда Петржалка... Левски определено извадиха по-лек жребий и имат по-големи шансове. Разбира се, всичко може да стане...

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера още 2 и нещо месеца преди мачовете какво сте заобсъждали. Ще има почивка, ще видим колко физически подготвени ще са нашите и другите отбори и тогава можем да обсъдим. Ща има и приятен зимен трансферен прозорец - а дано купим някое добро футболистче да рита в България.

 

ПС Нека не величаем подвига на ЦСКА срещу Байер Л - още малко и ще изпаднат, далеч са от някогашната форма на шампиона.

ППС Вчера направиха равен с Хановер 96.

Link to comment
Share on other sites

Артмедия не са лошо отборче, ама пък чак толкова страшни дето ги вадите тука, не са. Гледах им мачовете и нещо не мога да кажа, че са наясно с играта кои знае колко. Левски показаха много по-добри игри (леле доживях да напиша нещо такова за БГ отбор), отколкото Артмедия. Словаците нормално се бяха надъхали, но срещу големи отбори всеки се надъхва. Според мене ще си изиграят лоша шега и ще подценят Левски, което ще им струва скъпо. Много по-вероятно ми се вижда да продължат Левски. Играят с отбор които не е много по-далече от нашата черга. Словенското първенство е малко по-смешно от нашето, или обратно както ви харесва, та не виждам що Левски да не ги опуха едно хубаво. Пожелавам им го, тази година ме опровергаха отвсякъде и съм много доволен от този факт :) При Литекс положението е доста по-сериозно. Отбора играе срещу отбор от първокласно първенство и хич няма да им е лесно. Французите се силен отбор и няма да пропуснат и най-малкия шанс да продължат нагоре, защото така ще спасят в известен смисъл сезона и ще закърпят бюджета, който е доста пъти по-голям от този на Литекс. Силно се съмнявам да има някакво подценяване, от страна на Страсбург. Просто тези мачове са много важни за тях и не могат да допускат грешки на този етап. Но все пак топката е кръгла и всичко става :) Надявам се Литекс да имат късмет и да прескочат тази бариера. Имат дух, имат и сили да го направят - пожелавам им го :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Относно Артмедия трябва да отбележим още няколко фактора.Първо мачовете,които са изиграли до момента в Европа са били доста по-сериозни от тези на Левски,така че може да се очаква една психическа изтщеност,която у нашия отбор не е толкова голяма.Втора в Левски ще се прави най-вероятно селекция,насочена във възходяща линия,т.е. с оглед да се продъжи възходящия ход на отбора,докато при словаците,това е като утешителна награда и можем да се надяваме че от отбора може да си тръгнат важни футболисти,без да се търси подсилване,а по-скоро да се запази сегашното ниво.И трето,може би най-важно,ще им липсва мотивация,както казват трудно е като си пил от златна чаша да се навадеш да пиеш от земята.Едно е да играеш на Сан Сиро и До драгао,друго е на Герена,просто няма да са толкова надахани,поне според мен !

 

 

Еми то си стана разделиха се с доста футболисти, а освен това с оглед на показаното в двете контроли Левски има много по големи шансове от Артмедия. Левски може да победи всеки един отбор в Европа ако играят така както играха срещу Марсилия.Така че няма да е много странно ако Левски отстрани Артмедия пожелавам успех и на Литекс и дай боже и двата отбора стигнат още по напред да се вдигне малко пустият му коефицент за Европа

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Литекс играят по-добре,но голът не пада.А тия Стрсбург правят опасни контраатаки,защото нашите защитници са малко разконцентрирани.Дано да изравним преди края на полувремето :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Тея румънци много силно играят :wacko:

Херта - Рапид (Букурещ) 0:1

Хееренвен - Стяуа 1:3

Вярно, че в последните години клубният футбол им е във възход, но чак пък толкова...

Link to comment
Share on other sites

Тея румънци много силно играят :wacko:

Херта - Рапид (Букурещ) 0:1

Хееренвен - Стяуа 1:3

Вярно, че в последните години клубният футбол им е във възход, но чак пък толкова...

 

 

Жалко..те са ни преки конкуренти в ранглистата на УЕФА,би било добре да паднат следващите мачове,а нашите тимове да победят,за да може скоро да имаме 2 отбора в ШЛ :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

След големи драми вчера, станаха известни и финалистите!

Мидълзбро и Севиля. Боро направиха още един изключителен обрат, от 0:3(в общия резултат) до 4:3, а Севиля победи Шалке с продължения.

Прави впечатление, че и в шампионската лига и в Уефа финалите са между испански и английски отбор. :)

Link to comment
Share on other sites

еми нормално-това са двете най силни първенства в европа

мидълзбро за мене са герои а щалке си мислех че ще продължат обаче явно севиля ги е излъгала

на финала ще стискам палци на мидълзбро които се оказаха много добре сработено отборче.никой не ги слагаше в сметките а те взеха че стигнаха до финала

Link to comment
Share on other sites

Гледах снощи по ЦеДеЕф Севиля- Шалке и бях много изненадан, че немците изглеждаха доста по-уморени от домакините в продълженията.

Гледах и репортаж от Боро-Стяуа - поздравления за ривърсайдци, колкото и да са ми противни! Играха с невероятен хъс, но и румънците направиха много елементарни грешки в защита. Голям мач на Макароне, който отново беше герой за своите!

Надявам се Севиля да ги отупат 3:0 на финала в Айндховен!

Link to comment
Share on other sites

Гледах снощи по ЦеДеЕф Севиля- Шалке и бях много изненадан, че немците изглеждаха доста по-уморени от домакините в продълженията.

все пак севиля не играха мача си с барса през уикенда :)

Link to comment
Share on other sites

Боро са един от възможно най-непостоянните отбори...затова всичко е възможно на финала...

Обаче има някаква ирония на съдбата :)

Забележете че на финали в ШЛ и УЕФА са английски отбори,които при срещата си в Премиершип съответно Арсенал направиха най-голямата си победа този сезон а и изобщо за Премиершип този сезон,а Боро понесоха най-голямо поражение... :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

еми нормално-това са двете най силни първенства в европа

 

В които шампиона е и ще е известен още в началото на годината ;)

Link to comment
Share on other sites

По-тъп финал не можеше да има. Най-големите калитари - Мидълзбро срещу подкрепяния от съдии и донякъде случаен отбор на Севиля. Не ми пука кой ще е шампион. Дано по-добрият да победи, но при всички положения щеше да е по добре други отбори да стигнат до този мач.

Link to comment
Share on other sites

Жал ми е за Стяуа, но Мидълзбро направиха невероятен отбрат! При това за втори път! Когато един отбор прави такива отбрати два пъти - това не е просто късмет - това е голям отбор.

 

P.S.

И в Румъния научиха, че 2:0 е най-коварният резултат :D ;)

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да си говрим - евалла на отборите от Източна Европа - и Стяуа, и Рапид, и разбира се Левски направиха сериозен пробив...миналата година ЦСКА Москва взеха купата, да се надяваме, че и догодина ще има такова сериозно присъствие на отбори от " Изтока" ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...