Jump to content
BulForum.com

Uefa 2005/2006 Директни елиминации


marto_palen_hal

Recommended Posts

1. PFC Litex Lovech (BUL) v RC Strasbourg (FRA)

2. VfB Stuttgart (GER) v Middlesbrough FC (ENG)

3. SK Slavia Praha (CZE) v US Città di Palermo (ITA)

4. SC Heerenveen (NED) v FC Steaua Bucuresti (ROM)

5. FC Lokomotiv Moskva (RUS) v Sevilla FC (ESP)

6. Bolton Wanderers FC (ENG) v Olympique de Marseille (FRA)

7. Hertha BSC Berlin (GER) v AFC Rapid Bucuresti (ROM)

8. FC Basel 1893 (SUI) v AS Monaco FC (FRA)

9. Udinese Calcio (ITA) v RC Lens (FRA)

10. Rosenborg BK (NOR) v FC Zenit St. Petersburg (RUS)

11. Club Brugge KV (BEL) v AS Roma (ITA)

12. FC Schalke 04 (GER) v RCD Espanyol (ESP)

13. LOSC Lille Métropole (FRA) v FC Shakhtar Donetsk (UKR)

14. FC Thun (SUI) v Hamburger SV (GER)

15. Real Betis Balompié (ESP) v AZ Alkmaar (NED)

16. FC Artmedia (SVK) v PFC Levski Sofia (BUL)

 

Горе-долу извадихме късмет.Страсбург и Артмедия са трудни,но поне преодолими съперници. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Мисля си,че Левски има голям шанс да продължи,но не трябва да губи с повече от един гол при гостуването си.Артмедия са много добър отбор,но мисля че наще при добър резултат от рода на равен или загуба с 1 гол ще продължат на сто процента :punk

Link to comment
Share on other sites

Мисля си,че Левски има голям шанс да продължи,но не трябва да губи с повече от един гол при гостуването си.Артмедия са много добър отбор,но мисля че наще при добър резултат от рода на равен или загуба с 1 гол ще продължат на сто процента :punk

 

Абе ти чуваш ли се?! Точно Левски нямат никъв шанс! Артмедия биха Селтик с 5:0, след тва биха и Порто, врътнаха престижни равенства с Рейнджърс и Интер, а нашия Левски пада от Херенвеен....закъде сме тръгнали? Ша ни разнасят като пръскачка из лозе тия Словенци...

Link to comment
Share on other sites

Според мен жребият е повече от доволен.Литекс тая година някакъв невероятен късмет вадят :) Страсбург са предпоследни в Френското първенство с 1 единствена победа.А относно Левски-нямали никакъв шанс :confused ,ае моля ви се.Артмедия били Селтик били Порто и кво от тва,до преди тоя сезон някой да ги беше чувал изобщо тея?Оптимист съм като цяло :woot

П.С Тая година все френски отбори за противници(Ланс и пак Монако като евентуални съперници на 1/8 финалите)

Link to comment
Share on other sites

Абе ти чуваш ли се?! Точно Левски нямат никъв шанс! Артмедия биха Селтик с 5:0, след тва биха и Порто, врътнаха престижни равенства с Рейнджърс и Интер, а нашия Левски пада от Херенвеен....закъде сме тръгнали? Ша ни разнасят като пръскачка из лозе тия Словенци...

Абе чувам се ,ти за това не се притеснявай.Ние паднахме срещу Хееренвеен,защото играхме с резервите.А ти да не би да забравяш,че бихме Оксер и Марсилия,които не са изобщо слаби отбори.То си е видно,че Артмедия си е силен отбор,но мач със мач не си прилича.Артмедия постигнаха тези резултати и защото бяха подцениявани от съперниците си.А Левски няма как да подцени този мач.

Link to comment
Share on other sites

Абе ти чуваш ли се?! Точно Левски нямат никъв шанс! Артмедия биха Селтик с 5:0, след тва биха и Порто, врътнаха престижни равенства с Рейнджърс и Интер, а нашия Левски пада от Херенвеен....закъде сме тръгнали? Ша ни разнасят като пръскачка из лозе тия Словенци...

Артмедия в ШЛ бяха в компанията на много слаби отбори(като изключим Интер) и за това постигнаха някои добри резултати,срещу Интер обаче се наакаха и това беше видно и в двата мача.Левски не е Интер,но отборът има дух,показва характер и започва да изгражда биткаджийски стил.Артмедия ще са в позицията на фаворити този път и това може да им попречи.Досега прсото те бяха считани за боксова круша и за това по-посредствени отбори не успяха да направят нищо срещу тях.Да се надяваме че този път техните камъни ще са по тяхната глава.За Литекс се надявам да покажат също борчески дух и да не подхождат с прекалена увереност,защото ми се струва че последните им мачове се получава нещо такова.И най-важното нека късметът да не напуска нашите отбори до края! :punk

Link to comment
Share on other sites

Абе чувам се ,ти за това не се притеснявай.Ние паднахме срещу Хееренвеен,защото играхме с резервите.А ти да не би да забравяш,че бихме Оксер и Марсилия,които не са изобщо слаби отбори.То си е видно,че Артмедия си е силен отбор,но мач със мач не си прилича.Артмедия постигнаха тези резултати и защото бяха подцениявани от съперниците си.А Левски няма как да подцени този мач.

 

На Оксер им липсваше 80% от стартовия състав....ти кво очакваш...тва да не е дрийм тийм на света?!

А Марсилия вече отдавна не е силен отбор. Вдига се прекалено голям шум около победите на нашите отбори и скоро някой ще ги свали на земята болезнено. Пък и не вярвам да са подценили Артмедия ЧАК толкова след като отстраняват не кой да е, а Селтик!

 

Артмедия в ШЛ бяха в компанията на много слаби отбори(като изключим Интер) и за това постигнаха някои добри резултати,срещу Интер обаче се наакаха и това беше видно и в двата мача. :punk

 

Малко са отборите, които няма да се наакат срещу Интер! Да не забравяме, че преди няколко дни биха Милан, а преди това направо закопаха и други отбори. Освен това не бих на рекъл Рейнджърс и Порто слаби отбори....ако за теб са слаби, не знам тогава какви са ЦСКА и Левски...

Link to comment
Share on other sites

Абе ти чуваш ли се?! Точно Левски нямат никъв шанс! Артмедия биха Селтик с 5:0, след тва биха и Порто, врътнаха престижни равенства с Рейнджърс и Интер, а нашия Левски пада от Херенвеен....закъде сме тръгнали? Ша ни разнасят като пръскачка из лозе тия Словенци...

И какво като са победили Селтик и Порто ? Левски пък отстраниха Марсилия, която е на 4 точки от второто мякто във Франция... Еднакви мачове няма!

Ако искаш мога да ти изкарам, че Марек са по-добри от Милан ? Марек са побеждавали Байерн с 2:0, когато в немския тим са играли играчи като Майер и Румениге. Байерн победиха Милан за Купата на Краля преди няколко години => Марек ще смачкат с класически резултат Милан. B) :woot

Левски си имат своите шансове. ;)

 

Литекс пък се паднаха с обора, който дели последното място във Франция ;)

 

Вместо да се оплаквате, се радвайте на добрия Жребии !

Link to comment
Share on other sites

Относно Артмедия трябва да отбележим още няколко фактора.Първо мачовете,които са изиграли до момента в Европа са били доста по-сериозни от тези на Левски,така че може да се очаква една психическа изтщеност,която у нашия отбор не е толкова голяма.Втора в Левски ще се прави най-вероятно селекция,насочена във възходяща линия,т.е. с оглед да се продъжи възходящия ход на отбора,докато при словаците,това е като утешителна награда и можем да се надяваме че от отбора може да си тръгнат важни футболисти,без да се търси подсилване,а по-скоро да се запази сегашното ниво.И трето,може би най-важно,ще им липсва мотивация,както казват трудно е като си пил от златна чаша да се навадеш да пиеш от земята.Едно е да играеш на Сан Сиро и До драгао,друго е на Герена,просто няма да са толкова надахани,поне според мен !

Link to comment
Share on other sites

Можеха да се паднат къде къде по-силни отбора затва не плямпайте глупости....тва че тея Артмедия са били и са ги подценявали и че имат голям късмет не значи че ще бие Левски....просто ще тряя желязна концентрация....а Литекс тряя да бият кат им гледах играта срещу Мидълзбро се зарадвах защото играха добре....и то много добре всичко е до конценВрацията!

Link to comment
Share on other sites

Абе ти чуваш ли се?! Точно Левски нямат никъв шанс!

И що да нямат :confused Артмедия наистина са фаворити, но Левски си имат шансове. Били били ( :) ) Селтик и Порто. Чудо голямо! ЦСКА биха Ливърпул на Анфийлд. В момента в света има много малко истински големи играчи, точно затова силите са горе-долу изравнени и стават изненади. Левски нямат играч, който да изпъква, но имат добър колектив, добър треньор и дълга резервна скамейка. Предполагам, че и Артмедия е в същото положение. Не познавам играчите от тяхни отбор, но най-добрият им нападетел е бил пред трансфер в Берое преди извесно време. :P

 

Литекс играха, отлично срещу Мидълзбро, но във футбола е важно да имаш и късмет. Трябват им обаче няколко качествени нови попълнения, иначе Стразбург не е непреодолим отбор. Да не говорим, че във Франция са записали само 1 победа и 8 равни мача.

Link to comment
Share on other sites

Оле паднахме се срещу страшилището Артмедия Петржалка... Вярно, че тоя сезон не е много жалка, но айде да не прекаляваме. Съвсем реално е словаците да отстранят Левски, но това не е решено отсега. Да, биха Селтик (те и те са едно страшилище) с 5:0, но после паднаха с 4:0. Явно беше въпрос на подценяване. Някой каза, че досега играеха роля на боксова круша и удържаха. Точно така си беше. Срещу отбор от своята черга (Партизан) минаха с два хикса (по спомен) и гол на чужд терен. С една дума - нищо особено не са и определено са страхотен жребий. Към всички убедени, че Левски нямат шанс, да питам - какъв по-лек жребий можехме да хванем?

 

Литекс се натикаха на коварен отбор. Смятам, че имаме шансове, но не са големи, Страсбург може и да са много зле във Франция, но в УЕФА играят много стабилно. Това, което показа Литекс напоследък обаче, ми вдъхва доверие. Каквото и да стане, ще е успех за Литекс, но защо да не помечтаем?

 

Като цяло, страхотен жребий за българските отбори като никога.

Link to comment
Share on other sites

Относно Артмедия трябва да отбележим още няколко фактора.Първо мачовете,които са изиграли до момента в Европа са били доста по-сериозни от тези на Левски,така че може да се очаква една психическа изтщеност,която у нашия отбор не е толкова голяма.Втора в Левски ще се прави най-вероятно селекция,насочена във възходяща линия,т.е. с оглед да се продъжи възходящия ход на отбора,докато при словаците,това е като утешителна награда и можем да се надяваме че от отбора може да си тръгнат важни футболисти,без да се търси подсилване,а по-скоро да се запази сегашното ниво.И трето,може би най-важно,ще им липсва мотивация,както казват трудно е като си пил от златна чаша да се навадеш да пиеш от земята.Едно е да играеш на Сан Сиро и До драгао,друго е на Герена,просто няма да са толкова надахани,поне според мен !

 

В Левски колкото и добра селекция да се направи пак не може да стане чудо. Пък и големи имена да купят, да не мислиш, че за 1 месец ще заиграят достатъчно добре, че да си проличи израстване на отбора? Освен това за Артмедия това не е утешителна награда! Те се класираха за групите на ШЛ, което само по себе си е геройство. Освен това в група с такива отбори отиват в УЕФА срещу преодолим съперник, какъвто е Левски и най-вероятно продължават за следващата фаза. Достатъчно много пари са взели групите и още толкова ще вземат сигурно и от УЕФА, така че едва ли ще си тръгнат важни футболисти (щото те просто нямат такива :laughing: ), а най-вероятно ще вземат и нови такива...

Link to comment
Share on other sites

Артмедия са преодолим отбор. Биха Селтик с много, признавам, и ... с това им бяха чудесата. Или е голямо чудо да биеш Порто точно когато бяха в криза (дори в Португалия ги млатеше който ги хване) и да направиш ремита с Рейнджърс - в момента посредствен шотландски отбор ? Георги правилно спомена за "мощното" им класиране за ШЛ - с две ремита с равностоен на тях отбор - Партизан. Ако Левски издържат реми на терена в Словакия (който, с оглед 5:0 със Селтик, явно им е силата) то имат поне 80% шанс да се класират. Особено в сравнение с възможния жребий Шалке, Бетис или Лил, Артмедия си е дар Божи. Относно Leper_Messiah - не съм и очаквал да желае доброто на български отбор :)

 

Страсбург - първи в група с Рома и Цървена звезда и предпоследни в първенството си. Много неизвестни в двубоя, още повече че остава много време до него и възможност за двата отбора да накупят играчи и да ги картотекират за УЕФА. Все пак съм оптимист, че и Литекс ще продължи.

Link to comment
Share on other sites

Ако Левски издържат реми на терена в Словакия (който, с оглед 5:0 със Селтик, явно им е силата) то имат поне 80% шанс да се класират.

 

Ти виждал ли си как изглежда теренът в Братислава през зимата? Оная победа срещу Селтик (няма да обсъждам, колко беше случайна) беше през юли. Декемврийския мач на Петржалка срещу Порто хич не се игра. Ако не го преместят първия мач във Виена (което е възможно), мачът там е 0:0...

Link to comment
Share on other sites

Тея Петржалка голям колос ги изкарахте. Като традиции Левски са много по-титулувания отбор. Според мен Левски ще продължат след равен като гости и победа тук. Литекс и те имат шансове

Link to comment
Share on other sites

Относно Leper_Messiah - не съм и очаквал да желае доброто на български отбор :)

 

Глупости! Винаги съм казвал, че съм преди всичко за Българския футбол, след тва за пловдивския и чак тогава за Локомотив, обаче кой да слуша... :)

Просто искам да обясня, че винаги се вдига прекалено голям шум около нашите отбори. Когато бият някой ако ще и слаб да е веднага в пресата се почват такива суперлативи, че се чудиш за футболен отбор ли говорят или за лекарство против СПИН. И с националния стана така. Биехме разни като Исландия и Малта и Камата беше бог, апостол, светец и кво ли още не, ама като заиграхме със свестни отбори и усетихме грубата истина отзад, Камата веднага стана простак, а футболистите каруцари, тюфлеци, бездарници и манекени. Със Левски и ЦСКА не е по-различно. Спомням си, че преди няколко сезона Левски биха в началните кръгове на УЕФА някви израелци, и Ринг дръпнаха невероятна ода за играта на Сините. Малко след тва пък паднаха от едни нещастници (не си спомням кои бяха) и дойде добре познатата картинка....отново Ринг с ония дълги и проникновени монолози на Борката Касабов с лежерен и в същото време осъдителен тон, подкрепени от картина от грешен мач.....

Ей тва искам да кажа: не величайте отборите ни, защото както сега разправяте, че щом Левски биха Оксер и Марсилия, а ЦСКА би Ливърпул, то могат да бият всеки друг в УЕФА. Февруари ще дойде истината и когато "победимия" отбор на Артмедия дойде на герена и НЕ подцени Левски (както направиха и двата френски отбора) ще им напълни кошницата едно хубаво и пак ще се почнат полемиките по пресата дали Мъри може да е треньор, дали Йовов и Домовчийски могат да уцелят топката или да ходят да дефилират някъде и т.н.....

 

Току що видях, че снощи Лил са били Лион с 3:1 на Стад Жерлан. Да припомня, че според думите на Наско Сираков Лил също са преодолим отбор и се надяват да се паднат с тях.... :D А Лион до сега май нямаха загуба в първенството и биха Реал в ШЛ....ама иначе Лил са преодолими бе....няма проблеми....Левски рулз

Link to comment
Share on other sites

:D А Лион до сега май нямаха загуба в първенството и биха Реал в ШЛ....ама иначе Лил са преодолими бе....няма проблеми....Левски рулз

 

 

Тва за мен е най-грешния начин на мислене....значи по тая логика последния бие 1 после предпоследния бие последния и по логиката ти предпоследния тряя да бие и 1....ама защо е на предпоследно място не се замисля човек!Надявам се че ме разбра....такива съпоставки са абсурдни във футбола....

Link to comment
Share on other sites

Тва за мен е най-грешния начин на мислене....значи по тая логика последния бие 1 после предпоследния бие последния и по логиката ти предпоследния тряя да бие и 1....ама защо е на предпоследно място не се замисля човек!Надявам се че ме разбра....такива съпоставки са абсурдни във футбола....

 

Примерът ти е неуместен, най-малкото защото Лил са четвърти, а не последни. Разбирам какво искаш да кажеш, и донякъде съм съгласен, но малко или много това е показателно. Пък и дори да не съдиш по това, просто виж футболистите на Лил виж тия на Левски....

Link to comment
Share on other sites

Примерът ти е неуместен, най-малкото защото Лил са четвърти, а не последни. Разбирам какво искаш да кажеш, и донякъде съм съгласен, но малко или много това е показателно. Пък и дори да не съдиш по това, просто виж футболистите на Лил виж тия на Левски....

 

 

 

Тва за последния беше хипотетично....и какво да ги гледам играчите на Лил?А да съпоставяме ли тези на Леверкузен и на Ливерпул с ЦСКА?Ама биха 4/3 мача срещу тея отбори нали?Кой би си помислил че ЦСКА ще бие Леверкузен и двата мача и да бие Ливерпул в Лондон ама стана....OFF Topic 4 ever!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...