Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Предлагам да залага с колко ще бием цска..

Аз мсиял,че 0.4 ще е добър резултат.КАто 2 ще вкара коцето а другите два арженинците... :D

Айй Канари!!!

еми и аз съм от ботев ама да погледнем реално на нещата-цска са класи над ботев особено с тия нови попълнения.и на мене ми се иска да бием ама резултата сигурно ще е от порядъка на над 4-0.ще гледам все пак но сигурна само първото палувреме след това ще се прехвърля в италия че имам залог

Link to comment
Share on other sites

Аржентинците мисля не са картотекирани за мача, така че латиноамериканското в мача ще е по-малко :) А Родопа са ясни, Левски събраха пари и си стегнаха сателита. Родопа няма да отпаднат.

Link to comment
Share on other sites

No offense, ама Гонзо е пълен нещастник.

Че кой е казал нещо друго :D

 

А за мача с ЦСКА няма кво да се залъгваме, това ни е последната контролна среща, в която ще обиграваме състава.

Link to comment
Share on other sites

незнам мача е труден за прогнозиране майна ;) Но надеждата умира последна :punk

 

Не бих казал, че е труден за прогнозиране :P Но определено надеждата умира последна.

Link to comment
Share on other sites

бе тоя муши е пълно дърво като го гледа, откакто е влезнал е загубил всички топки :blink:

 

edit: иначе много добра игра на момчетата само късмета ни попречи да вземем точка на българска армия :D

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

еми само едно жалко за момчетата които показаха добра игра но нямаха шанс да вкарат.цска не беше с нищо по добър от ботев обаче успя да вкара и това е което различава добрите отбори от другите-голът,това беше и разликата между ботев и цска днес

Link to comment
Share on other sites

Тоя Стефан Костадинов е толкова бездарен, че нямам думи :angry1 Браво на момчетата за сърцатата игра!!! Пък те ЦСКА са толкова трагични, та те не можеха да бягат :blink: Вкараха някакъв късметлийски гол и тва е, трябваше да си вкараме положенията, ама всичко е минало вече.

Link to comment
Share on other sites

Пффф страшно ме е яд.ЦСКА бяха трагични,трябваше да ги смачкаме,но сме много зле,играха сърцато,но това не стига.

Този път само късмета и малко опит не ни стигна.

Link to comment
Share on other sites

ЦСКА бяха трагични тоя мач, едва едва изкараха до края. Нащо нападение - комедия. Какалов е най-големия бездарник на планетата. 1 пас цял мач. Стефчо пак се осра. Жоро Андонов -no comment, ние такива положения не можем да напраим срещу слабаците, а тои срещу цска ги осира.

Link to comment
Share on other sites

Добър резултат, а можеше да бъде и още по-добър ако Стефчо "Манекена" Връзкарски не беше пропилял перфектната възможност в края. На стадион, на който отбори падаха с по 6-7 гола разлика тоя сезон, това 1:0 е страхотно постижение за борещ се за спасение отбор.

 

И се представихме по-добре от буферите - те не показаха никва съпротива, а ние играхме що-годе стабилно цял мач :)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да не се радвам,дори и на загуба,но причината за това е обяснима.Все пак играем срещу най-силния отбор в момента в България,довещ 7 точки на втория в класирането.Дано пък да тръгнем нагоре след този мач,и дано треньора този път поне да бъде оставен на спокойствие да върши това което може наистина.Но аз виждам и друга наредба на този мач,която е доста вероятна според мен,макар,че можеше да стана и 2-0 и всичко да е пак както са искали накои хора.Това беша най-масово играният мач на Over 2,5 Goals в Спортингбет,а и на доста места фигурираха такива прогнози.Аз дори се почудих как са го пуснали въобще на 2,5,а не на 3,5 или нещо от сорта.Коефициента в Петък беше 1,6,за да се срине до нищожното 1,3 днес.Няма да споменавам колко пари са прибрали къщите от този мач само,толкова хора са залагали над 2,5гола,че просто не ми се мисли. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Абе не мислете, че ние сме показали кой знае какво.. ЦСКА просто играха ганкиното. Ако бяха по-мотивирани, концентрирани и т.н. щяха да ни разпорят с 3-4 поне. А Жоро и Стефчо ще почнат да вкарват когато спрат да се раздават на маса, в папарака и къде ли още не..

Link to comment
Share on other sites

Няма да споменавам колко пари са прибрали къщите от този мач само,толкова хора са залагали над 2,5гола,че просто не ми се мисли. :wacko:

 

Спомени де , любопитни сме . Имаш inside info май а ;)

 

Абе не мислете, че ние сме показали кой знае какво.. ЦСКА просто играха ганкиното. Ако бяха по-мотивирани, концентрирани и т.н. щяха да ни разпорят с 3-4 поне. А Жоро и Стефчо ще почнат да вкарват когато спрат да се раздават на маса, в папарака и къде ли още не..

 

Най-после точно мнение.

Link to comment
Share on other sites

Ей ся се връщам от мача....мога да ви кажа че само мал шанс иначе щяхме да вземем равен....надиграхме ги и равенството беше честно....за съдията просто няя да говоря който го е гледал мача знае за какво говоря....радвам се ако играем така до края на сезона ще сме 100% в А група...

Edited by NightKiller
Link to comment
Share on other sites

за съдията просто няя да говоря който го е гледал мача знае за какво говоря....радвам се ако играем така до края на сезона ще сме 100% в А група...

 

Гледах мача, почти перфектно си свири човека, като изключим СЪВСЕМ лекото предимство в свиренето на фалове в полза на ЦСКА първото полувреме. Просто сме свикнали да търсим под вола теле ;)

Link to comment
Share on other sites

Гледах мача, почти перфектно си свири човека, като изключим СЪВСЕМ лекото предимство в свиренето на фалове в полза на ЦСКА първото полувреме. Просто сме свикнали да търсим под вола теле ;)

 

 

Да а видя ли полужението близо до тъч линията когато 1 имаше фал за нас....не съди топката излезна не съди и тъч....да не говорим за спестените жълти картони и спестените фалове на опасно полужение...и това че играч на ЦСКА само да падне и веднага фал....не се оправдавам със съдията за загубата защото на празна врата Стефан да изпусне съдията неможе да ни е виновен....

Link to comment
Share on other sites

Съдията си свири перфектно. За разлика от други съдии не свиреше за един от двата отбора. Не можем да го виним, че Манекена и Андонов са куци магарета

Link to comment
Share on other sites

Съдията си свири перфектно. За разлика от други съдии не свиреше за един от двата отбора. Не можем да го виним, че Манекена и Андонов са куци магарета

 

 

Определено не говорим за един и същи мач...съдията беше отврат не се оправдам с него просто казвам че спести много жълти картони за ЦСКА и много фалове за нас....да не говорим за тяхните артистични паданаия....

Link to comment
Share on other sites

Ами мисля, че от телевизора (въпреки сакатите камери на ЕК:P) погледът е далеч по-обективен, отколкото в агитката. Признавам, че първото полувреме по-лесно свиреше фалове за ЦСКА, отколкото за нас, но беше напълно търпимо, а и второто полувреме напълно изравни аршина. Не мога да се оплача от тоя съдия, като имам предвид какво се случи срещу буферс с 5-те човека в засада, или като се сетя как ЦСКА получиха 3 дузпи в един мач (срещу Берое май) тоя сезон. Перфектен съдия НЯМА. Перфектно приемлив - да.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...