Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

тоя селянин христолов къде намери да махне ясен :angry1 , сега като гледам черно море срещу левски и ми се стопля сърцето. можеше да направи нещо, просто се искаше време. вижда се че има талант човека

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

тоя селянин христолов къде намери да махне ясен :angry1 , сега като гледам черно море срещу левски и ми се стопля сърцето. можеше да направи нещо, просто се искаше време. вижда се че има талант човека

 

Още повече, че Ясен си е майна, а не като разни "специалисти" от Долно нанагорнище....

Link to comment
Share on other sites

Още повече, че Ясен си е майна, а не като разни "специалисти" от Долно нанагорнище....

 

Абе Наско е от нашата школа, дано и той добре ни поведе. Но факт е, че Ясен има ненормален талант за треньор за своята възраст (както и Мъри Стоилов).

Link to comment
Share on other sites

Черно Море - Левски 3:2 айде да каже селския ся че яската е слаб треньор,варненци играха много хубав зрелищен футбол.И май се дължи това на Ясен Петров.И не виждам ся как може да вземем нещо от Черно Море следващия кръг като Яската ни знае като -те си пръста!

Link to comment
Share on other sites

можем да се надяваме, че след мача с левски ще са изморени, защото не можем да си позволим повече загуба на точки у дома :angry:

Link to comment
Share on other sites

Неска междинен кръг ли има или това са мачове за купата, щото гледам и ЦСКА и Литекс играят

Link to comment
Share on other sites

Неска междинен кръг ли има или това са мачове за купата, щото гледам и ЦСКА и Литекс играят

Това са отложени мачове ;)

 

Иначе надеждата ми е, че Черно море ще се напомпат с голямо самочувствие и ще ни подценят :punk

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Иначе надеждата ми е, че Черно море ще се напомпат с голямо самочувствие и ще ни подценят :punk

Ти поне имаш надежда, според мен ще загубим, колкото и да не ми се иска, но все пак всичко е възможно :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз ще съм на мача и да паднем и да бием аз ще викам....макар че съм както винаги реалист и за мен мача е равен в най-добрия случай(дано да греша!)....има много варианти около мача едни кават че е игран в Еврофутбол други че Черно Море са купили съдийте...кое вярно кое измислица незнам.....абе дано бием пък после ще се смеем на песимистичните си мнения...

Link to comment
Share on other sites

Неска междинен кръг ли има или това са мачове за купата, щото гледам и ЦСКА и Литекс играят

 

Това са отложени мачове

 

Това е купа на България.

Link to comment
Share on other sites

Това са отложени мачове ;)

кви са тея отложени мачове. Единия завърши с продължения, а другия се игра преди 1 седмица :woot

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

кви са тея отложени мачове. Единия завърши с продължения, а другия се игра преди 1 седмица :woot

Абе пич,имам предвид, че тея мачове трябваше да са през зимата, когато се играха и другите мачове за купата...сам се сети защо се играха днес

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Абе пич,имам предвид, че тея мачове трябваше да са през зимата, когато се играха и другите мачове за купата...сам се сети защо се играха днес

щото не стана ясно какви отложени мачове са. Никъде не си казал, че са отложени мачове за купата

Link to comment
Share on other sites

Нем не са отложени,мачовете през есента за купата бяха изтеглени... :P

Но също и тези мачове трябваше да бъдат изтеглени но заради участието на ЦСКА,Левски и Литекс в УЕФА мачовете си останаха както бяха по програма.

Иначе има нещо вярно че са отложени ,но не точно :P

Edited by BoFFo
Link to comment
Share on other sites

dano teq 4ernite perli ot senegal mogat da igraqt skoro i da znaqt kvo se prai na terena 6toto ina4e lo6o

 

Силно се съмнявам, че ще знаят какво е топка, щом чичо митко гие взел :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Сега чух по Гонг, че догодина А група ще е с 10 отбора и ще изпадат по 8 тима

 

Направо не ми се мисли какво ще става ако се задържим тази година :cry :wacko: :sick

Link to comment
Share on other sites

Сега чух по Гонг, че догодина А група ще е с 10 отбора и ще изпадат по 8 тима

 

Направо не ми се мисли какво ще става ако се задържим тази година :cry :wacko: :sick

 

Искаш да ми кажеш, че 2 от участниците ни в УЕФА ще играят във втория ешелон? Не мисля, че ФИФА ще позволи подобна гавра...

Link to comment
Share on other sites

Сега чух по Гонг, че догодина А група ще е с 10 отбора и ще изпадат по 8 тима

 

Направо не ми се мисли какво ще става ако се задържим тази година :cry :wacko: :sick

как така ще изпадат по 8 тима :confused тва е НЕвъзможно както каза Leper_Messiah. може да я направят от 10 отбора, но няма да изпадат повече от 4 според мен

Link to comment
Share on other sites

Не ме разбрахте - в момента А група е с 16 отбора - изпадат 8 и влизат първите от двете Б групи и става работата :)

 

А след това ще си изпадат по 3 сигурно ;)

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Не ме разбрахте - в момента А група е с 16 отбора - изпадат 8 и влизат първите от двете Б групи и става работата :)

 

А след това ще си изпадат по 3 сигурно ;)

ами ако наистина е вярно значи нямаме никакви шансове за спасение :(

Link to comment
Share on other sites

Ем ако стане така(недай си боже)Ботев ще бъде много прецакан....за жалост с тая игра дет показваме няя да можем да се задържим в А група и ще хойм по селата....ся тряя да вземем 3 точки срещу Черно Море иначе стаа лошо....както беше написано на един трансперант "Бийте или ние ще ви Бием!" Мощно на Стадиона и при загуба или равен на главния вход и да видим кво ша праат...

Link to comment
Share on other sites

Абе NightKiller ако питаш мен т'ва със заплахите на футболисти нищо добро не носи. Така даже повече напрежение внасяте в отбора. Верно е, че и те не се напъват на 100 % обаче според мен не е това начина да ги накарате да играят.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...