Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

Ботев 1912-Асеновец 2-1

0-1 Николов

1-1 Жоро Андонов

2-1 Гриша Иванов

 

 

Днес бях в Крумово....да гледам Ботев Асеновец мача завърши 2:1 като Асеновец водеше през цялото първо полувреме с 1:0....като цяло мача беше изцяло диктуван от Ботев и Асеновец се измъкнаха от голямо поражение....отменен един гол и много много пропуски пред вратата на Господина по физическо(харабия е даскал пича на един от нащи преподава)....естествено на нас ни беше по весело по "трибуните" :lol: стадиона представлява една голяма поляна със съвсем бледи очертания и две супер раждясали врати....викахме малко на мача пресмивахме се на играчите и супер некадърната им игра.....тва новото попълнение дет е не ми напрай никво впечатление.....другото идиотско нещо дето беше че говорихме със Селския и разбрахме че е освободил Боби гол и Куртев под предлога че "Не им се играе" си ебало простака....ся в нападение сме с Какалов Муши и изглежда тоя Бебето....голям резил ще е втория полусезон без Бобито ама какво да се прави....също разбрах че Селския вече не е представител на Диадора за България и няма никви кинти сигурно и затова освобождава на поразия играчите а хубавата страна е че може да се откаже от отбора защото без Диадора той няма полза от Ботев.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

също разбрах че Селския вече не е представител на Диадора за България и няма никви кинти сигурно и затова освобождава на поразия играчите а хубавата страна е че може да се откаже от отбора защото без Диадора той няма полза от Ботев.

 

Де да беше така!!!Селския от диадора не печелеше кой знае колко,дори доколкото знам през последния сезон беше доста на загуба от Валео..Той си има бая стабилен бизнес има няколко фабрики...така че....А за Бобито.просто явно не му се дават повече кинти за заплати и така..След като взехме "Бебето" трябваше да се махне един от "скъпоплатените играчи" и така май май не го взехме без пари Николов ми направихме бартер :tongue Абе не ми се говори... :cry

Link to comment
Share on other sites

До сега търсих навсякъде в нета,да го пише ,но не намерих.Надявам се да не е така....Айде за Куртев не е много обезпокояващо...но за Боби :angry1 :censored2:

 

 

.другото идиотско нещо дето беше че говорихме със Селския и разбрахме че е освободил Боби гол и Куртев под предлога че "Не им се играе" си ебало простака....ся в нападение сме с Какалов Муши и изглежда тоя Бебето....голям резил ще е втория полусезон без Бобито ама какво да се прави....също разбрах че Селския вече не е представител на Диадора за България и няма никви кинти сигурно и затова освобождава на поразия играчите а хубавата страна е че може да се откаже от отбора защото без Диадора той няма полза от Ботев.

 

Това сериозно ли е :confused Бобито :cry Тъкмо си мислех, че отново ще е титуляр и ще ни радва при новия треньор. А и в Куртев имаше хляб (освен това се говореше, че едва ли не си плаща, за да играе, така че едва ли ще спестят много от неговата заплата ;) ).

А Асен Николов - Бебето не е нападател, той е плеймейкър! Ще играе в халфовата линия.

А колкото до Христолов - един играч измежду Домакинов, Г. Андонов, Д. Божков да продаде и ще е на печалба или поне на минимална загуба. Не виждам кой ще инвестира пари в Ботев, така че не вярвам някой да купи отбора. Е, единствено на Гриша Ганчев, ако му просветне колко смешно е отборът ти да играе пред 4000 зрители 1/16 финал за купата на УЕФА може да ни купи :D

Link to comment
Share on other sites

mda asen nikolov e playmakers s koceto nai-dobrata halfova liniq v bg 6e stanem :)

ina4e v napadenie gri6a ivanov mu6i kakalov i durvoto andonov :) i mojebi stef4o ama toi ne moje da igrae na vurha na atakata drugi nqmame :) iii onq petko vasilev ama toi e na 15 taka4e ne se broi :)

 

i ai v srqda na stadion botev da gledame kak 6te namajem slaviq :)

Edited by don_anton
Link to comment
Share on other sites

А да я някой да каже кога са контролите до началото на сезона че ги имах ама ги изгубих а не се сещам кога бяха....

Link to comment
Share on other sites

А да я някой да каже кога са контролите до началото на сезона че ги имах ама ги изгубих а не се сещам кога бяха....

Пич при нас конторлите се ореждат в движение така че от тоя списак с контроли няма смисал.Във вторник играем с Спартак на Колежа така че който има възможност да иде за да видим докъде е пропаднал нашия любим БПФК.

Link to comment
Share on other sites

Пич при нас конторлите се ореждат в движение така че от тоя списак с контроли няма смисал.Във вторник играем с Спартак на Колежа така че който има възможност да иде за да видим докъде е пропаднал нашия любим БПФК.

 

 

Утре?В колко?

 

 

П.П.Пхахахахах как да го кажа?Ръководството ни РУЛИРААА!!!Асен Николов няма да е ново попълнение в Ботев Пловдив и няма да играе за нас....според източници "проблема" е в жълтата му карта от Азърбайджан!

 

И кво става?Урумов го командировахме в Спартак....Изгонихме Боби Гол и Куртев....Нямаме нови попълнение макар че се готвиха за 3 Асен Николов Дечо Аризанов и Бачев....кво стана курец!Няма да имаме нови попълнения и раздаваме играчите си....всичко се връща на Селския ще му се види тесен Пловдив! :angry1 :devil :angry1

Edited by NightKiller
Link to comment
Share on other sites

На това му се вика много шум за нищо!!Ако не изпаднем тоя сезон,то другия със сигурност. :angry1

Edited by BoFFo
Link to comment
Share on other sites

Това, че не е останал не значи че е циганин. В миналия ти пост изглежда го харесваше и изведнъж като се оказза, че няма да играе при нас и айде циганин.

Edited by Supercharger
Link to comment
Share on other sites

Първо една радостна новина!

 

Стоичков обяви пълния списък за мача с Македония

21.02.2006

Футбол България

 

Състав на националния отбор за мача с Македония в Скопие на 1-и март:

 

- вратари: Димитър Иванков (Кайзериспор, Турция), Георги Петков(Левски)

- защитници: Радостин Кишишев (Чарлтън, Англия), Ивайло Петков (Анкарагюджу, Турция), Николай Домакинов (Ботев), Йордан Петков (Славия), Валентин Илиев (ЦСКА)

- полузащитници: Стилян Петров (Селтик, Шотландия), Чавдар Янков (Хановер'96, Германия), Георги Илиев (ЦСКА), Велизар Димитров (ЦСКА), Даниел Божков (Ботев)

- нападатели: Мартин Петров (Атлетико Мадрид, Испания), Димитър Бербатов (Байер, Леверкузен), Светослав Тодоров (Портсмут, Англия), Валери Божинов (Фиорентина, Италия), Цветан Генков (Локомотив София), Емил Ангелов (Левски

 

Изненадата е повикването на Емил Ангелов от Левски, като освен него от "синия" клуб е повикан и вратарят Георги Петков. Двама са играчите и на застрашения от изпадане отбор на Ботев (Пловдив) - Даниел Божков и Николай Домакинов.

 

Кат гледам се развиват момчетата а това ме радва!

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ясен Петров почва работа в БФС

 

 

Бившият треньор на Ботев (Пд) и Локо (Сф) Ясен Петрво ще започне работа в БФС. Младият специалист ще поеме юношеският национален отбор родени през 1988 година. Знае се, че този тим бе воден от Кирил Качаманов, който бе освободен след провала в квалификациите за европейското първенство.

 

Фаворит за овакантения от Качаманов пост бе вратарят Ивко Ганчев. Той обаче отказал работата и така се стигнало до преговорите с Ясен Петров. В понеделник Петров ще се срещне с президента на БФС Борислав Михайлов за да подпише договора и да обсъдят програмата за подготовка на тима.

 

Успех Яска нека имаш много успехи и прости на Селския за неговата простота!

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Асен Николов: 300 000 долара ме спряха за ЦСКА

 

Бившият футболист на Левски и Славия Асен Николов от няколко дни води подготовка с Ботев (Пд). Халфът, известен с прозвището Бебето, през последната година и половина игра за азербайджанския Туран. Той обясни в интервю за Sport1.bg, какви са причините за връщането му в България, и какви са бъдещите му планове.

 

- Асене, как се стигна до завръщането ти в България?

- Година и половина изкарах в Азербайджан. Малко преди Нова година обаче клубният президент дойде при нас и ни каза, че няма пари да плаща заплатите на чужденците. Каза ни да си търсим отбори и така се прибрах в България.

- Имаше ли оферти и от други български клубове и сигурно ли е оставането ти в Ботев?

- Имаше интерес към мен от ЦСКА. А за Ботев все още нищо не е сигурно. Чакам да пристигне жълтата ми карта и тогава ще му мислим.

- Каза ЦСКА, Миодраг Йешич ли се свърза с теб?

- Не. Той е говорил с треньора ми в Туран - Наджи Шенсой. Знаете, че двамата бяха в един екип, когато водеха Славия. Президентът на Туран обаче поиска за мен 300 000 долара и така преговорите с ЦСКА пропаднаха.

- А Ботев са готови да платят тази сума?

- Не. Ако остана в Ботев ще съм като преотстъпен. В България съм за три месеца, след това се връщам в Азербайджан, тъй като имам договор с Туран за още две години. Клубният бос ми обеща да ми намери друг отбор от лятото.

- Какво ще правиш, ако не пристигне жълтата ти карта?

- Ще съдя президента на Туран. Той напрактика ме остави на улицата. Каза че няма да ми плаща заплатата и сега е длъжен да ми даде жълтата карта. Все пак аз нямам вина за създалата се ситуация. Туран беше страхотен отбор, но сега се разпадна и след като не могат да ми плащат заплатата, няма смисъл да ме държат.

- Ти лично искаш ли да се върнеш в България?

- Не. Мисля, че няма смисъл. В Азербайджан взимах... абе сума няма да кажа, но знайте, че в Туран взимах шест пъти повече отколкото в България. Плановете ми са да играя още две години в чужбина и след това ще се завърна за една година в България, за да завърша кариерата си тук.

- Къде искаш да завършиш кариерата си, и кой отбор си остава на сърцето ти?

- Определено Левски е отборът, на който държа най-много, и винаги ще го обичам. Но ми се иска да приключа с футбола там, където започнах - Марица.

- Тоест след две години се виждаш капитан на Марица в "А" група...

- Е до тогава има доста време, и сега не искам нищо да коментирам. Само ще кажа, че пазя доста добри спомени от престоя ми в този пловдивски тим.

 

От една страна не ни трябва от друга ни трябва....не ни тряя защото е говедо и кат гледам няма никво желание да играе за Ботев а просто заради парите....а ни трябва защото се простихме с достатъчно играчи а нямаме нови....ама както се разбра че е почти 100% да не играе при нас....май обсъждането му няма смисал....

 

Надявам се да не отпаднем....макар че може само с надеждите да си останем..... :cry

 

Трансферът на Асен Николов - Бебето в Ботев пропадна, предаде “Гонг”. Причината е, че азербайджанския клуб на Николов Туран, иска пари от пловдивчани, на което ръководството на “канарчетата” не са съгласни. Бившият играч на Левски призна, че президентът на Туран иска 300 хил. долара за преотстъпването му в Ботев, което е непосилна сума за “жълто-черните”. Собственикът на азербайджанския тим е уверил Николов, че му е намерил друг тим, където ще може да се състезава.

 

 

Сифте....така си И мислех както се казва....оффф втрисна ми вече еееее един трансфер да се получи бе майна ааааааааааа..... :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

4ovek samo kopva6 novinite ot foruma na botev davai linkove po-dobre :)

 

 

Знам ама ако нямат регистрация няма да могат да ги видят а регистрацията отнема време защото админа трябва да ти пише ти да му отговаряш а и така става по нагледно не тряя се ровят из 15326 теми за да намерят нужното кат тука всичко е на едно място....просто за удобство го правя :)

 

 

 

Моля някой от Админите или Модераторите да преименува темата на Всичко за Ботев Пловдив защото вече се обсъждат неща които нямат нищо общо с мача с Нафтекс

Edited by NightKiller
Link to comment
Share on other sites

Темата май трябва да се преименува на ->Резила на Ботев..

Ботев - Спартак 0:1

просто нямам думи..трагични сме...........

Edited by BoFFo
Link to comment
Share on other sites

Тъжна работа беше тоя мач ... щом казвам че освен Коцето (който също нищо не направи днес) само Какалов показа че става за нещо, обречени сме

Link to comment
Share on other sites

Бях на мача наистина трагедия Коцето игра на ниво(както винаги) Какалов абе биа ама много симулира тва момче бе много ебати то целия мач пада майна....

 

 

В контролна среща играна днес на клубния стадион на пловдивския футболен клуб Ботев 1912 канарчетата загубиха с 0:1 от втородивизионния Спартак Пловдив. Двата отбора не си дадоха много зор и показаха вяла игра без хъс и голямо желание. Теренът също не бе в отлично състояние, въпреки голямата почивка, която му бе дадена през изминалите 2 месеца, когато Ботев играеха всичките си срещи на други терени. За сметка на "добрата" игра двата отбора се сбиха на терена за да направят шоуто за малкото запалянковци, дошли на стадиона, както и за бившия съотборник на жълто-черните Боби Димитров, който наблюдаваше мача от трибуните.
Link to comment
Share on other sites

...dokato nqkoi ne grumne hristolov... i ne pokajem koi e BOTEV PLOVDIV !!!

 

Тогава логично е да дойде на власт синчето на Христолов - да, същия, който е бил в управата на затворниците и е по-заклет техен фен от досегашното ни шефче. От друга страна може да е по-плашлив от сегашното крумовско говедо и по-лесно да продаде отбора ... бе да гръмнат сегашното пък ще му мислим после :)

Link to comment
Share on other sites

Нека резилите да са само на приятелски мачове а колкото до това дали Ботев ще остане в А група тъжно ми е да го кажа, но Ботев отдавна не е онзи отбор (който беше дори към 93/94 година). Може да има тук таме някъв футболист дори горе долу добри по 2ма на мач, но отбор няма. Пловдивския футбол западна 80-90% като цяло. В момента отботчетата са провинциални борещи се за оцеляване това е.

Резила на Ботев са не тези 2 мача, а последните 12 години. Бъдещето не е много светло.

Edited by Sudden
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...