Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Определено не говорим за един и същи мач...съдията беше отврат не се оправдам с него просто казвам че спести много жълти картони за ЦСКА и много фалове за нас....да не говорим за тяхните артистични паданаия....

 

 

Не знам на колко мача си бил досега на "армията", ама т'ва си беше съдийство-мечта. Виж само тоя сезон как почти всяко домакинство им дават по една-две дузпи до 20-та минута. Ако ги бяхте изравнили тогава щеше да видиш за к'во става въпрос ;) Щеше да има продължение до гол, дузпи, червени картони и т.н.

Link to comment
Share on other sites

p11102314yv.jpg

Истинският пловдивски отбор(ботев 1912 пловдив) винаги е имал много публика( е явно най-много).Учудва ме че цска и буферите са назад.

А сега си предсатвете ако станем шампиони колко публика ще има... :punk :lol:

 

Верни до гроб!

Link to comment
Share on other sites

Следващия мач:

11-03-06 15:30 Ботев (Пд)-Берое

 

Не очаквах толкова достойно предствавяне срещу ЦСКА, дано да се зъдържи тенденцията на силни гостувания при новия треньор, защото в последните 4-5 години Ботев разчиташе почти само на домакинства.

Link to comment
Share on other sites

Следващия мач:

11-03-06 15:30 Ботев (Пд)-Берое

ооо там съм...

Мисля си...може на някой мач да се оговорим да си видим мутрите.Щот си пишем главно едни и същи...да се видим кво представляваме.

Link to comment
Share on other sites

Ми ако наминете към централната трибуна мое се видим :)

Аз на някой мачове ходя там, щото има една дупка и са минава без пари ;)

Link to comment
Share on other sites

Ботев – Берое, събота, 15,30 часа: Ахмед Ахмед, Н.Христов, Й.Видов, четвърти – Хр.Шиндаров

 

Ех Ахмедчо,Ахмедчо :angry1 ...това момче ми скаса нервите 2-3 мача които ни свири.

Определно съм доста ядосан от назначението :angry:

Link to comment
Share on other sites

Дано турчолята се е стреснал от уволненията в БФС покрай Боби Михайлов и свири нормално :) Като в мача с ЦСКА да е съдийството ми е достатъчно.

Link to comment
Share on other sites

Тоя циганин не ни ли свири мача със Спартак Плевен миналата година в Б група,когато загубихме с 3-1 във Плевен.Тогава беше голяма съдийска секира си спомням. :angry:

Link to comment
Share on other sites

ооо там съм...

Мисля си...може на някой мач да се оговорим да си видим мутрите.Щот си пишем главно едни и същи...да се видим кво представляваме.

Аз напоследък не съм много редовен, за съжаление това домакинство ще го изпусна :cry трябва да ходя на изпит :angry:

Link to comment
Share on other sites

Аз напоследък не съм много редовен, за съжаление това домакинство ще го изпусна :cry трябва да ходя на изпит :angry:

И аз го пропускам заради екскурзия, ама ша го слушам по радиото!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ей най-накрая оправиха името на темата :punk

А иначе срещу Берое ще ни е страшно трудно-справка - срещу силните играем много надъхано и се хвърляме на 100%,а срещу такива отбори от нашата черга изпитваме много трудности дори и вкъщи ;)

 

едит:Mepk какво толкова му има :confused

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

БРаво че най-после някой се сети да оправи името на темата.

А за емблемата...това се преглъща..аз съм виждал емблема където топката е черна с бели четириъгълници.

Link to comment
Share on other sites

Днес видях само едно нещо на мача - голяма мъка, липса на идеи и ориентация :(

 

едит:чак на празна врата не,но иначи някои пропуски бяха наистина уникални...

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Пак се ядосах много, и тва лайно какалов колкото не го харесвах до сега, вече не мога да го понасям. За пропуските: тея момчета докога ще разчитат Коцето да вкарва вместо тях уеее. Стефчо манекена жив т***к, Мушито нещо хич не муши, само запълва бройката, ама той поне нямаше положения. След всяка тренировка трябва един час упражнения как да уцелват вратата от малкото наказателно, явно не могат.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...