Jump to content
BulForum.com

Lord of War


WriteR4e

Recommended Posts

Я кажете тези, които сте гледали филма, как е?Смятам, че Кейдж е направил поредната блестяща роля и ще го гледам, колкото се може по-скоро, дали вкъщи или на кино, няма значение.(пък може и 2-те :) ).

 

Lord of War

5387.jpg

IMDB Rating: 7.4/10 (3,913 votes)

Warez Rating: 8.8/10 (32 votes)

Link to comment
Share on other sites

Я кажете тези, които сте гледали филма, как е?Смятам, че Кейдж е направил поредната блестяща роля и ще го гледам, колкото се може по-скоро, дали вкъщи или на кино, няма значение.(пък може и 2-те :) ).

 

Lord of War

5387.jpg

IMDB Rating: 7.5/10 (573 votes)

Warez Rating: 8.2/10 (17 votes)

Кейдж е велик! :punk Филмът е поредният як ;)

Link to comment
Share on other sites

Много як филм...и то по истински случай!Нищо, че в киното филма спря по едно време, обаче ефекта си остана.Много ми хареса...все пак Кейдж, си е Кейдж. ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз днес издзяпах филма и ми хареса доста. Като оставим настрана невероятния Кейдж всичко друго си беше на ниво. Освен това имаше няколко много свежи моменти, много истински и проникновени. А музичката от самото начало ме грабна. Някой да знае в чие изпълнение е "Sweet Home Alabama" по време на началните надписи?

Link to comment
Share on other sites

Те тоя филм ма разби по секви параметри :punk Кво нямаше в него ... че и Кейдж на руски и китайски(кво беше там)говори :punk

 

P.S.Тоя Митьо как са уригнъ :wir

Link to comment
Share on other sites

"Sweet Home Alabama" се изпълнява от "Lynyrd Skynyrd" или поне под това име аз си я дръпнах от дата-та.

А колкото до филма не съм го гледал ама сега кат са махна от работа ша имам време да си наваксам с яките заглавия.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае в чие изпълнение е "Sweet Home Alabama" по време на началните надписи?

 

Ммм песента ти казаха в чие изпълнение е, но мисля, че не е тя тази, която е в началните надписи.Eto тази мисля, че търсиш. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ммм песента ти казаха в чие изпълнение е, но мисля, че не е тя тази, която е в началните надписи.Eto тази мисля, че търсиш. ;)

Ауууу благодаря ти, че ме извади от тази ужасна заблуда...срамота, срамота, СРАМОТА!!! И двете песнички са невероятни.

Link to comment
Share on other sites

Току що го гледах.

 

И диалогът от края на филма между Ник Кейдж и Итън Хоук просто ми се запечата в главата.

 

Особено фразата :

"...while the biggest dealer in the world is your boss : The President of the United states..."

 

Изобщо целия разговор накрая tells it all...

Link to comment
Share on other sites

Филма рулира. От доста време не бях гледал някой филм дето да не се трепат безцелно, и историята да не ми е ясна още от началото... "..., evil prevails..."

Link to comment
Share on other sites

Доста муден филм, без кой знае какъв сюжет, опитващ се да поучава... Абсолютно нищо особено, като изключим няколко сцени и фрази които ми харесаха...

Link to comment
Share on other sites

Гледах части от него и ми хареса. Ще взема да го изгледам целия.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Е браво!Т'ва са толкова готини песнички,някои от които явно от преди са ми направили впечатление и ся си ги слушам :D Инструменталите също са готини :)

Link to comment
Share on other sites

Аз още не съм го гледала, защото не знаех за съществуването му... А Кейдж ми е един от любимците... тц...тц...тц...

 

Интересува ме някой знае ли автора на плаката. Този човек ме грабна направо!

 

 

Точно определен човек не мога да ти кажа, но знам, че е от тази агенция :Art Machine Digital

Мерси :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...