Jump to content
BulForum.com

Продава се ПЦ


Recommended Posts

Продава се следната конфигурация:

 

Cpu- Celleron 333 Mhz

MB - Acorp ZX

RAM - 2x128 SD ram PC133

HDD-13GB maxtor

Монитор - 15" PROWIEV

CD - 52x

FDD- има

VGA - 8MB (марката не е уточнена все още)

SB- има някаква карта на ISA slot (може би ess1869)

CASE-има

Mouse-има

Keyboard-има

 

Цена 150 лв.

 

За допълнителни въпроси и доуточняване пишете на ЛС. Компютърът е на мой колега,който не е много в час с пц-тата и затова има някой неуточнени неща като марката на видеото например.

Link to comment
Share on other sites

Marvin прави доста добри разбивки на цените за определени компоненти!

Спомням си скоро помогна на една дама тук.

Ако е така както казва:

Не!

нека помогне и на колегата на MBlaST.

 

Предполагам ще го черпи бира поне!

Пък дано е с мезе!

 

Съжалявам за ОФФ-а!

Но ми се струва,че и по нагоре е така!

 

Сега по същество!

MBlaST,

ако не дадеш достатъчно данни за почти всички компоненти ще имаш такива отговори!

Отделно,за по-стари компоненти освен модел,се дава инфо и за състоянието им.

Монитор???

Хард???

РАМ???

И т.н.

За да се знае за какво става въпрос.

Монитора може да струва и 30-40лв,може и да не си струва мъкненето по етажите или асансьорите!

 

Лично според мен( мнението ми е различно от това на Marvin) може да се прецени и то относително,след като дадеш конкретни и подробни данни!

 

УСПЕХ!

Link to comment
Share on other sites

Сега да се разберем , защото явно не е станало ясно.

Първо - компютърът е на мой колега,който ме помоли да му направя тази услуга. Тези неща ми ги е написал на един смс и тъй като няма много познания в тази област ги е дал така орязано данните.В понеделник или утре ще се срещнем лично и ще взема допълнително инфо.Обявата е пусната от сега,защото момчето иска да види дали ще има някакъв интерес и затова съм казал да се обръщате на ЛС - за хората,които имат РЕАЛЕН интерес към обявата.Относно Marvin - нито го познавам, нито ме интересува той или който и да е друг какво му е мнението за цената-всеки си решава сам за себе си и в това няма нищо лошо(а и цената не е константна )

 

nonsan - пределно ми е ясно,че липсва инфо и това съм го написал.След срещата с колегата,ще има данни за монитора как се представя като херци и за харда и тнт...

 

И пак казвам ако има някой, който реално се интересува от обявата можеше да пише едно ЛС и да каже - имам интерес, но ме интересува това и това и аз да му обясня как стоят нещата.

Ще ви помоля занапред,да пишат само хора,които смятат да купуват,а другите,които са решили просто да си чешат езиците и да пълнят темата с безмислени глупости да не го правят.

Link to comment
Share on other sites

Извини ме отново!

С риска да си навлеча неприятности,пак пиша.

Мисля,че конкретно съм написал :

Съжалявам за ОФФ-а!

 

А другото което мисля е в отговор на горните ОФФ-топици.

И за това казах точно това:

MBlaST,

ако не дадеш достатъчно данни за почти всички компоненти ще имаш такива отговори!

Нищо лично,и не съм искал да те засегна.

А защо се връзваш за цитатите ми относно Marvin,

това си е твой проблем.

 

Накрая ти пожелах:

УСПЕХ!

И мисълта ми беше за повече ИНФО!

Но явно не си я разбрал.

Съжалявам.

Имах интерес,но вече нямам.Не съм си чесъл езика,камо ли клавиатурата.

Link to comment
Share on other sites

Ейй мноо ме кефиш по някой път. Мезета , бира, чеша клавиатура, УСПЕХ. Абе намам думи. И от мен УСПЕХ.

=========================

Кум продаавача:

Слушай кво ти говорят по горните юзери имат опит в продажбите. А пък и не виждам място за сръдня от няколко добри съвета.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...