Jump to content
BulForum.com

mojete li da tanzuvate ku4ek :P


RAP`BOY

Recommended Posts

Много са ми смешни хораца дето викат това кючека е измислена работа, само за някви диви-миризливи селяни ?! И винаги ми е супер забавно да видя точно такива хора по масите накачорени да си въртят задниците ;) Въпроса е не в това, дали танцуваш (личен избор), дали можеш да танцуваш (въпрос на опит), а в това разбиваш ли се като си цъкнеш едно бясно гюбече. Пък било то в някоя циганаска дискотека или на домашно парти :) Аз също праскам кючеци, ама не смятам, че сам потен, смардя, и сам мозачно ограничен като го правя ?! Просташко е да се мисли по този начин. Пък и има разлика между ежедневното слушане на такава музика или просто по-рядко и с повод. Ако съм в грешка да ме поправите, ама за мен това с кючеците е начин за доразбиване на купонче, и не го мисля за така да кажа (неинтелектуално). А за върлите фенове, мога да предложа някой бясно парче, все пак има празници, рожденни дни и да са подготвени :)

 

Айде поздрави :) и успех във въртенето :) че и това не е лесно......

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Емм точно така е>Точно тогава ти идва музата.Даже и гърлото ти се прочиства и почваш да пееш като професионалист :laughing: :punk Всичко е много весело ама като е умерено ;) :laughing: :woot

+1

vs zavisi ot promilite alkohol

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...