Jump to content
BulForum.com

mojete li da tanzuvate ku4ek :P


RAP`BOY

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Колко глупава тема... аз съм решил да пусна тема "Друсане на Задните Части ... и има ли почва у нас след 3тата ракийка" Между другото в някой страни практикуват танца "Кючек" против запек

много е интересно като идея и приложение :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Колко глупава тема... аз съм решил да пусна тема "Друсане на Задните Части ... и има ли почва у нас след 3тата ракийка" Между другото в някой страни практикуват танца "Кючек" против запек

много е интересно като идея и приложение :)

e тва за запека не го знаех,но що пък е да е тъпа темата ,я? :angry: то ако всеки можеше да ги върти тия кючеци ехее......

иначе съм ужасно добра на гюбека :P :D

Link to comment
Share on other sites

e тва за запека не го знаех,но що пък е да е тъпа темата ,я? :angry: то ако всеки можеше да ги върти тия кючеци ехее......

иначе съм ужасно добра на гюбека :P :D

С мен не можеш да се мериш. Майстор съм! :P :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

А пък аз кви гюбеци върта ахахаххааа :woot :laughing: Е така например преди на дискотеки като ходех не стаа бе да го...тамън се отпуснеш да танцуваш и хоп някой надут тъпанар мине и mе бутне :angry1 :laughing: А иначе като се събера с приятели и тогава като се отпусна к'во прая ;) Ахахахах (а от страни как изглеждам като играя неща и да знам-сигурно като дърво ама...)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ееех оптимисти ще се чудите кво става :D а пък след някоя друга водка вече нямате шанс :P

 

Емм точно така е>Точно тогава ти идва музата.Даже и гърлото ти се прочиства и почваш да пееш като професионалист :laughing: :punk Всичко е много весело ама като е умерено ;) :laughing: :woot

Link to comment
Share on other sites

Да си носите и олио за смазване на пръстите... щрак щрак...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ся остава да си уговорим среща в Гладиатори или Чака-Рака и да направим турнира! :woot хахаха

Разбира се ,че трябва да се уговорите да му праснете един кючек,само внимавайте,че аз едно време като играех КЮЧЕК та са пуках и ся ма боли кръста

:woot :woot :woot

 

Еби му майката мноо сте са издухали ве :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

abe ne6to ne moga da si obqsna kak edno mom4e 6te se zasili da praska qko giubeci ?! tva nqkak si ne moga da go priema za normalno povedenie , aide momi4etata da pri tqh dori e krasivo a kogato sa dobri e napravo izkustvo ama nqkuv pi4 da se kur6i ...... abe izplqskala rabota :P

Link to comment
Share on other sites

Аз пък предлагам за тези който не могат и не искат да въртят гюбеци да спреднем едно по напиване аххааххахаахх :)

Link to comment
Share on other sites

хаххах Мястото на батъла задължително трябва да е в Тарикати и под гюбек да се разбира лудо циганско маане , а не няква Ивана , Емилия и т.н. Последния път ми излезоха мазоли на пръстите от щракане :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Ia mu iztropkaite edin HARD-Kitek,opa kiu4ek ! Pri nali4ieto na tolkova mnoogo i hubavi tanci, to4no nai-turskiq i grozen tanc li trqbva da tancuvate ??? Sramna rabota sa mi teq s kiu4ecite, a i lahat na pot pove4eto i ne mi izglejdat nikak inteligentni- po skoro sa mi otvrat ama te si znaqt ! Vse pak sveta e ob6t i veski ima pravo na izbor! Zabavlqvaite se kakto mojete - kiutek4ii i Kiutek4iiki :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...