Jump to content
BulForum.com

Stanozolol(Winstrol)


kumcata

Recommended Posts

някой може ли да ми даде някаква по обемна информация за този анаболен стероид защото аз не съм много на Ти със такивата страници по интернет(не ги знам)

 

интересува ме.. как точно действа, какви странични ефекти може да има, по колко се взима и има ли нещо специфично при неговото взимане и също и при излизане от серията. и ей такива неща ;)

 

благодаря предварително

 

препарата е Stanozolol или Stanzolol или Винстрол на хапчета ;)

Link to comment
Share on other sites

Винстрол

 

Винстрол е търговското име на станозолола, можете да го срещнете и под имената стромба или винстрол депо. Среща се в две форми инжекционна на ампули по 50мг и орална на хапчета по 2мг. За разлика от всички познати ни стероиди Винстрола е разтворим във вода. Този препарат е ниско андрогенен, но ефикасността му е като бионабола. Друг негов плюс е това, че е трудно ароматизира. Така, че грижата за гърдите ви отпада. Както някой от нас знаят, естрогена е виновен за задържането на вода в организма, когато приемаме винстрол естроген не се произвежда и водата е сравнително по малко. Това е негово предимство, което го прави предпочитан в спортове, в които релефа или теглото са определящи. Все пак никой не иска да се окаже по тежък на кантара или да бяга с повече тежест. Известен спортист, които бе хванат с този допинг е бегачът Бен Джонсън, без съмнение, който го е виждал може да забележи прираста на маса. Друг важен плюс е, че каченото по време на цикъла остава с малки изключения.Както споменахме винстрола е водно разтворим което прави инжекциите с него по-болезнени.Друго негово предимство е, че не е опасен за черния дроб.Сигурно много от вас се питат какви ли са дозировките.За съжаление еднозначен отговор няма.За мъже дозата е от порядъка на 15 до 25 мг дневно и 25-50мг, ако е в инжекционната му форма. Важно е да знаем, че на практика инжекционната форма е далеч по-добра от оралната.Това се дължи на няколко факта, основния, от които е, че когато спортистите приемат оралната форма взимат прекалено малко от стероида, за да усетят разликата. Все пак едно е да вземете 25 мг на таблетки, от които да бъдат усвоени примерно 20 и друго е 50 мг, от който да се усвоят 40. Сигурно някой от вас се досетиха, но Инжекционната форма излиза по-скъпо. Някой спортисти приемат ампулите през ден други два пъти седмично, но според хора с богат опит с препарата добре е инжекции да се поставят всеки ден. Понеже е слабо андрогенен все по често се забелязва да се употребява и от жени. Те трябва да знаят, че мъжките дози са големи и е хубаво да са на половината от тях. Инжекционната форма не им се препоръчва най-малко защото е по лесно да разделят хапчето отколкото инжекцията.За достигане на оптимална концентрация в кръвта е хубаво винстрол да се взима на няколко пъти през деня. Не са изключени комбинациите с други препарати.За маса идеален вариант е да се комбинира със стероид, който е по-силно андрогенен например тестостерон пропионат, бионабол или анадрол. В периода преди състезание за запазване на така трудно постигнатото може да се употребява с други не ароматизиращи (заради водата) препарати. Още един плюс на инжекционната версия е, че натоварва черния дроб доста по малко, отколкото оралния вариант. Подобен вид изменения в тялото ви могат да се наблюдават чрез кръвни изследвания. Продължителността на цикъла варира между 6 и 8 седмици. Както всяко нещо при предозиране винстрола променя нивата на холестерола. Радко срещани са страничните му ефекти, а те се изразяват в акне, промяна на гласа, менструални нарушения, главоболия, мускулни схващания, обриви, депресия или оплешивяване. При дългосрочен прием може да се появят болки в стомаха или високо кръвно налягане. Според някой спортисти Винстрол действа и при локално инжектиране, така риска от инфекции и абсцес се увеличава. Много важно е да знаете, че се срещат много добри негови ментета както на оралния така и на инжекционния винстрол. Както няколко пъти казахме винстрола е разтворим във вода, затова когато оставите ампулата неподвижна би следвало на дъното и да се утаи бял слой. Другото, което е важно да знаете е, че в света се произвежда само винстрол от по 1мл на ампула, ако видите ампула с повече мили литри не се подлъгвайте.

Link to comment
Share on other sites

Този много популярен анаболен стероид е получен от DHT. Той проявява слаба андрогенност и не ароматизира. Той може да бъде токсичен за черния дроб, когато се употребява в големи дози. Водната задръжка е страничен ефект при него. Това е много популярен стероид, който често се съчетава с Primobolan & Parabolan за релеф,други го сачетават с Sustanon, Anapolon, Metandrostenolon или други високо андрогенни стероиди за маса и сила. Жените често използват този препарат, но може да се вирилизация, понякога дари при малки дози, но това е доста рядко срещано явление. Използвалите го споделят че мускулното наддаване получено от този медикамент е сериозно. Те са запазили почти всичко след прекратяване на препарата. Атлетите също са открили, че инжекционната е по добра от оралната форма. Дози в порядъка на 150 мг до 250 мг на седмица за мъже, 50 - 100мг за жени, са най често употребяваните. Оралното приемане на медикамента е 16 - 30мг за ден за мйже и 4 - 8мг за жени.
Link to comment
Share on other sites

осве =н някоя изкарана информация от интернет някой някакви лични впечатления отзиви за неща които е наблюдавал от себе си или чул от приятели?

Link to comment
Share on other sites

Аз съм пил един месец, по 5мг на ден. Усетих леко увеличение на силата и като че ли на бързината. Килограми не качих, но това и не беше целта.

Link to comment
Share on other sites

От това което съм чувал този стероид се използва най-вече от професионали, тъй като при него се качва малко, но чиста мускулна маса, може да се правят цикли само с този препарат и да се постигне добър ефект, но при положение че това е един от първите анаболни цикли на употребяващия... Пример за човек който набляга най-вече на този стероид е Жоро Бойчев...

Link to comment
Share on other sites

От това което съм чувал този стероид се използва най-вече от професионали, тъй като при него се качва малко, но чиста мускулна маса, може да се правят цикли само с този препарат и да се постигне добър ефект, но при положение че това е един от първите анаболни цикли на употребяващия... Пример за човек който набляга най-вече на този стероид е Жоро Бойчев...

hah naistina samboto ot mnogo vreme ne go e spiral!!!interesno e ti ot kade znae6 tova...??ei nikakvi taini ne ostanaha ve4e....

(vaprosa be6e ritori4en-qvno hodi6 v perlata)samo 4e toi gi varti hap4etata s injekcionna forma...(vse pak ot nqkolko godini ne go e spiral)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Аве пичове да ва питам, един приятел реши да зоби, намери си дека, ама няма кой да му я бие... Някой знае ли колко струва да ти бият една мускулна инжекция по поликлиниките?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
e ti si znae6 ama prosto ne e nujno da se nabutva6 za ne6to koeto moje6 sam da si pravi6... :D

pricelva6 se prosto i prass.. gotovo

Прицелваш се , забавях дишането , поемаш дълбоко въздух , засилваш кривваш и прасс всичко е готово ама не където трябва :pirate ( който може и има смелост нека си слага , който не не :) )

Link to comment
Share on other sites

Значи на мен ми се е паднала единицата и то от лекар. Няколко часа не можех да ходя, нито да си седна на гъза. Баси доктора, честно. А ми вика "няма да даваш да ти я бият приятели, защото може да сгафят нещо"... Това беше последния път, когато ми е биеше доктор, от тогава само приятели. Хахахахаха...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...