Jump to content
BulForum.com

Fable


somthingthat

Recommended Posts

OHOOOOO prevartiah ia ve4e po niakolko pati dark i light side s me4a kat ubivam sestra si i bez nego.... amiiiiii tria da se saztezava6 tam s onia i kat vlezi6 v ofisa na 6efa kat nagrada tria da propalzi6 da pro4ete6 ot edna kniga niaka kod li kvo tam dokato ti 4ete niakva poema det napisal

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

I kato izbqgash ot nego v edna vrata, koqto se namirashe mislq ot lqvo(sprqmo geroq ina4e dqsno sprqmo monitora ti) dokato si na 2riq etaj na stenata na zamuka se namirat predmetite ti...samo deto az gi bqh izbil do togava vsi4kite, po taktikata udrqm i bqgam burzo :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

За да не правя нова тема реших да пиша тук.Имам проблем с инсталацията-точно привършва да се инсталира играта и се появява това :( Някакви идеи как може да се оправи това?

 

 

 

EDIT:Sled reinstall na windowsa 4ak se opravi :(

Link to comment
Share on other sites

хора радвайте и цакайте мноо яка игра миналата год я вратнах 2 пати и накрая си купих ме4 за 79 000 най хубаия сас три уникални камъка :punk :woot

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Хора,малко помощ!

Инсталирам си играта,всичко тръгва обаче като стартирам от crack и ми изкарва този EROR:

 

The application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.

 

И бла-бла(свържете се с едикви си там,да ви оправят проблема)

 

Помогнете PLS......

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Някой играе ли играта с AMD Athlon64 X2 (ако има някой с друг двуядрен пак може да сподели)? Доколкото си спомням откакто имам този процесор не съм я пускал. Преди ми вървеше, но сега ми дава грешка и send/don't send. Чудя се дали не е от двуядрения процесор, щото съм имал и други подобни проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Пробвай с това. Не нося отговорност, ако направиш ужасни неща на процесора си с него. Просто прочетох, че някой си с AMD се бил оправил с него.

 

http://play.tm/wire/cluster/1271179

Ама, за тази игра ли става въпрос или по принцип, защото и аз знам, че помага, даже я имам инсталирана, но при мен не върши работа?

Опитах и с една програма с която се прави играта да върви само с едното ядро (някой от този форум ми беше обяснил как се работи с нея), което също помага в някои случаи, но отново не стана.

Link to comment
Share on other sites

В такъв случай, щом си опитвал цели две програми, съветвам те да си сложиш един Oblivion и да си играеш на спокойствие нещо оптимизирано за две ядра и да не се мъчиш с Fable, бездруго шаренията и радостта омръзват след 5-10 часа игра :P

Link to comment
Share on other sites

В такъв случай, щом си опитвал цели две програми, съветвам те да си сложиш един Oblivion и да си играеш на спокойствие нещо оптимизирано за две ядра и да не се мъчиш с Fable, бездруго шаренията и радостта омръзват след 5-10 часа игра :P

Ем, аз не съм фен на тоя тип игри, ама Fable ме е привлякла донякъде.

А относно Oblivion, я кажи някоя добра дума за тази игра. Гледам, че си фен. Може и да ме убедиш да я опитам.

Link to comment
Share on other sites

Основни плюсове на Oblivion:

 

1. Камера от първо лице.

2. Красиива, красива графика.

3. Огромен свят със стотина dungeon-а и руини и още толкова градове, селца, паланки и крепости.

4. Богати възможности за класове, комбинации, различни типове герои и т.н.

5. Можеш да яздиш КОН!

Link to comment
Share on other sites

Специално в Обливиън язденето на кон е толкова недъгаво, ама толкова недъгаво, че направо ти се иска да слежеш от коня и да му прережеш гърлото!

 

За сравнение между Фейбъл и Обливиън трудно може да става дума като се има предвид разликата в годината на производство. Независимо от това Фейбъл ми хареса повече. Неслучайно съм я минал 4-5 пъти. А като завършат Фейбъл 2 (когато и да е това)...ох, майчицеее :D

Link to comment
Share on other sites

Психозис, разочароваш ме жестоко. Fable има някакво новаторство в себе си, но по същество е доста постна hack+slash игра с някакви там трикчета, които да привлекат публика. Да, забавно е, но Obliv е класи над...

 

А какво не харесваш на ездата в Oblivion просто не знам.

 

[Edit] Колкото повече мисля, толкова повече неща ми идват на ум. Fable представлява една голяма мрежа от тунели, които ти създават илюзия за свообдно движение, а всъщност от точка А до точка Б се стига само по предварително начертана поредица от тунели, които тунели представляват или пътека в гора, или град или нещо подобно. Но са си ТУНЕЛИ, от които не можеш да кривнеш и излезеш. В Oblivion можеш да си плецаш задника накъдето си искаш и както си искаш в рамките на цялата провинция Cyrodiil и от точка А до точка Б има толкова пътища, колкото си поискаш. [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Аз просто споделих лично мнение :) Не бих си и помислил да отрека гения на Обливиън.

Фейбъл ми хареса най-вече заради това, че можех да съм зъл :devil

Обливиън е грамадна, почти необятна. За някои хора това е плюс, за мен - не чак толкова. А и ми е някакси суха.

Колкото до коня - баси дървеното нещо! Докато завие, става зима. Ужасно управление. А и какво толкова приятно намираш в язденето на кон???? :)

Link to comment
Share on other sites

Коня по принцип не завива чак толкоз бавно, а и има мод, който го прави да завива два пъти по-бързо. А от язденето на кон получавам огромна геймърска ерекция. Не знам защо. Винаги съм искал да яздя кон в RPG. :P

Link to comment
Share on other sites

На мен също ми харесва далеч повече фабъл. Въпрос на лично мнение е, разбира се. Фабъл е по-шаренка и лично на мен дори графиката ми допада повече. Колкото до гейм-плея е супер - лесен и удобен, точно каквото очаквам от игра, с която да пораспусна малко и да се наслаждавам на яките татоси и прически, които му слагам на пича :)

 

Минал съм я 2 пъти и сега като видях темата, мисля пак да я пусна да се сваля ;)

 

Обливиън не ме грабна - още след първите 10 минути, когато излязох от подземията или гробница или квото беше там някак ми стана тъпо и .. поиграх още 5 минути и последва дел.

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка се оказа, че моя проблем е в драйвърите на видеото. Иска по-стари, не по-нови. 163.71 за nVidia свършиха работа.

А Oblivion-а сигурно ще го сваля, но по нататък. Първо да се наиграя на Fable.

 

 

edit: Грешка, проблема е в една програма, с която правя на 1024x768 монитора да стои на 85Hz. А менюто на играта е 60Hz. Изглежда тук сe получава пречката.

Link to comment
Share on other sites

За мен лично камерата от първо лице и най големия минус на обливион. Едно добре РПГ според мен трябва да е от 3-то лице. Това ме е спирало досега да я изиграя. А относно "красивата" графика, чувам доста отрицателни неща за лицевите тексури в тая игра. Когато я изиграя ще си кажа по конктрено мнение :) Иначе Фабле рулира, ама има много експлоити, които я правят елементарна. Ако трябва да си кажа мнението за кое РПГ да играете - играйте Уитчер. По добро РПГ не съм играл досега.

Link to comment
Share on other sites

За мен лично камерата от първо лице и най големия минус на обливион. Едно добре РПГ според мен трябва да е от 3-то лице. Това ме е спирало досега да я изиграя.

 

Аммм, Oblivion има и 3-то, и 1-во лице камера... :unsure:

 

За Witcher няма да говоря. Препоръчването по инерция последното излязло RPG като най-добро е малко афиф работа, ясно е, мисля.

Link to comment
Share on other sites

Аммм, Oblivion има и 3-то, и 1-во лице камера... :unsure:

 

За Witcher няма да говоря. Препоръчването по инерция последното излязло RPG като най-добро е малко афиф работа, ясно е, мисля.

 

Превъртял съм играта 2 пъти. И не го препоръчвам по инерция. Няма друго РПГ, което да съм играл в което реално толкова неща да зависят от на пръв поглед малки избори. Ако искаш да поспорим намери темата за Witcher че не мисля че тук е мястото.

Link to comment
Share on other sites

Хехе, това не го бях гледал, както и още няколко клипчета в ютубата.

 

Накратко и последно във връзка със сравняването на Фейбъл и Обливиън - за мен по-добра е играта, която ме забавлява повече. Фейбъл ме забавляваше повече. Точка :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...