Jump to content
BulForum.com

Fable


somthingthat

Recommended Posts

Znachi svalih igrata ot site-a,no pri instalaciata iska serien key :huh: ,a

v direktoriata na igrata nqma takuv.Ta da se vurna na vuprosa dali nqkoi ima informacia za tozi key otakde da go vzema ;) ?

 

EDIT:kato gledah shototvete i v neta info za igrata mislq che shte q dosta dobra kato grafika i gameplay :rolleyes:

 

 

EDIT2:hmm opravih go kato napishesh 111111111111111111 i stava ne iska original key ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Аз гледах интервю в което се казва че всичко което направиш в тази игра си има свое собствено последствие.Така че геимплея трябва да е супер здрав.Графиката кат гледам скрийншотовете е яка ама просто аз не си падам по RPG-та... :(

Link to comment
Share on other sites

aaaa pi4 neznam dali 6a mi poviarva6 ama 6tot nikade ne namerih CD key natiskah kvot mi padne i ot 1 pat stana probvai niakolko pati  6a stane

 

"pi4", където трябва си пише как се инсталира. И да, наистина всеки сдкей работи, въвеждайте квото ви хрумне

Link to comment
Share on other sites

Az ve4e sum kum kraq mnogo e qka igrata ako ne ste q svalile o6te e zaduljitelno da q imate za vseki rpg fen :).Grafikata e mnogo zdrava muzikata 6usto gameplaya e mnogo interesen,lo6oto e 4e nqma tolkova mnogo side questove (ili pone zasega taka izglejda).

Men nai mnogo me kefi 4e moje6 da si slaga6 tattusi na geroq a i 4etoh v edno preview 4e moje i sam da si gi risuva6 i importva6 v igrata.

Link to comment
Share on other sites

Когато започнах, бях изпълнен със скептицизъм. Разкарах се наляво-надясно , събрах парите за бонбони и т.н. Струваше ми се линейна играта и т.н. Когато минах и изпитанията за герой и поизпълних малко куестове, започнах да придобивам онова унесено изражение, което тези, запознати с моите странности, биха определили с простите думички -" забля се пак в (произволна игра на BLIZZARD, BIOWARE,BLACK ISLE,TROIKA etc )Та думата ми е ,че макар и малко далеч от истинско РпГ и наподобяваща леко хак ен слаш заглавия като Диабло , игрицата ме взе. Не знам защо , та тук дори създаване на герой и избиране на раса няма , историята е банална и не може да стъпи и на малкия пръст дори на откровено малоумни с историята си РПГ-та като КОТОR2 -the sith lords (да не се смята ,че не ми е харесала и тя и не съм я врътнал докрай) Просто във Fable има прекалено много от ОНОВА чувство , малко позабравено , на чист фън ,което рядко се среща днес, за да я подмина с лека ръка. Харесва ми без да знам защо , но за какво ли ми е да знам...

ТHUMBS UP UP UP :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Играта не тръгва на MX440...а така ми се искаше да я изиграя

/офф Баба_яго що не се вясваш в Bnet вече?

MyH4o, просто от отдавна не съм бил в Пловдив , върнах се този петък и съм играл само 10-на игри вечерта, за да не забравя как е. После пък нета беше ужас и така нямах никакава възможност да помачкам малко на ладър. Утре-другиден сигурно почвам сериозно.

Link to comment
Share on other sites

Амм имам следния проблем като си инсталирам играта работи си всичко е 6 обаче като я пусна и като вземе да зарежда и веднага се връща на 640/480 на мин графики и всичко:/ пробвах всичко пуснах си АА манах В синка и пак нищо:/ а картата ми е Радеон 9550(410:270) така че ме съмнява да е от това:/ някой ако имаидеи моля да каже:)

Link to comment
Share on other sites

В Tample of Avo има един меч забит в скала някои да го е взмал и как ? И при фонтаните в гилдията има врата, как се отваря ? При мен и накрая на играта не ми се отвори :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Imam nugda ot malko pomo6t.Vzeh edin quest ot miastoto s mnogoto magazin4eta.Vzehgo ot edna gena ,na koiato sina i e bolen i mi kazva da ida do edna ve6tica i kazva,4e samo tia moge da go izlekuva.Otivam pri ve6ticata i onaia mi kazva da ida i da nameria 4 sini gubi ,za da moge da napravi otvarata s koiato da izlekuvam sina na onaia.Za sega namerih samo edna i to bezdaiskam ot edna gena.Niakoi znae li kude sa drugite gubi.Mnogo iskam da go mina tozi quest ,za6toto nagradata e 2000gold.Help :confused

 

Ina4e igrata e mnogo iaka ima magii i svete6ti me4ove kakvo pove4e da iska6. :D

Link to comment
Share on other sites

Аз намерих една гъба при фонтаните в гилдията с въдица. Купи си въдица и пробвай. Има една също при Barrow Fields, един продавач ми я продаде за 1500 злато :rolleyes: .

Link to comment
Share on other sites

По хубава броня се продава в Оквеил, в центъра на града има къща със меч на нея и от там си купуваш Plate комплект. Аз си го купих - Pltatemail Suilt - най-якия комплект ( за мен ), прилича като на пича когато пускаш играта само кадето не е черен комплекта де ;) А случайно някои да знае каде да си намеря/купя черна роза :confused

Link to comment
Share on other sites

Хора дайте малко повече инфо.Куестовете последователни ли са или ти сам трябва да си ги търсиш :confused .И как така сте в края на играта?От каде знаете че сте изпълнили сички куестове :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Хора дайте малко повече инфо.Куестовете последователни ли са или ти сам трябва да си ги търсиш :confused .И как така сте в края на играта?От каде знаете че сте изпълнили сички куестове :confused  :confused  :confused

 

V na4aloto na igrata questovete si gi vzima6 ot hora ,no posle 6te si gi vzima6 ot edno miasto-guild hall-a(ili ne6to takova be6e)

Link to comment
Share on other sites

archealogist's real name ако някой ми каже къде да го разбера или в краен случай как е , защото аз питах един,който ми каза,че знае(дадох му рубин) и оня каза HITS и избега, а аз после пробвах и видях,че не е така....

Link to comment
Share on other sites

V na4aloto  na igrata questovete si gi vzima6 ot hora ,no posle 6te si gi vzima6 ot edno miasto-guild hall-a(ili ne6to takova be6e)

 

 

ne moje da ne e taka to4no HITS e imeto ..... to ni6to ne stava tria odari6 kamanite v opredelenia red i otiva6 pri vratata i tia 6ti pusne ( lol rofl " 6ti pusne " LOL ROFL) OLEEEEEEE TOIA me4 v kamaka ot AVO TEMPLE rulira 214 dmg !!!!LIGHT!!!!!! i da vidi6 kav e iak geroia na max strenght ( HERCULES ) musculite kat izvadia arbalet ne sa vijda LOL .......

 

 

 

 

NOTE : predi da vlezite v arenata si pregotvete kolkoto mojete pari i si kupete BRIGHT PLATE si4ko kvoto ( rakavici , helmet,pants,chest,boots) sled tva niama da imate 6ans da si zemite celia SET i ne mojete da vlezite v arenata 2 pat AZ NAPRAVIh TAZI GRE6KA :,(,','',',',',' ako niakoi znae ot kade si kupia celia set ili kak da vleza v arenata mnogo 6a sam blagodaren namerih samo niakoi4asti za prodan ot BRIGHT plate v ne pomnia koi WOOD ( tozi do hero guild )

 

 

P.S. si4ki vrati znam kak se otvariat samo pitaite :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Хора как се убива 6ефа на бандитите.

 

Edit:убих го.Къде съм горе-долу в играта,а и как се казва най-добрата армор,защото днеска си купих един шлем-казва се chanemail.Кажете ,дали да купувам и другите части,защото са много скъпи и,дали си струва да ги купувам.Има ли по-добра армор от chanemail-тя е като рицарска.А и още нещо в инвенторито където се преобличаш като даде6 напримерно на ръкавици отдолу пише-армор райтинг и някакво число.Това какво означава.Колко е армора на ръкавиците ли???? :confused :confused :confused

 

 

Вижте вече се старая да пиша на BG. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...