Jump to content
BulForum.com

да махнем капаците на коня!


Recommended Posts

абе следя уж да си запълня времето тази тема. всичко ми звучи като другите празни приказки дето ги слушам по телевизията, радиото и къде ли не. кой какво наистина прави за да промени нещо около нас? има ли някаква полза от приказки ако няма действия насреща? кой какво реално е направил за да помогне на околните? ама конкретни неща, не разни аз много съчувствам на този и онзи, щото той е толкова зле, колко съм лош щото това и онова. аз правя нещо всеки месец - малка сума за мен е голяма сума за много други хора. според мен има

много по-важни неща на този свят от разните там дълбокомислени неща които разисквате тука - това че хиляди деца умират на ден в африка например. някой виждал ли е това - http://www.unicef.org/media/media_27680.html. за мен няма по-гадно нещо на света. правил някой нещо, имало смисъл във всички тези писаници, имала някаква цел тази тема. айде глупостите не свършиха ли вече.

 

garga, ste bade ot goliama polza za vsi4ki, ako spodeli6 malko po-podrobno kakvo to4no pravi6 ti, za da posledvame primera ti.:)

Ina4e ve4e ne znaia za koi pat ste go povtoria, no temata ne agitira i ne prizovava da se pomaga na bednite, gladuvastite i otritnatite ot obstestvoto. Ste bada mnogo blagodarna, ako tova stane iasno na pove4e xora. Ili po-skora, ako pove4e xora si napraviat truda da popro4etat pone malko ot temata predi da pi6at. Blagodaria.

Ima6e edin razkaz na Tendriakov-"Xliab za ku4eto". Ta tozi razkaz opisva prekrasno zasto poniakoga da xrani6 ku4e e po-dobre.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply
garga, ste bade ot goliama polza za vsi4ki, ako spodeli6 malko po-podrobno kakvo to4no pravi6 ti, za da posledvame primera ti. :)

Ina4e ve4e ne znaia za koi pat ste go povtoria, no temata ne agitira i ne prizovava da se pomaga na bednite, gladuvastite i otritnatite ot obstestvoto. Ste bada mnogo blagodarna, ako tova stane iasno na pove4e xora. Ili po-skora, ako pove4e xora si napraviat truda da popro4etat pone malko ot temata predi da pi6at. Blagodaria.

Ima6e edin razkaz na Tendriakov-"Xliab za ku4eto". Ta tozi razkaz opisva prekrasno zasto poniakoga da xrani6 ku4e e po-dobre.

 

Хмм я и ти малко вземи да попрочетеш какво е написал пича! Той може и нищо да не прави, ама не е седнал да се прави на големия хуманист и да нарежда ред сълзи, ред сополи...

Link to comment
Share on other sites

garga, ste bade ot goliama polza za vsi4ki, ako spodeli6 malko po-podrobno kakvo to4no pravi6 ti, za da posledvame primera ti.:)

 

не знам дали всички ще последват примера ми, аз поне невярвам, ама както написах вече, давам една сравнително малка сума всеки месец на една доста голяма международна организация (World Vision), която се грижи за деца и техните семейства. това е. много просто. предполагам че има различни суми, с които да се помага. аз избрах стандартната. абе който търси намира, като има желание има и начин и още поговорки в този дух.

Link to comment
Share on other sites

Хмм я и ти малко вземи да попрочетеш какво е написал пича! Той може и нищо да не прави, ама не е седнал да се прави на големия хуманист и да нарежда ред сълзи, ред сополи...

Abe ti do koga ste spami6 v temata mi?

Ia vzemi se stegni malko!

Za vsi4ki maloumnici, koito pi6at, bez da misliat(za tova i sa maloumnici):

I NAI-GOLIAMOTO JIVOTNO MOJE PONE VEDNAJ DA OTVORI O4ITE SI ZA NE4IE 4UJDO SASTESTVUVANE I TOVA OPREDELENO NE OZNA4AVA, 4E SE PRAVI NA XUMANIST!!!!

 

NEO, spezialno za tebe ste izgubia ot vremeto si i ot vremeto na niakoi moderator, kogato ne pi6e6 po temata. Mislia, 4e dostata4no tarpiax glupostta ti...Kato ima6 nesto kam men, ima si PM za tazi cel :)

 

garga, dai info za koordinatite na tazi organizacia na PM ili tuk v temata, kakto preceni6 :)Blagodaria!

Link to comment
Share on other sites

Abe ti do koga ste spami6 v temata mi?

Ia vzemi se stegni malko!

Za vsi4ki maloumnici, koito pi6at, bez da misliat(za tova i sa maloumnici):

I NAI-GOLIAMOTO JIVOTNO MOJE PONE VEDNAJ DA OTVORI O4ITE SI ZA NE4IE 4UJDO SASTESTVUVANE I TOVA OPREDELENO NE OZNA4AVA, 4E SE PRAVI NA XUMANIST!!!!

 

NEO, spezialno za tebe ste izgubia ot vremeto si i ot vremeto na niakoi moderator, kogato ne pi6e6 po temata. Mislia, 4e dostata4no tarpiax glupostta ti...Kato ima6 nesto kam men, ima si PM za tazi cel :)

 

garga, dai info za koordinatite na tazi organizacia na PM ili tuk v temata, kakto preceni6 :)Blagodaria!

 

1. Това че съм на различно мнение не значи че спамя и е време да започнеш да четеш кво пишат хората не по диагонал!

 

2. Явно ти се изчерпаха простотиите щом започна с обиди и лични нападки...

 

3. Кво заплашваш ли ме???!

Link to comment
Share on other sites

1. Това че съм на различно мнение не значи че спамя и е време да започнеш да четеш кво пишат хората не по диагонал!

 

2. Явно ти се изчерпаха простотиите щом започна с обиди и лични нападки...

 

3. Кво заплашваш ли ме???!

1. Ti nari4a6 razli4no mnenie ******* si na mislovna deinost? Xm... Stom taka iska6, taka da bade. I ne misli6 li, 4e e dosta nagli4ko ot tvoia strana da mi kazva6 kakvo da pravia?! Ooooooooooooo! Izvini me. Ti mai pak demonstrira6 mislovna deinost, izrazena pod formata na jelanie, no za sajelenie si izbral gre6nata forma na povelitelnoto naklonenie... Jalko, zastoto ne vijdam kak moje6 da me nakara6 da sledvam jelaniata ti....

 

2. Brex! Iz4erpali sa mi se bili prostotiite... Te niamat iz4erpvane, moeto dete :) Viarno e, 4e poprekalix, no li4no nikogo ne sam obijdala. Posle koi 4ete po diagonal... O, izvini me. Mislovnata ti deinost... Da, moia gre6ka. Zabravix. E, neka togava ti kaja: Li4nost-li4ni napadki-konkretno poso4ena li4nost. Xaide sega pogledni mani4ko nagore i vij xubavo ima li poso4eno ime? Nadiavam se, 4e si dovolen. Bravo!

 

3. Xaxaxaxaxaxaxax! Da. Zapla6ixte. Ste ti izkaram okoto s moliv, a ti moje6 da se opla4i6 na drugarkata... (tova e 6ega-da si kaja... za vseki slu4ai). Imam edin ogromen savet: Spri filmite :) Mislia, 4e i drug pat sam ti go kazvala. Naistina ti vliaiat zle. Kakvi zaplaxi, kakvi 4udesa! Ostava da povdigne6 srestu men obvinenie v teror. Xm... Dori i sadebna zapoved moje6 da si izkara6. Daaaaaaaaa.

Ne. Nikakvi zaplaxi. Prosto edno nevinno preduprejdenie. Mislia, 4e imam pravo da pomolia niakoi moderator da iz4isti temata ot nenujnite postove, koito ne sa po temata. Drug e vaprosat dali na niakoi ste mu se zanimava da napravi tova. Ta taka. Tova go napisax da ne se 4udi6 posle zasto ti lipsvat mnenia. Kato ti gledam postovete v tazi tema tuk, moga savsem spokoino da kaja, 4e za men(li4no za men) niama nesto, koeto da e po temata. Ama kakto i da e.

 

KILLERINCHO, az kato gledam nai-dobre ste e temata da se zatvori ili iztrie. Naistina niama smisal ot neia. S kopita trudno se maxat kapaci. Tova go kazvam ot li4en opit, zastoto nali biax nai-golemia kon s nai-golemite kapaci :) Mislia, 4e sega obijdam sebe si, taka 4e se nadiavam da niama pove4e obvinenia, 4e e imalo li4ni napadki. A, ako sam zasegnala niakogo, molia da bada izvinena. Ne e bilo s umisal i mu pozvoliavam da mi tegli edna cenzurirana(necenzurirana ne moje!), dori i na glas :D

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, искрено ме забавлява тази тема...

juji - взимаш се прекалено насериозно!!! Чак почвам да се притеснявам за теб...

Шегувам се естествено...боли ме фара... :D

Вземете наистина я затворете тази тема. Подходяща е за маса след 2 бутилки водка, но не и за форум с толкова разнороден състав!!!

 

PEACE!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

juji

 

1. Реагираш точно като обидено момиченце, очаквам вече постове от рода "И квоо??!"

 

2. Аве аз си знам, че те нямат изчерпване, ама нещо се заблудих како! Без да споменаваш имена става ясно към кой е отправено тва "малоумници", а и да те светна, че като гледам мисленето не ти е силна страна, личните нападки може да са отправени не само към една личност...

 

3. Тоя молив си го запази, ще ти свърши работа в друга насока... :P Май тва за другарката трябваше аз да го кажа, щото ако перефразирам думите ти може да се получи "Стига че ще кажа на лошия чичко модератор и ще видиш..." :laughing: Хм, мен не ме притеснява никакъв терор, особено от теб, я си припомни аз ли ревах на ПМ да спра да ти коментирам мненията, май на теб ша ти трябва съдебна заповед ;) Колкото до филмите ТИ трябва да спреш със сълзливите драми и сапунени сериали! За капаците е вярно, само че не трябва да е в минало време...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...