Jump to content
BulForum.com

"Изчукване" на ламарините на кола.Къде?


Recommended Posts

Кой сервиз и къде бихте препоръчали да "изчукат" ламарините по задната част на Рено 19 седан.Стана беля удариха го отзад и е малко смачкана задната част и багажника.

Някаде по евтино да е и да работят по "нежно" с чука,иначе ще трябва да се пребоядиса цялата задница.Примерно капака на багажника мисля че може да мине и без изчукване(т.с. повреждане на боята)...

т.с. търся най-добро съотношение качество/цена...

 

Извинявам се ако не е за тоя раздел,обаче не

видях друг подходящ а ми е спешно. :blink:

*Ако може да ми кажете и откаде могат да се вземат(2 употреба) задни стопове и отражатели на Рено 19 седан от по новите. Местата(моргите) които намерих цените са~ нови.

Link to comment
Share on other sites

Кой сервиз и къде бихте препоръчали да "изчукат" ламарините по задната част на Рено 19 седан.Стана беля удариха го отзад и е малко смачкана задната част и багажника.

Някаде по евтино да е и да работят по "нежно" с чука,иначе ще трябва да се пребоядиса цялата задница.Примерно капака на багажника мисля че може да мине и без изчукване(т.с. повреждане на боята)...

т.с. търся най-добро съотношение качество/цена...

 

Извинявам се ако не е за тоя раздел,обаче не

видях друг подходящ а ми е спешно. :blink:

*Ако може да ми кажете и откаде могат да се вземат(2 употреба) задни стопове и отражатели на Рено 19 седан от по новите. Местата(моргите) които намерих цените са~ нови.

orizare v na4aloto v diasno

Link to comment
Share on other sites

Относно стоповете и отражателите..

В края на "Пещерско шосе", преди надлеза в дясно..отпред има извадена 1 лодка и табела "Автоморга Рено"..данните са по информация от брат ми :)

Link to comment
Share on other sites

Относно стоповете и отражателите..

В края на "Пещерско шосе", преди надлеза в дясно..отпред има извадена 1 лодка и табела "Автоморга Рено"..данните са по информация от брат ми :)

Тази автоморга посещавай ЕДИНСТВЕНО АКО СИ МНОГО, АМА МНОГО НА ЗОР за дадена част! Цената направо ти резва главата от кръста. Случвало ми се е да купя нещо (например законтряща ламаринка за ключалката на вратата), а впоследствие да установя, че в магазина е 4(!) пъти по-евтино, и то ново! Изобщо бате ти Оги има всичко, ама кърти с цените.

 

П.П.: Имам тук записан един номер на тая морга, 0888 521 757 - не е зле като видиш цената на новото в магазина, да жертваш някоя стотинка и да провериш по телефона колко го дава Огито. Така или иначе спестяваш едно ходене дотам, както и 50 ст входна такса.

Link to comment
Share on other sites

Имам един познат тенекиджия/бояджия дето работи добре : намира се до входа на бившия завод "Напредък" : тръгваш по улицата между панаира и Марица в посока изток и като стигнеш под моста който е зад панаира ще го видиш.

Link to comment
Share on other sites

И аз мога да ти препоръчам един тенекиджия,който работи евтино и що годе добре.Намира се в Кичук Париж,срещу пощата има една улица"Силиврия".Тръгваш по нея подминаваш хотел"Феникс" и след това в дясно има сервиз за газови уредби.Попитай при тях за Наско.Той може да ти намери и стопове,защото има доста познати по моргите.Успех!

Link to comment
Share on other sites

offtopic awe hora pestersko shose e ot proslav do gladston i nqma nito nadlezi nito podlezi nesto mai ne ste ot toq grad

Добре де, а след Прослав да не би да свършва шосето? И не е ли шосето за Пещера? Я да видим сега кой откъде е ;)
Link to comment
Share on other sites

""Изчукване" на ламарините на кола.Къде?" в радела "Hardware и електроника"........... :rulez:

 

 

Извинявам се ако не е за тоя раздел,обаче не

видях друг подходящ а ми е спешно. :blink:

 

какво ще кажеш за тук мисля, че това "ДРУГИ" е доста подходящо

Link to comment
Share on other sites

""Изчукване" на ламарините на кола.Къде?" в радела "Hardware и електроника"........... :rulez:

HARDWARE

 

1. железария, железарски и кухненски (метални) изделия

 

2. изч. тех. апаратура

 

3. техническо обезпечаване, оръдия

Link to comment
Share on other sites

Добре де, а след Прослав да не би да свършва шосето? И не е ли шосето за Пещера? Я да видим сега кой откъде е ;)

/offftopic izwinqwai ama pestersko shose sega se kazwa bulevard kishinev i sus sigurnost ne izliza izwun granizite na plovdiv :)

Link to comment
Share on other sites

/offftopic izwinqwai ama pestersko shose sega se kazwa bulevard kishinev i sus sigurnost ne izliza izwun granizite na plovdiv :)

Границите на Пловдив не свършват на кръстовището с кв. Прослав. Ако нямаш какво да кажеш по темата по добре не пиши.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...