Jump to content
BulForum.com

"Ловци на мисли"


Recommended Posts

Какво ще кажете за филма "Ловци на мисли" с Вал Килмър.От режисьора на "Кошмара на Елм стриит".Според мен ще е супер трилър!Ако някой го е гледал ще се радвам да чуя отзиви.А и кога ще го има в "японския"?!

Link to comment
Share on other sites

Какво ще кажете за филма "Ловци на мисли" с Вал Килмър.От режисьора на "Кошмара на Елм стриит".Според мен ще е супер трилър!Ако някой го е гледал ще се радвам да чуя отзиви.А и кога ще го има в "японския"?!

 

Ами аз го гледах много отдавна.Поне преди 3-4 месеца.В movies.hu го има филма.

Останах доста очарован от филма и наистина си заслужава да се гледа.

Нищо друго няма да казвам...просто го гледайте! :)

Link to comment
Share on other sites

Ами извинявам се,жена ми ме подведе!! :angry: Каза,че сега му била премиерата в "Арена".а иначе мисля,че ще ми хареса!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Тоя филм съм го гледал преди повече от една година. Иначе да - супер як е! :punk

 

To botevbeerboys: Бате сега наистина му е премиерата в България, поради не знайни за мен причини. Филма е от 2004

Link to comment
Share on other sites

Ми то България все едно е на друга планета майна!!Винаги последни разбираме и получаваме!!Все пак филма е мноо здрав гледал съм го 3 пъти и ме изпълва отвякъде!!!Гледайте го!!!

Link to comment
Share on other sites

еми те тука наще са бати кавалите, сигурно лицензите да ги дават по рано са скъпи и ги пускат с година и половина закъснение. нощна стража е същата работа, филма е от 2004та ние го гледаме края на 2005та :angry1

Link to comment
Share on other sites

Да ве бати.През главата ми минаха сичките по няколко пъти и пак не уцелих кой е гадтът.Филма е мноо зарибен и го препоръчвам, а тва че сме яко в г*з* са знае по дифолт дет са вика :angry1

Link to comment
Share on other sites

По принцип премиерата му в щатите беше на 5.13 тази година... И аз не мога да кажа защо са го забавили повече от година... Та затова и при нас идва лекоооо късно :) Същото е и с Nightwatch... Американската му премиера беше наскоро...

 

А относно филма... лично мен не ме впечатли особено... пък и има прекалено много дупки в сюжета си...

 

Забравих да добавя... Рени Харлин е режисьор на четвъртия кошмар :D

Link to comment
Share on other sites

А нали понякога има филми, които не са предвидени да излизат на Кино, и директно ги пускат на видео и DVD. Както Saw например и след феноменалният успех който постигат ги пускат и на кино. Може и така да е било :blink:

Link to comment
Share on other sites

Яко филмче препоръчвам който не го е гледал да го гледа. Верно не е най-най, но пък си заслужава времето

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

доста добро филмче препоръчвам го на всички които не са га гледали....защо излезе след повече от година в кината? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...