Jump to content
BulForum.com

Най - красив гол на всички времена


vas4o

Recommended Posts

Кой според вас е най - красивият гол вкарBан някога до сега ??? Може да са и няколко. Моля без да вклячвате личните си пристрастия!!!! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Много много са. На първо четене се сещам за 2:0 1988 на финала на европейското на ван Бастен и един гол на Анди Коул от 1999та мисля срещу Лестър с нещо като задна/странична ножица от границата на наказателното...това са засега...

Link to comment
Share on other sites

Ако давате и клипчетата на някои от тези голове ще е супер ! Аз се сещам за Ривалдо срещу Валенсия - онази задна ножица в последните минути ;) .

Link to comment
Share on other sites

Na vsi4ki vremena? O, boje, na tozi vypros i zaklet statistik bi se izplezil ot zor :)

Vseki kryg vyv vsqko pyrvenstvo ima pone po edin gol, koito te kara da zqpne6.

A i e absurdno 4ovek da ne se povliqe ot li4nite si pristrastiq ;) Zatova za men nai-krasiviq gol, kolkoto i slu4aen, e tozi na Henry sre6tu ManU predi nqkolko godini (ne pomnq to4no). Ot ygyla na nakazatelnoto pole, s gryb kym Barthez, vole, gol, komentatoryt izvre6tqva i s nego cql Highbury...mislq, 4e se se6tate :)

 

 

Damn, trqbva da si sloja kirilica :)

Link to comment
Share on other sites

Тоя гол на Анри наистина е маса брутален. Верно, че е свръх късметлийски, но наистина е много красив.

 

На головете им имам клипчета, но повечето са във филми документални, големи и на никой няма да му се свалят 800MB, за да види един гол някъде в 25тата минута от филма за около 15 секунди... А и няма много много къде да ги качвам. Иначе идеята с клипчетата е хитра...

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност в историята има много уникални голве. Повечето от тях, може би не съм виждал, но голът на Зидан срещу Байер Леверкузен на финала на ШЛ(2002г.) за мен е един от най-красивте :)

Имаше един гол на Роберто Карлуш(1998г.мился че беше)срещу Тенерифе. Някъде близо флагчето за корнери той гонеше топката да не излезе в аут и успя да ритне на самата линия, опитвайки се да центрира, но топката описа невероятна парабола и влезе в далечния горен ъгъл :woot Това си беше чист късмет, разбира се. Такъв гол и от сто опита не може да се вкара :)

 

П.С. http://www.arenabg.com/details.php?id=12783

Това е едно клипче със страшни голове B) . Има го и този на Роберто Карлуш.

Link to comment
Share on other sites

Има един гол на Джордж Уеа за Милан, който тръгна от наказателното поле, мина целия терен и целия отбор на противника и вкара гол

Link to comment
Share on other sites

Van Basten '88 e вечна класика.

Имаше и един на Марадона, когато тръгна от центъра и влезе с топката във вратата почти. Не помня от коя година.

Миналата година най ме изкефи Жан-Шарл Коридон от ПСЖ, когато вкара срещу ЦСКА Москва в ШЛ една невероятна ножица. Направи плонж напред, вдигна си краката нагоре и не знам как намери топката зад гърба си, но тя влезе :) Уникален гол.

Имаше и един гол на Р. Карлуш от фаул срещу Англия с невероятен фалц.

Link to comment
Share on other sites

Damn, trqbva da si sloja kirilica :)

 

Аха, трябва. Щото твойте постове квито все са дълги пък са и на шлокавица....аз лично мнооого често ги прескачам, сигурен съм, че и други правят така. Така че земи се стегни и ръгни един флекс тайп ;)

 

Иначе за гола - не може да се каже. Но още сега се сещам за този на Бастен срещу нз си кой. Беше от воле от малък ъгъл. Якото е, че и Сакалиев направи нещо подобно веднъж....а нямало български футбол :D

 

Ето линк за един сайт с мнооого голове и мачове

 

* Някой може ли да ми каже отде да си дръпна втория мач между Ман Ю и Реал за Шампионската лига преди няколко години? Или да го шерне някъде. Много ще съм благодарен!

Link to comment
Share on other sites

аз лично мнооого често ги прескачам, сигурен съм, че и други правят така. Така че земи се стегни и ръгни един флекс тайп ;)

поне не давай тъпи съвети. Флекс тайп е боза и омазва всичко

Link to comment
Share on other sites

Имаше един приятелски мач между Македония и Англия мисля че беше преди около година-две и македонците вкараха гол от корнер :woot

Да, вкара го Артим Шакири, който играеше в ЦСКА :) А в същия мач се разписа и Ванчо Траянов, който тогава играеше в Локо Пловдив. А мача не беше приятелски, а Евро-квалификация!

Спомням си гол и на Верон също от корнер(от времето когато играеше в Лацио) :)

Link to comment
Share on other sites

Имаше един приятелски мач между Македония и Англия мисля че беше преди около година-две и македонците вкараха гол от корнер :woot

Tozi gol si be6e 4ista slu4ainost. Absolutna gre6ka na Seaman~!!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Антонио Конте (май) със задна ножица на Евро 2000 ми беше направил много голямо впечатление ;) . Също много ми харесват и някой прехвърлящи удари от много далечно разстояние ;) .

Link to comment
Share on other sites

Van Basten '88 e вечна класика.

Имаше и един на Марадона, когато тръгна от центъра и влезе с топката във вратата почти. Не помня от коя година.

Миналата година най ме изкефи Жан-Шарл Коридон от ПСЖ, когато вкара срещу ЦСКА Москва в ШЛ една невероятна ножица. Направи плонж напред, вдигна си краката нагоре и не знам как намери топката зад гърба си, но тя влезе :) Уникален гол.

Имаше и един гол на Р. Карлуш от фаул срещу Англия с невероятен фалц.

 

Малко поправки - голът на Марадона беше първият срещу Англия на световното 1986та...вторият ни е ясен, как го вкара...

 

Голът на Карлуш, за който говориш, беше срещу Франция.

Link to comment
Share on other sites

Ли4но на мен много ми хареса един гол на Дел Пиеро срещу Болоня мисля 4е беше...Не помня то4но годината, но гола беше жесток- Центриране в наказателното поле и Дел Пи' я засе4е от ваздуха- жесток гол :punk

Link to comment
Share on other sites

Ли4но на мен много ми хареса един гол на Дел Пиеро срещу Болоня мисля 4е беше...Не помня то4но годината, но гола беше жесток- Центриране в наказателното поле и Дел Пи' я засе4е от ваздуха- жесток гол :punk

Също красив гол беше и на Роналдиньо , онзи удар от доста далеч , в горната греда и вътре :devil ... не помня срещу кой беше :blink:

Fon_tomov аватара ти кърти :devil

Link to comment
Share on other sites

Също красив гол беше и на Роналдиньо , онзи удар от доста далеч , в горната греда и вътре  :devil ... не помня срещу кой беше  :blink:

Fon_tomov аватара ти кърти  :devil

И аз този гол го помня..много беше красив.Мисля че беше срещу Валенсия но не съм сигурен.На Бастен също е много красив но не съм живял по негово време... :(

Link to comment
Share on other sites

Също красив гол беше и на Роналдиньо , онзи удар от доста далеч , в горната греда и вътре  :devil ... не помня срещу кой беше  :blink:

Fon_tomov аватара ти кърти  :devil

Сега се сетих за още 1 гол4е: на онзи испанеца от Ливерпул(все едно е само 1 :D :D ) мисля Гарсия се казваше...Гола беше миналия сезон срещу Juventus от 30-35 метра в левия ъгъл :P Тогава за пръв път видях Буфон безпомощен :allien

 

оффтопик:10х за 'тар4ето :P

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че най - красивият гол е нози на Кларънс Зеедорф от времето когато играеше срещу Реал М...от 50 метра удар със сила, а не прехвърялне на вратаря... :punk

Link to comment
Share on other sites

гола на сеедорф наистина е велик ... но той си ги може тези неща показвал го е много много пъти!

Той ако не се лъжа вкара един такъв и за Интер , когато от 2:0 той обърна мача до 2:2 с два невероятни гола .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...