Jump to content
BulForum.com

Най - красив гол на всички времена


vas4o

Recommended Posts

Сега се сетих за един от миналия или по-миналия сезон на Премиершип - голът на Фредерик Кануте почти от центъра от воле :punk :woot

...право в ъгъла - размазах се направо!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Ми моя избор е от 1996 финала на европейското в продълженията втория гол на Бирхоф беше жесток, а също бях гледал един черно бял запис от мач на Пеле където той играеше като вратар отне топката, пробяга през целия терен като никой не можа да го спре и вкара гол :D

Link to comment
Share on other sites

Да не забравяме и голът на Емо Костадинов срещу Франция в последната секунда, с който ни прати на Световното '94. Жесток беше и исторически.

Link to comment
Share on other sites

Ми моя избор е от 1996 финала на европейското в продълженията втория гол на Бирхоф беше жесток,

не знам дали беше толкова жесток, обаче ми направи много смях :lol: вратаря според мен имаше голяма вина, не може такава топка да влезе :blink:

Link to comment
Share on other sites

поне не давай тъпи съвети. Флекс тайп е боза и омазва всичко

 

Интересно как тоя Флекс тайп на всички ви омазва всичко, а аз за 6 години не съм видял проблем с него? Дай ти тогава един съвет, поне и аз да мога да се възползвам от извора на мъдростта...

Link to comment
Share on other sites

Съвет е да използваш кирилицата, вградена в уиндоуса, която е в пъти по-добра от флекс тайпа. Само слагаш фонетик и си готов. Доказано е че флекс тайпа омазва всички шрифтове и става много зле

Link to comment
Share on other sites

Интересно как тоя Флекс тайп на всички ви омазва всичко, а аз за 6 години не съм видял проблем с него?  Дай ти тогава един съвет, поне и аз да мога да се възползвам от извора на мъдростта...

Съвет е да използваш кирилицата, вградена в уиндоуса, която е в пъти по-добра от флекс тайпа. Само слагаш фонетик и си готов. Доказано е че флекс тайпа омазва всички шрифтове и става много зле

:confused

 

Mulder123, имаш ли линк за този гол ? :punk

Link to comment
Share on other sites

Nihat ot Real Saragosa vkara na David Seaman ot zentara

 

Само Нихат ще го е вкарал :) Когато се е играл тоя мач ти си бил една на 6 годинки. Гола го отебеляза Наим в 120-тата минута на мача.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nihat ot Real Saragosa vkara na David Seaman ot zentara

 

Ronaldinho otbeliaza strahoten gol sreshtu Milan minaliq sezon na Nou Kamp

 

Sorry za 6liokavizata :(

¿ Koq godina ? Zashtoto Nihat igrae v Real sosiedat (mai ne se pishe taka) :D

 

Na men mi haresva gola na beckham ot centyra na terena predi nqkolko godini ...

 

Nqmam kirilica v madrid :cry

Link to comment
Share on other sites

¿ Koq godina ? Zashtoto Nihat igrae v Real sosiedat (mai ne se pishe taka)  :D

 

Na men mi haresva gola na beckham ot centyra na terena predi nqkolko godini ...

 

Nqmam kirilica v madrid  :cry

1995-a година беше този финал.

 

1995-ta godina beshe finala :)

 

Da ti pratq kirilica ? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Вмомента се сещам за няколко.

Деян Савичевич 94 на финала Милан - Барселона

Дарън Андертън за Англия 95-6 беше гол от 35-40 метра страховит шут в двете греди и вътре.

Денис Беркамп Арсенал - Нюкясъл онзи финт и дето последа гола,дето го избраха за гол на годината в Англия.

Абе това е определно доста труден въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да отлича българските футболисти:

Има един гол на Стоичков за Барселона мисля, че беше срещу Аустрия Виенна (не съм сигурен за отбора).

Трифон Иванов и онова неверояно воле срещу Уелс.

Бербатов вкара миналия (или по-миналия) сезон на Рома след брилянтна самостоятелна игра, мача се игра при затворени врати.

От българското първенство задната ножица на Сакалиев и едно подобно изпълнение но Борето Хвойнев, което за съжаление е избледняло в детските ми спомени. Не си спомнят нито отбора, нито точната ситуация, но беше пак от задна ножица :D

И разбора се любимите предполагам не само на мен - Стоичков срещу Германия (94) и Костадинов като закра петлите през 93та :D :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ї Koq godina ? Zashtoto Nihat igrae v Real sosiedat (mai ne se pishe taka) :D

 

Na men mi haresva gola na beckham ot centyra na terena predi nqkolko godini ...

 

Nqmam kirilica v madrid :cry

 

Не точно преди няколко.Сезон 1996-1997 сре6ту Уимбълдън в началото на кариерата му бе6е.С тоя гол са про4у. http://youtube.com/watch?v=jOjqCqPfHao&sea...ham%20Wimbledon

Мен много ми харесва един гол на Раиън Гигс сре6ту Арсенал.Годината на требъла на МанЮтд(98-99).

Финала за купата на англия.При 2:2, играят се продължения.И резултата става 3:2.Ето го и гола:

 

ПС:Използваите тоя саит.Има си4ко.Само тряя да потърсите малко.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...