Jump to content
BulForum.com

Live Soccer Streams


RIP

Recommended Posts

pplive://pp2.pplive.com:8000/tracker?source={991ac568-afdd-4a7f-a0ea-860e88daea32}&type=udp&chnname=%e5%b9%bf%e4%b8%9c%e4%bd%93%e8%82%b2%ef%bc%88%e7%94%b5%e4%bf%a1%ef%bc%89&engname=gdtv-sports&tracker=udpt://pp2.pplive.com:8000;udpt://pp1.pplive.com:8000;tcpt://pp1.pplive.com:8000;tcpt://pp2.pplive.com:8000;

 

Тва е за ман дербито, ама нещо(ми) е зле нета и буферва постоянно :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

абе някой на достъпна+ тая седмица гледа ли мачове, щото при мен работата беше много зле. постоянно буферира и гледам мача по 'снимки' през 10-20 секунди. допреди тоя кръг не беше така, пак понякога имаше проблеми, ама сега не се гледа направо. не знам от нета ли е, що ли?

Link to comment
Share on other sites

абе някой на достъпна+ тая седмица гледа ли мачове, щото при мен работата беше много зле. постоянно буферира и гледам мача по 'снимки' през 10-20 секунди. допреди тоя кръг не беше така, пак понякога имаше проблеми, ама сега не се гледа направо. не знам от нета ли е, що ли?

 

И при мен беше кошмар, само вечерта успях да гледам Атлетико(поне вървеше де, не че го следях много..). Е, само 1 мач опитах и не успях - Манчестърското дерби - но все пак си беше зле нета май :\

Link to comment
Share on other sites

P2P mrejata ne moje da se natovarva...bi sledvalo kolkoto pove4e useri ima tolkova po-dobra da e vrazkata. Vsashnost P2P programite ne polzvat server. Ne sam zapoznat vse oshte s pplive, no ako tova pp = peer to peer, zna4i neshtata bi trqbvalo da izglejdat kakto kazah po-gore. Ako li ne...excuse me :)

Link to comment
Share on other sites

atleti vs. barca - ще го дават ли някъде?

 

... и ако може link/stream към някакъв мач в момента, за да пробвам

 

20:00 BST: Athletico Madrid vs Barcelona

PPSTREAM

CCTV 5

PPLIVE

CCTV 5

 

Просто си инсталирай PPLive и опитай CCTV-5 от вградените канали :)

Link to comment
Share on other sites

20:00 BST: Athletico Madrid vs Barcelona

PPSTREAM

CCTV 5

PPLIVE

CCTV 5

 

Просто си инсталирай PPLive и опитай CCTV-5 от вградените канали :)

 

 

.... And the game will be broadcast at 4:30(BeiJing time,6 hours ahead of this forum time) on CCTV5, but not on live, about 1.5 hours delayed. banghead.gif banghead.gif , for CCTV5 will broadcast Livono Vs Roma, which game start at the same time

Link to comment
Share on other sites

20:00 BST: Athletico Madrid vs Barcelona

PPSTREAM

CCTV 5

PPLIVE

CCTV 5

 

Просто си инсталирай PPLive и опитай CCTV-5 от вградените канали :)

 

А някакъв друг линк има ли ?? Щото по CCTV 5 ,май няма да е пряко предването.

Link to comment
Share on other sites

Да, но лагва много, защото е директен стрийм, а не P2P мрежа

 

mms://212.199.221.153/1042444 -> Милан - Лацио

Link to comment
Share on other sites

pplive://pp1.pplive.com:8000/tracker?source={7d0f9a10-f9c3-4aae-a2d6-0e54639bc727}&type=udp&chnname=%e8%b6%b3%e7%90%83%e9%a2%91%e9%81%93&engname=soccer&tracker=udpt://pp1.pplive.com:8000;tcpt://pp1.pplive.com:8000;udpt://pp3.pplive.com:8000;

 

тук дават мач от англия ама незнам кои играят :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

последно линк за реал - валенсия?

 

ЕДИТ:Свалих си ППлайв. По кой от каналите ще дават мача?

EDIT2:

2000 bst Real Madrid v Valencia Shanghai sports,Guangdong sports

не ги намирам линк ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...