Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига сезон 2005/2006


veseo

Recommended Posts

Сигурно е имало подценяване, сигурно е имало треньорски издънки, но според мен никой отбор не заслужава да продължи напред повече от този, който го е разбил с 5-0 в първия мач. Нека това да е урок за всички прехвалени и високомерни фаворити. Браво на словаците, че продължават. Сега май ще играят с Партизан.

sq ako moje i cska da udari l`pool nqma da e zle :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply
Сигурно е имало подценяване, сигурно е имало треньорски издънки, но според мен никой отбор не заслужава да продължи напред повече от този, който го е разбил с 5-0 в първия мач. Нека това да е урок за всички прехвалени и високомерни фаворити. Браво на словаците, че продължават. Сега май ще играят с Партизан.

 

Всъщност аз се изразих грешно, трябваше по-скоро "отборът заслужаваше да се класира", защото не отбора определя кой ще играе, а тренера. Както и да е, успех на словаците. Винаги съм бил за малките и симпатични отбори, но този път ми се искаше БГ участие в ШЛ.

Link to comment
Share on other sites

Еее Селтик отпадна ... баси ! :( Така е , като има подценяване (според мен присъстваше в първия мач) :(

Какво подценяване като защитата на Селтик е като разграден двор-за 2 мача получи 9 гола!?

 

Селтик е в криза след напускането на Мартин ОНийл и едва ли скоро ще излезе от нея :excl:

Link to comment
Share on other sites

Какво подценяване като защитата на Селтик е като разграден двор-за 2 мача получи 9 гола!?

 

Селтик е в криза след напускането на Мартин ОНийл и едва ли скоро ще излезе от нея :excl:

Май ти също си в криза :P Реваншът завърши 4:0 за Селтик :excl:

Link to comment
Share on other sites

Май ти също си в криза :P  Реваншът завърши 4:0 за Селтик :excl:

 

 

Той говори за следните два поредни мача

 

Артмедия - Селтик 5:0

Селтик - Мъдъруел 4:4(не съм сигурен за домакинство)

Link to comment
Share on other sites

Той говори за следните два поредни мача

 

Артмедия - Селтик 5:0

Селтик - Мъдъруел 4:4(не съм сигурен за домакинство)

Аааа, това е друго нещо :D . Но Селтик наистина са зле в момента и дано Стилян да се измъкне от там :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Добър мач на ЦСКА ... второто полувреме темпото беше кофти до някъде :angry1 , но после живнаха и можеха да надупчат още 2-3 гола :devil Този новият Гиом или както се казва (не съм за ЦСКА) играе супер , много ми хареса , техничен и атрактивен ;) играч .

Link to comment
Share on other sites

На мен хем ми е тъпо,хем ми е яко!

Имам предвид за ЦСКА - ЛФК

Много исках ЦСКА да влязат в ШЛ.

Сега ще стискам палци за Ливърпул и не ми казвайте,че не съм никакъв българин!

Просто всеки човек подкрепя любимия си отбор!

Link to comment
Share on other sites

Има шанс както Артмедия отстраниха Селтик, и ЦСКА да отстрани Ливърпул ;) Вие кво толкова ги прехвалихте тия ве, искарахте ги някви непобедими... Зели една ШЛ с късмет и вече са най-великите :blink: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Има шанс както Артмедия отстраниха Селтик, и ЦСКА да отстрани Ливърпул ;) Вие кво толкова ги прехвалихте тия ве, искарахте ги някви непобедими... Зеле една ШЛ с късмет и вече са най-великите :blink:  :wacko:

Човек, не мисля че само с късмет може да се ОТСТРАНЯТ Ювентус,Челси и Милан...Пък и късметът е при най-добрите нали знаеш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Човек, не мисля че само с късмет може да се ОТСТРАНЯТ Ювентус,Челси и Милан...Пък и късметът е при най-добрите нали знаеш  :lol:

Точно тези отбори които си изброил бяха отстранени с адски много късмет... Дори повечето от феновете на Ливърпул ги отписваха още с Ювентос...

Link to comment
Share on other sites

Точно тези отбори които си изброил бяха отстранени с адски много късмет... Дори повечето от феновете на Ливърпул ги отписваха още с Ювентос...

Не мисля че си прав...какво направиха Ювентус срещу Ливърпул???!!...а Челси-бяха изключително безидейни.Това че Ливърпул е играл защитно когато води в резултата не означава нищо.Победите над тези отбори показват само че Ливърпул имат много тактически грамотен треньор който знае как да излиза победител главно от турнирните мачове на отбора.Не може да се стане Шампион на Европа само с късмет и то с толкова труден жребий..не може да се оърече че Ливърпул отстрани фаворитите в турнира.А за мача с Милан късмета беше в дузпите защото дузпите са лотария(въпреки че Ливърпул ги изпълняваха по добре :D ).Но второто полувреме Ливърпул си заслужаваше да изравни...

 

Това е моето мнение по въпроса за Ливърпул.По-добре да не го коментираме повече защото не е по темата.

Link to comment
Share on other sites

sq ako moje i cska da udari l`pool nqma da e zle :)

Може и ще го направи... залагам, че още в първите минути Стивън Джерард ще осети "техниката" на защитниците на ЦСКА :D

 

Селтик е в криза след напускането на Мартин ОНийл и едва ли скоро ще излезе от нея :excl:

Е то тва е ясно. Ама Шотладският футбол като цяло в последните 2-3 години върви стремглаво надолу. Най-добре Стилян да си опича мозъка и да бяга, че с тоя отбор и тая игра дето я прави напоследък нищо добро не го чака.

Link to comment
Share on other sites

Има шанс както Артмедия отстраниха Селтик, и ЦСКА да отстрани Ливърпул ;) Вие кво толкова ги прехвалихте тия ве, искарахте ги някви непобедими... Зели една ШЛ с късмет и вече са най-великите :blink:  :wacko:

Ливърпул не са най-големите,а ЦСКА са мн слабички.Затова ще отпаднат, не че Ливирпул са непобедими.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Подобно престъпление не съм виждал, ето урните от които ще бъдат сформирани групите на Шампионската Лига. (Това ще стане в 17:00 бг време).

 

Първа урна

1 Ливърпул (Анг) 115,864

2 Реал Мадрид (Исп) 131,326

3 Милан (Ита) 121,191

4 Барселона (Исп) 117,326

5 Мачестър Юн. (Анг) 110,864

6 Интер (Ита) 101,191

7 Байерн (Гер) 97,166

8 Арсенал (Анг) 93,864

 

Втора урна

9 Порто (Пор) 93,740

10 Ювентус (Ита) 93,191

11 ПСВ Айндховен (Хол) 84,144

12 Лион (Фра) 81,325

13 Панатинайкос (Гър) 70,714

14 Челси (Анг) 68,864

15 Виляреал (Исп) 58,326

16 Аякс (Хол) 52,144

 

Трета урна

17 Брюж (Бел) 50,477

18 Андерлехт (Бел) 47,477

19 Олимпиакос (Гър) 46,714

20 Шалке 04 (Гер) 44,166

21 Спарта (Чех) 43,223

22 Лил (Фра) 41,325

23 Глазгоу Р. (Шот) 40,477

24 Вердер (Гер) 40,166

 

Четвърта урна

25 Бенфика (Пор) 36,740

26 Розенборг (Нор) 36,666

27 Бетис (Исп) 34,326

28 Удинезе (Ита) 30,191

29 Фенербахче (Тур) 23,872

30 Рапид В. (Авс) 15,209

31 Тюн (Швейц) 6,889

32 Артмедия (Слвк) 4,849

 

Обърнете внимание на първа урна. Как можаха да сложат там всичи европейки грандове, без изключение. Тези групи ще са кошмарни. Четери от тези отбора ще отпаднат...за сметка на останалите измекярски отборчета като фенербахче, артмедия, спарта и др. Заради тази глупост май пак ще гледаме полуфинали и финали без любимите отбори ..........

Link to comment
Share on other sites

Чакай малко, ти знаеш ли, как се прави жребия? Защото оставам с друго впечатление... За всяка група се тегли по един отбор от всяка урна. То е логично и ясно де, но ако го знаеш...нещо не ти хващам логиката...

Link to comment
Share on other sites

доколкото знам се тегли един отбор от първа, втора, трета и четвърта урна и си поставят в една група, тъй че успокой се- отборите от eдна урна не би трябвало да могат да се паднат едни срещу други... :)

поне така го знам де...има малка вероятност да бъркам... :P

само едно не разбирам- оде аджеба Интер избара по-голям коефициент от Байерн... :angry1

 

както и да е...дано Челси дойде на Байерн или Барса, че е време за МЪСТ... :devil

 

 

Edit:GeorgiK ме изпревари...пиша много бавно явно... :)

Link to comment
Share on other sites

Възможно е да греша. На мен лично така ми обясниха. Тоест дано да греша защото...

 

След 17:00 ще коментираме вече групите B)

Link to comment
Share on other sites

Възможно е да греша. На мен лично така ми обясниха. Тоест дано да греша защото...

 

След 17:00 ще коментираме вече групите  B)

 

Taка е както ти казаха по-нагоре. силните отбори се поставят в първа урна, за да не може да играят един срещу друг още в самото начало.

Link to comment
Share on other sites

интер тоя сезон има много малко загуби, освен това спечели купата на италия и сега пак спечели няква купа срещу ювентус. така че не се учудвайте защо им е висок коефициента, а миналата година стигна по напред в ШЛ от байерн ;)

 

едит: по интересно е как реал имат толкова точки при условие, че последните 2-3 сезона не правят нищо :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Възможно е да греша. На мен лично така ми обясниха. Тоест дано да греша защото...

 

След 17:00 ще коментираме вече групите  B)

много грешиш. Нали точно за това са урните. Там се слагат отборите по коефициент, за да не могат да се паднат в една група заедно най-добрите. То е логично. То иначе за какъв жребии става въпрос, след като е ясен според теб (както са в урните)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...