Jump to content
BulForum.com

защо мъжете имат зърна на гърдите?


Recommended Posts

И би ли ми обяснил тогава две неща!?

1. Към кой "еволюционен клон" принадлежи човека?

2. Кой е най-висшия представител принадлежащ на "еволюционния клон" на червея?

И за кой вид червеи говорим, че казваш "родоначалници"? Ами ако говорим за прешленести?

 

Безчерепни, тип Hemichordata (полухордови). червеоподобни същества дали начало на еволюцията на гръбначните.

Червеите са родоначалници на мекотелите и членестоногите.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

еее - ама много се отплеснахте!

 

темата е "защо мъжете имат зърна на гърдите?"

 

според мен това е най-подходящото място, където да се намират зърната... аз лично си ги искам да са ми на гърдите...

Link to comment
Share on other sites

Е червеоподобните същества не са червеи така ли? То и аз съм човекоподобен, ама в същност съм извънземен! Аз за това те питах за кои червеи говориш! А и дадах пример със червей, защото беше първото двуполово, което се сещам. Не съм живял преди милиони години и не съм бил свидетел на еволюцията на човека! Ти явно си бил, за това ми кажи в цялостната еволюция на човека не е ли имало двуполови организми, щото аз не знам - нали си нямам понятие от тея неща и говоря глупости! Може би, защото това което ми е в главата го пиша директно, а не да се ровя 3 часа из книгите, за да използвам сложни термини и латински имена, за да звучи правдоподобно!

Link to comment
Share on other sites

Е червеоподобните същества не са червеи така ли? То и аз съм човекоподобен, ама в същност съм извънземен! Аз за това те питах за кои червеи говориш! А и дадах пример със червей, защото беше първото двуполово, което се сещам. Не съм живял преди милиони години и не съм бил свидетел на еволюцията на човека! Ти явно си бил, за това ми кажи в цялостната еволюция на човека не е ли имало двуполови организми, щото аз не знам - нали си нямам понятие от тея неща и говоря глупости! Може би, защото това което ми е в главата го пиша директно, а не да се ровя 3 часа из книгите, за да използвам сложни термини и латински имена, за да звучи правдоподобно!

 

Нямам нужда да ровя в книги, за да напиша някое латинско име.

Ако ще се обиждаме прекратявам спора и без това стана бая офтопик.

Хайде със здраве.

 

ПП Ще се поправя не червеоподобни, а червеобразни така мисля е по добре. А и да е имало двуполови още не са открити, колкото до известните ни двуполови те са мноооого далеч от нас.

Link to comment
Share on other sites

Не искам да те обиждам - далеч съм от това! И не мисля че е офтопик. Все пак на въпроса "Защо мъжете имат зърна?" Може да се отговори само по един начин. А ние в спора си се опитваме да обясним точно това! Ясно е че е въпрос на хормони, ДНК и еволюция! В спора се ражда истината! Какъв е смисъла да се дават безмислени отговори, които все пак ще бъдат по темата. По-добре е да се поспори относно най-правдоподобния отговор.

Link to comment
Share on other sites

Не искам да те обиждам - далеч съм от това! И не мисля че е офтопик. Все пак на въпроса "Защо мъжете имат зърна?" Може да се отговори само по един начин. А ние в спора си се опитваме да обясним точно това! Ясно е че е въпрос на хормони, ДНК и еволюция! В спора се ражда истината! Какъв е смисъла да се дават безмислени отговори, които все пак ще бъдат по темата. По-добре е да се поспори относно най-правдоподобния отговор.

 

Ами аз мисля, че в началото дадох достатъчно добър отговор. Предполага се, че влечугите от които са произлезли бозайниците и при двата пола е имало подобие на млечни жлези. В последствие при мъжките индивиди са изгубили първоначалното си предназначение, но е нямало достатъчно време да изчезнат напълно, а може би и под въздействието на хормоните процесът се е забавил.

Link to comment
Share on other sites

ама вие и въпроса не четете както трябва, а той е:

"защо мъжете имат зърна на гърдите?"

 

по-добре ни кажете защо Чандлър имаше 3 зърна ???

Link to comment
Share on other sites

ама вие и въпроса не четете както трябва, а той е:

"защо мъжете имат зърна на гърдите?"

 

Ами по същата причина поради която и жените имат, там им е мястото :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ааааааа...баси биолозите,химици и всякви такива....от зарна почнаха , до червеите стигнаха....

Представям си ако бяхте почнали да говорите за космически кораби до кви открития щехте до го докарате....(секретните доклади на НАСА) :)

Link to comment
Share on other sites

ха така - това вече си е подобаващ отговор на подобаващия въпрос...

 

Е ти какво искаш? Да отговорим направо? Нали трябва да покажем колко сме умни и да понатрупаме малко постове :P

 

Представям си ако бяхте почнали да говорите за космически кораби до кви открития щехте до го докарате....(секретните доклади на НАСА) :)

 

Че какво им е интересното на секретните доклади на НАСА... аматьори.

Link to comment
Share on other sites

Предполага се, че влечугите от които са произлезли бозайниците и при двата пола е имало подобие на млечни жлези.

То е ясно, че е така, но въпроса е защо тези влечуги са имали!? Ако тръгнеш в тази насока, ще стигнеш до извода, който направих аз - двуполов организъм! Т.е. преди тези влечуги е имало организъм, който е формирал пола си не по генетичен път, а чрез епигамно детерминиране. Т.е. пола се е формирал от условията на средата. Ето защо вторичните полови белези са присъствали при всички организми. Първия представител на епигамно детерминиране, за който се сетих е е океанския червей от род Бонелия. За това го казах. А и още нещо! Никой не е сигурен за пътя на еволюцията преди Хордовите.

Link to comment
Share on other sites

Е ти какво искаш? Да отговорим направо? Нали трябва да покажем колко сме умни и да понатрупаме малко постове :P

Че какво им е интересното на секретните доклади на НАСА... аматьори.

 

хахаха не съм се и съмнявал във вашите познания ... аз "малкия човек" понеже не разбирам и за мен това е нещо голямо нали.... :)

Link to comment
Share on other sites

То е ясно, че е така, но въпроса е защо тези влечуги са имали!? Ако тръгнеш в тази насока, ще стигнеш до извода, който направих аз - двуполов организъм! Т.е. преди тези влечуги е имало организъм, който е формирал пола си не по генетичен път, а чрез епигамно детерминиране. Т.е. пола се е формирал от условията на средата. Ето защо вторичните полови белези са присъствали при всички организми. Първия представител на епигамно детерминиране, за който се сетих е е океанския червей от род Бонелия. За това го казах. А и още нещо! Никой не е сигурен за пътя на еволюцията преди Хордовите.

За епигамно детерминиране не е необходимо да е имало друг организаъм, това се среща и при влечугите, но това не ги прави двуполови.

Определено еволюцията на хордовите е мастика (нямам предвид "мистика" :D ), но определено няма общо с познатите ни двуполови най вече с червеите.

 

Така, че двуполовите са невинни до доказване на противното :) .

 

ЕДИТ: Има риби, които изхранват малките си с кожен секрет изпускан и от двата пола. Така, че нищо не се знае.

Link to comment
Share on other sites

по-добре ни кажете защо Чандлър имаше 3 зърна ???

Чандлър си го махна :cry

И си изгуби силата, сорса на хумура му. :lol:

 

Мъжете има зърна, за да може да си следят и ако вземат, че развият гърдите само горна част, като ходят на фитнес да блъскат и за долна. :lol: :lol: :lol:

П.П. Така и така сме се захванали с фундаментални въпроси: Защо хората имат косми?

Link to comment
Share on other sites

Така и така сме се захванали с фундаментални въпроси: Защо хората имат косми?

 

 

За регулиране на телесната температура.

Не е така.Не самите косми са затова , а каналчетата,от които излиза потта и охлажда тялото.Ако бъркам поправи ме , не съм сигурен в отговора си.

Link to comment
Share on other sites

Не е така.Не самите косми са затова , а каналчетата,от които излиза потта и охлажда тялото.Ако бъркам поправи ме , не съм сигурен в отговора си.

 

Бъркаш. Космите задържат слой въздух, който служи като изолация. Няма смисъл потта да се стича по космите, идеята е да се изпарява от кожата и така да отнема топлина директно от нея.

Кучето като не се поти, за какво му е козината :P ?

Link to comment
Share on other sites

И аз незнам защо ги имаме тея зърна ама щом така ни е направила майката природа значеи трябва да ги имаме :P Може би са да ни ръфват хубави булки по тях :love

Link to comment
Share on other sites

сега за да уточня иронията си - оказва се, че жените имат орган изцяло и само за удоволствие

 

ама никой не ми отговори на това ?

Link to comment
Share on other sites

ама никой не ми отговори на това ?

Ще ти кажа набързо, защото отивам да защитавам тази теза с опит. Когато жената се възбуди отделя слузеста течност, която от своя страна играе роля на смазка. Щото нали знаеш в суха п***а х** не влиза! Та този орган дето питаш играе важна роля за възбудата на жената!

Link to comment
Share on other sites

ама никой не ми отговори на това ?

Значи, казвал съм го и преди...представи си клитора като кранче(или копче ако искаш) на чешма. Колкото повече се занимаваш с него, толкова повече тече :P Така че - клитора не е за удоволствие, а е там с чисто механична функция :P

 

ПП: ако приеме, че клитора е за студената вода, кое е за топлата? :confused

Link to comment
Share on other sites

Seriously - do us all a favour and unplug your computer now!

Не знам как може да съществува такава тема... (Не искам да я категоризирам...)

И не знам как може да има толкова абсурдни отговори...

Как ли? Ами... То се видя - затвориха клуб "Идиот" и сега леете простотия навсякъде.

 

alphaosiris.gif

Link to comment
Share on other sites

Аз помолих модераторите да хвърлят по едно око в темата и при нужда да се намесват, но изглежда имат по-интересни неща за вършене.

 

skaster предупредих те, че тази тема не е за тук.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...