Jump to content
BulForum.com

защо мъжете имат зърна на гърдите?


Recommended Posts

вие ако сте произлезли от маймуните и червеите - не ни слагайте и нас с Lord_Gudo !

Верно е ... майуните са далеч от нашта еволюция нии сме ново звено в еволюционното развитие на човечеството ... ся Гримьора с косматия си задник че мяса на маймуна е друга тема но при него се е получило при правенето .... некоя маймуна е била на близо и е облъчила с радиация родителите му (може да са го правили в зоологическата градина).

 

За регулиране на телесната температура.

Тва е мноу възможно ако можем да кажем че тва са едни потнциометри с които реглуираме ... аз кат са замисля кат си засуча зарното и ми става топло особено кат го засуча яко ;) ... па може и от тея зърна да се точни ха нафта ха бензин само тряя си хакнем нещу у дупару че от пръдня боя ни става ... ако си хакнем още 1 чучур ...та кой знае ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply
Аз помолих модераторите да хвърлят по едно око в темата и при нужда да се намесват, но изглежда имат по-интересни неща за вършене.

 

skaster  предупредих те, че тази тема не е за тук.

Ами ако не за тук, за къде трябва да е тази тема.Това е раздела, в който се пишат най-много простотии.Ако искаш в buy/sell да я сложат?Аз още в началото написах мнението си за темата. :bgrin:

Имам предвид, че не е за този форум. Има форуми, където при малко по сериозно заглавие, щяха да бъдат дадени изчерпателни отговори, като те зи на sandman и моите без останалата помия.

А-аа ок , мислех че друго имаш предвид. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ами ако не за тук, за къде трябва да е тази тема.Това е раздела, в който се пишат най-много простотии.Ако искаш в buy/sell да я сложат?Аз още в началото написах мнението си за темата. :bgrin:

 

Имам предвид, че не е за този форум. Има форуми, където при малко по сериозно заглавие, щяха да бъдат дадени изчерпателни отговори, като те зи на sandman и моите без останалата помия.

Link to comment
Share on other sites

Аз...такова...след като изчетох всичко казано от всички се почувствах тъпа и всичките ми мисли и мнения по въпроса се изпариха. Само знам, че в утробата всички сме еднакви и едва след няколко седмици почваме да ставаме момченца и момиченца, но понеже зърната вече са се появили няма как при бъдещите момченца да изчезнат и затова си остават там. Имаше едно филмче на ВВС точно за тези неща и там много ме накефи заключението (просто почеса женското ми самолюбие), че от генетична гледна точка мъжът произлиза (не в смисъл се ражда) от жената, а не обратното, както ни учи Библията. Като прибавим и така популярните напоследък книжки за "женското начало" (който е чел ще разбере) и филмчетата на тази тематика започвам да се чудя дали няма нещо гнило в цялата тая религия, налагана толкова векове. Ама това е друга тема.

Link to comment
Share on other sites

Тва е мноу възможно ако можем да кажем че тва са едни потнциометри с които реглуираме ... аз кат са замисля кат си засуча зарното и ми става топло особено кат го засуча яко ;) ... па може и от тея зърна да се точни ха нафта ха бензин само тряя си хакнем нещу у дупару че от пръдня боя ни става ... ако си хакнем още 1 чучур ...та кой знае ...

Имах предвит космите, но в същност няма значение.

 

Aquila, по-добре ги остави да си ръсят простотиите на воля - така им е по-изгодно, а и по-лесно. Не се иска да се положи какъвто и да било труд. Много отдавна съм се убедил, че в този форум 80% хора са хал-хабер по каквито и да е въпроси, но пък точно тяхното мнение присъства във всяка тема, 15% хора, които наистина са достойни за уважение - имат необходимата интелигентност, възпитание и т.н. и 5%, които не знаят, че се намират във форум!

Така, че като видя мнение на представител от 1-вата и последната група - не му обръщам внимание! Днешния спор с теб започнах именно поради тази причина. Т.е. имам впечатление от теб, че си начетен човек, но имаш различно мнение от моето, което е предпоставка за интересен спор(разговор), за което е създаден и форума(много хора забравят това). Ако нямах такива впечатления от теб - нямаше да започвам спора - няма смисъл!

Link to comment
Share on other sites

Aquila, по-добре ги остави да си ръсят простотиите на воля - така им е по-изгодно, а и по-лесно. Не се иска да се положи какъвто и да било труд. Много отдавна съм се убедил, че в този форум 80% хора са хал-хабер по каквито и да е въпроси, но пък точно тяхното мнение присъства във всяка тема, 15% хора, които наистина са достойни за уважение - имат необходимата интелигентност, възпитание и т.н. и 5%, които не знаят, че се намират във форум!

Така, че като видя мнение на представител от 1-вата и последната група - не му обръщам внимание! Днешния спор с теб започнах именно поради тази причина. Т.е. имам впечатление от теб, че си начетен човек, но имаш различно мнение от моето, което е предпоставка за интересен спор(разговор), за което е създаден и форума(много хора забравят това). Ако нямах такива впечатления от теб - нямаше да започвам спора - няма смисъл!

 

Мерси, най-после някой ме е забелязал :) . Хубав спор стана, дано заинтересованите са извлескли максималното от него.

Link to comment
Share on other sites

Хехе, пак стигаме до любимата ми "Добри Поличби на Тери Пратчет и Нийл Гийман! Който я е чел, ще се сети, че сержантът много държеше на бройката на зърната и винаги караше онзи редник да ги брои...

Link to comment
Share on other sites

Значи, казвал съм го и преди...представи си клитора като кранче(или копче ако искаш) на чешма. Колкото повече се занимаваш с него, толкова повече тече :P Така че - клитора не е за удоволствие, а е там с чисто механична функция :P

 

ПП: ако приеме, че клитора е за студената вода, кое е за топлата? :confused

 

 

ибах мааму,ми ако се счупи кранчето от много въртене :lol: какво да правим тогава,да не се наводни къщата :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ще ти кажа набързо, защото отивам да защитавам тази теза с опит. Когато жената се възбуди отделя слузеста течност, която от своя страна  играе роля на смазка. Щото нали знаеш в суха п***а х** не влиза! Та този орган дето питаш играе важна роля за възбудата на жената!

 

само не ми казвай, че има пряка роля в овлажняването като на RottenBrain глупостите...

всъщност играе важна роля за оргазма на жената, а кое и колко неща играят роля за възбудата е една дъъълга тема

 

а иначе ми иде да ви кажа "ебати и сухарите високопарни", като сте тръгнали да ми казвате че съм тъп и прост простак - първом се запознайте с мен - пък тогава

истината е, че намерихте тема да си поначешете егото, че и лични ласки си вкарахте...

 

я вижте само заглавието на темата - какво очаквате? вие да си начешете егото на специалисти, а пък ние да не си начешем егото на майтапчии???

ама нещо не стигна работата та чакай да се начешем и на моралисти - да заплюем тука простаците и да теглим черта на форума

 

е, ок - сега ще си палим спор :lol:

 

аз мога да ви кажа да си наврете Дарвин в гъза, щото еволюционната ви теория не ме кефи

Link to comment
Share on other sites

LifeFeel - недей дава такива акъли за Дарвин,че изданието е с твърди корици.

А си има и отделна тема за педали :lol: :lol: :lol: :lol:

 

а темата ме кефи :punk ,даже тук колегите взеха да ме питат да не би да чета вицове,така съм изглеждал отстрани

Link to comment
Share on other sites

LifeFeel - недей дава такива акъли за Дарвин,че изданието е с твърди корици.

А си има и отделна тема за педали :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

ще ме докарват, че от червей съм произлязал и че съм простак - все едно не знам

 

хаймани !

Link to comment
Share on other sites

ще ме докарват, че от червей съм произлязал и че съм простак - все едно не знам

 

хаймани !

 

 

:lol: :lol: :lol: абе като се замисля за червеиите,одеве ходих до тоалетната,та може и от червии да сме,ама от големите.защото аз го държах в ръцете си :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ще ме спукаш от смях

Link to comment
Share on other sites

Имам предвид, че не е за този форум. Има форуми, където при малко по сериозно заглавие, щяха да бъдат дадени изчерпателни отговори, като те зи на sandman и моите без останалата помия.

Ти фани и виж темата ти че няма сериозен отговор ... ако ти трябва научно обоснован отговор има си форуми дет се говори точно за такива неща там може да попиташ, а щом слагаш темата в раздела с помията на форума кой искаш да я вземе насериозно !? 90% от темите в Тя и Той са помия в промишлени количества или нямат никъф смисъл ... този форум след като великия warez.ru се разцепи позападна и почнаха да се говорят глупости ... та какво друго ни остана ?

 

я вижте само заглавието на темата - какво очаквате? вие да си начешете егото на специалисти, а пък ние да не си начешем егото на майтапчии???

ама нещо не стигна работата та чакай да се начешем и на моралисти - да заплюем тука простаците и да теглим черта на форума

 

аз мога да ви кажа да си наврете Дарвин в гъза, щото еволюционната ви теория не ме кефи

За първия абзац 100% си прав батка ... искат форумисти с висок морал и сериозно поведение ... е па няма как да стане ако беше така трябваше вътре да пишат хора от '88 набор нагоре и да не се допускат по-малки, но щом е свободен форум за всички възрасти начи помия ще има и няма да има сериозно отношение по тука представените въпроси.

Относно втория абзац от мнението на LifeFeel ... няма кво да говорим за еволюционната теория според Дарвин ... на мен ми стига само това че преди смъртта си той се отрича от нея ... следователно знаете де можете си я бутнете ...

Link to comment
Share on other sites

а иначе ми иде да ви кажа "ебати и сухарите високопарни", като сте тръгнали да ми казвате че съм тъп и прост простак - първом се запознайте с мен - пък тогава

Аз никъде не прочетох някой да ти казва, че си тъп! Ако ти сам се охарактеризираш като такъв - това не е мой проблем!

я вижте само заглавието на темата - какво очаквате? вие да си начешете егото на специалисти, а пък ние да не си начешем егото на майтапчии???

Никога не съм се имал за специалист по каквото и да било. Ако прочетеш предишните ми мнения ще се убедиш в това! Просто си имам позиция, която отстоявам, но не намирам нищо нередно в това!

аз мога да ви кажа да си наврете Дарвин в гъза, щото еволюционната ви теория не ме кефи

Мисля, че не спазваш правилото за добрия тон! Но явно не важи за всички.

Link to comment
Share on other sites

аз мога да ви кажа да си наврете Дарвин в гъза, щото еволюционната ви теория не ме кефи

 

съжалявам, извинявам се, каквото съм пожелал да си влезне в моя...

нещо изперках - като настъпан скорпион

 

я вижте само заглавието на темата - какво очаквате? вие да си начешете егото на специалисти, а пък ние да не си начешем егото на майтапчии???

 

това беше същественото в думите ми, пък и не бързайте и вие да се натягате за морала - няма правило кой за какво влиза във форума

... всички 'чешем' нещо ...

Link to comment
Share on other sites

съжалявам, извинявам се, каквото съм пожелал да си влезне в моя...

нещо изперках - като настъпан скорпион

това беше същественото в думите ми, пък и не бързайте и вие да се натягате за морала - няма правило кой за какво влиза във форума

... всички 'чешем' нещо ...

 

евала поне че се извиняваш....

Link to comment
Share on other sites

Това е доста "умна" тема. Ами имат зърна за да ги смучат жените. Един познат например има един много дълъг косъм там и казва, че хваща радио Ритмо с него. Ако не беше върху зърното, най-много да хване Хоризонт :D .

Link to comment
Share on other sites

е как що бе,не се ли сещате?

за да може културистите като се зобят с хормони да им растят цици :punk

 

мислете също така и за тия _индивиди_ дето искат да са жени,ама не са,но пък за сметка на тва модерната медицина може да им направи цици.

 

пс:

Според мен това ни е наследство още от червеите, охлювите и др. двуполови!

кога пък човека през своята еволюция е бил двуполово?

Link to comment
Share on other sites

пс:

 

кога пък човека през своята еволюция е бил двуполово?

 

Кога пък през своята еволюция форумецът чете постовете в темата преди да пише?

 

 

Ти фани и виж темата ти че няма сериозен отговор ... ако ти трябва научно обоснован отговор има си форуми дет се говори точно за такива неща там може да попиташ, а щом слагаш темата в раздела с помията на форума кой искаш да я вземе насериозно !? 90% от темите в Тя и Той са помия в промишлени количества или нямат никъф смисъл ... този форум след като великия warez.ru се разцепи позападна и почнаха да се говорят глупости ... та какво друго ни остана ?

 

Ами то помията не е дошла сама, а и като имаше варез форума небеше сбирка на интелектуалци, разлика - 0.

Link to comment
Share on other sites

Кога пък през своята еволюция форумецът чете постовете в темата преди да пише?
Ами то помията не е дошла сама, а и като имаше варез форума небеше сбирка на интелектуалци, разлика - 0.

 

и кво ся-хем си съгласен,че постовете са пумия,хем ще ме караш да ги чета.

 

'sif B)

Link to comment
Share on other sites

Ами ако целта ти е само да си изтъркваш клавиатурата, недей чети.

 

Тази тема има крещящя нужда от затваряне, на въпросът е отговорено така че плийййс.

Link to comment
Share on other sites

Ами ако целта ти е само да си изтъркваш клавиатурата, недей чети.

 

повярвай ми-опитвам се много усърдно,вече четири или пет години...ама тоя genius е железен бате,нямат изтъркване тия клавиши,само дето са мръсни и тракат страшно много B)

 

а иначе мен ако питаш-целият раздел има крещяща нужда от един мазен дел,ама тва май не беше за тук

Link to comment
Share on other sites

Айде...В крайна сметка най-компетентните в тая област(@Сандмен и @Акуила) по-горе казаха че мъжките зърна са закърнели млечни жлези, ей ви отговора на въпроса, стига с тея излишни спорове , за къде била темата, тва било гавра с Дарвин и така на татък.

Link to comment
Share on other sites

УХААААААА Какво въпросче пък колко изнервени,обтегнати , ядосни ,обидени постчета.Ами ако на някой не му харесва да не я чете.Пък и нали за това е форума -на някой му е интересно какво мислят другите по някакъв въпрос и пита. Благодаря за обясненията за жлезите и еволюцията и за хапането и за щангите. Така или иначе разбрах каквото ме интересуваше.

Link to comment
Share on other sites

а защо мъжете имат задници ? хаха... или пък жените защо имат?

а бе кви са тея въпроси бе ? такива сме си и тва е !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...