Jump to content
BulForum.com

Тема МАКРО


Recommended Posts

vas90 и пробвай светлината да не идва срещу апарата :)

Ами нали ти казвам това са ми първите опити (затова са така скапани :bgrin: ) ... за следващия път ще знам , мерси !

 

Това, всъщност, не е проблем ако ползва светкавица ;)

 

Не използвах този път :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Хубави неща има в темата. С фотография не се занимавам и няма да се опитвам да се преструвам, че разбирам, но въпреки това, ето ви едно от мен:

 

ded29hc.th.png

 

Може и да не е точно макро, ама те и вашите не са баш-баш такива, така че - минава :)

Поздравления за всеки, който го разбере :D

Link to comment
Share on other sites

Хубави неща има в темата. С фотография не се занимавам и няма да се опитвам да се преструвам, че разбирам, но въпреки това, ето ви едно от мен:

 

ded29hc.th.png

 

Може и да не е точно макро, ама те и вашите не са баш-баш такива, така че - минава :)

Поздравления за всеки, който го разбере :D

 

Извинявай, но какво трябва да представлява това :confused

Link to comment
Share on other sites

Добре е, но и без това си снимал на слаба светлина, трябваше поне и другата част от "лицето" да е видима :). Да не говорим, че точно тя е и черна... всъщност може на шоп-а да си поиграеш с levels & etc.

Link to comment
Share on other sites

Поздравления за снимката!

Сони взе леко да ми се издига в очите...

 

Това също е правено със Сони: test 1

test 2

 

test 3

 

Като се има предвид, че това са едни от първите ми снимки, значи или съм много добър или апарата си го бива. :punk

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли не ми го отваря?

 

Не. НА мен също ми прави въртели. М/у другото има ли тема за разни пеизажи? Ако има дайте едно линкче, че не я намирам нещо. НАправих едни много хубави по Троян - Кърнаре

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...