Jump to content
BulForum.com

Ах искам и аз


Recommended Posts

Аз сега като се порових в сайта намерих нещо идеално.Става въпрос за това момиче.Хем иска 70$ хем повече ме кефи от онази която показа @snejko и койято искаше 150$ :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply
Аз сега като се порових в сайта намерих нещо идеално.Става въпрос за това момиче.Хем иска 70$ хем повече ме кефи от онази която показа @snejko и койято искаше 150$ :)

 

Т'ва момиче е наистина съвршено. :P

Link to comment
Share on other sites

Избора на snejko е най-доброто на пазара!!!

 

За теб е така ама не и за мен.Оная е леко магьосница като си дигне ръцете и опа магия циците и изчезват докато другата така ще ми изпълне ръцете че не е истина :love :wub: :love :wub: Пък нещо и на онази не ми харесва лицето и има някви едни такива странни устни нещо не ми харесват :sick Другото момиче е най-добртото щото е и по евтинка както казах а за да е нещо най-доброто трябва да комбинира няколко неща.Е тя е такава за разлика от показаната от @snejko ;)

 

Едит:Аз не говорих само за цената все пак ;) Другото момиче е на 21 и все пак е по опитна така че пак и в това е по-добра :P

Link to comment
Share on other sites

TАЗИ също не е лоша и като цена и качество.

Мдам...добро е девойчето...ама много малко услуги предлага. Класика и масаж....то това всеки го може. Пък и най-малко 2 часа трябва да и се отделят...неможе просто да олабиш ташаците и да бегаш...требе майстор да си да си оползотвориш времето.

Link to comment
Share on other sites

Снежи, ще ти направя фен клуб. Такива изказвания, асистентката още се чуди какво съм се зачервил.

Link to comment
Share on other sites

Мдам...добро е девойчето...ама много малко услуги предлага. Класика и масаж....то това всеки го може. Пък и най-малко 2 часа трябва да и се отделят...неможе просто да олабиш ташаците и да бегаш...требе майстор да си да си оползотвориш времето.

 

Просто момичето е една голяма палавница.Не и стига 1 час за тва най малко по 2 часа всичко е логично.Наистина иначе си залсужава :) Относно услуги то и всяка жена може да прави по специфични неща ама дали иска да ги направи е друг въпрос ;)

Link to comment
Share on other sites

Eх и ТАЗИ никак не е лоша според мен  :P

Перфектно тяло, но лице на селска свиркаджийка. Не бих и позволила да ме чука. За моя вкус трябва да има 3D излъчване, а не да казва "Аз съм блондинка по душа" само с поглед.

Link to comment
Share on other sites

Божее ква наглост!Гледайте ТВА!!И на всичко отгоре иска 70$ за час!! :confused

По-добре да хванеш свинята от село да се опрайте от колкото тая!Иначе другите са хубави! :wub:

С малко закъснение....sk8er, $70...какво се учудваш....това са си 120 кила бе...знаеш ли що ядене е изяла докато ги направи....при тия цени на храната....пак добре, че не иска по 1$/кг. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Перфектно тяло, но лице на селска свиркаджийка. Не бих и позволила да ме чука. За моя вкус трябва да има 3D излъчване, а не да казва "Аз съм блондинка по душа" само с поглед.

 

Я уточни малко с кви наклоности си точно :rolleyes:

 

EDIT: Стана ми ясно ;)

Link to comment
Share on other sites

Перфектно тяло, но лице на селска свиркаджийка. Не бих и позволила да ме чука. За моя вкус трябва да има 3D излъчване, а не да казва "Аз съм блондинка по душа" само с поглед.

Еми ся то не може всичко да е перфектно,щото и нашти мутри да са там дали ша имаме 3D излъчване а как мислиш?Не може без кусури....

Link to comment
Share on other sites

С малко закъснение....sk8er, $70...какво се учудваш....това са си 120 кила бе...знаеш ли що ядене е изяла докато ги направи....при тия цени на храната....пак добре, че не иска по 1$/кг. :bgrin:

Да бе верно!От такава гледна точка не бях погледнал...Тя горката сигурно всички пари които печели ги дава за ядене! :D

Link to comment
Share on other sites

Дефтъре, ся заради тая п#$ка клавиатурата (която е върху една дъска, подпряна между облегалките на креслото, в което съм) ми е във въздуха и трудно се пише... нещо отдолу я подпира...

Link to comment
Share on other sites

Хм.. вчера я гледах същата мацка ;) Явно наистина е хубавка, щом и вие сте я забелязали ;)

Какво крехко тяло само.. ама си го търси със този перверзен поглед... :devil

Link to comment
Share on other sites

ТУК  :rolleyes:  :blink:

 

ах защо няма една такаВа страничка българска ама и попълненията да бъдат подобни...

 

много са добри признавам си ;)

 

Enjoy the pic's

И в тука се го има: :punk Enjoy

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...