Jump to content
BulForum.com

Ах искам и аз


Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply
Страхотни са... от утре спирам баничките със извара. Трябва да събера пари...  :cry

 

То парите лесно, ами време за екскурзия до Москва? :wacko:

 

ПП Те каките не са зле, ама като си мисля, че през тях са минали към 10^N чепа... :unsure:

(n e N, n>=2) :)

Link to comment
Share on other sites

Hubavo OX i AX ama na mene neshtu ne mi haresaha mnoo,ne 4e ne sa sladki ama 4ak za OX i AХ :)!

Айде бе...сладки...особено пък АХ...това ми прилича на вица за оня чужденец дето чул, че в BG мъжете били много потентни и дошъл на екскурзия да види. Като пристигнал му потвърдили чутото, само че го пратили по забитите села, дето били най-потентните (щото природата там била най-чиста и заради това... :P ). Стигнал той до едни овчари и ги питал..."- Абе разбрах, че тука били най-потентните....ама как се оправяте толкова време по тия пасища и ливади без жена?". "- Лесна работа...."...отвърнали му..."...ей, гледай що овце има тука....като закъсаме....така....ако искаш пробвай". Оня се пресрамил....отишъл в стадото...хванал първата овца и ....... :hump: Да, ама ония овчари...като почнали да се смеят.....няма спиране...

"- Какво бе...да не би да не го правя както трябва?"...попитал оня...."- Не бе...правилно го правиш, ама как можа да избереш най-грозната ти се чудим..." :D Та и тази АХ...таман нея да избереш... :laughing:

 

(Sorry за офтопика и стария виц... :) )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...