Jump to content
BulForum.com

Батето вън от МОК


sasho_1989

Recommended Posts

Президентът на БОК и БФС Иван Славков е изключен от Международния олимпийски комитет.84 делегати гласували ЗА,12-против,а 5 са се въдържали

Link to comment
Share on other sites

И ето идва най-щастливият ден, когато ти ще си далеч от мен........

Link to comment
Share on other sites

Ще. Няма къде да иде... Блатер се мазни и каза, че ще го търпи, докато реши да се оттегли сам. Това обаче не значи, че все пак ще го търпят вечно. Идеята беше да му засвидетестват някакво приятелство и уж да му дадат подобаващото време, което му е нужно...но все пак да се маха...

Link to comment
Share on other sites

А дано сега да напусне БФС...

Много се съмнявам че това ще стане-просто в последните 10 години той е непоклатим като президент на БФС.А едва ли след като е изключен от МОК ще си тръгне-просто защото това е единствената организация която му остана да ръководи.

 

П.С. Иначе кой не иска Батето да напусне БФС... :D

Link to comment
Share on other sites

:D

А дано сега да напусне БФС...

Едва ли :angry: Ако у него имаше поне малко достойнство, морал и уважение към спорта, досега щеше да си е подал оставката. А сега това е единственият ръководен пост, който му остана и той ще се стреми да го държи докато е жив ако може :cry Уви, нищо добро не чака българският футбол :( , а да не говорим за това, че станахме за позор пред целия свят "благодарение" на един корумпиран и самозабравил се човек :angry1

 

П.С. Преди гласуването днес за изключването му, Славков е имал възможност да се защити пред членовете на МОК и едно от нещата, които казал било: "Цяла година бях наказван, откакто избухна този скандал" :D Демек на него една година лишение от част от неговите облаги като член на МОК му се струва достатъчно изкупление за прегрешенията му... :laughing: :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък харесвах Батето.Кефеше ме.Може би последните години попрекали, но бих му простил.Той е колоритна личност и като се замисля, че никога не ще мога да водя като неговия живот даже ми става тъжно.Определено бих му простил.

Link to comment
Share on other sites

Ако може и цялата тая пасмина от БФС да се измете заедно с Батето, още по-добре. Не вярвам Батето да подаде оставка. Единствената ми надежда е да му спретнат един пуч!! Време е да си ходи вече вечният бонвинан на Тато!!!!

Link to comment
Share on other sites

Аз пък харесвах Батето.Кефеше ме.Може би последните години попрекали, но бих му простил.Той е колоритна личност и като се замисля, че никога не ще мога да водя като неговия живот даже ми става тъжно.Определено бих му простил.

хич!ако толкова държиш да си алкос-хубууу!

ама тва неговото на нищо не прилича

иначе ме кефи кви опасни включвания прави

Link to comment
Share on other sites

Аз пък харесвах Батето.Кефеше ме.Може би последните години попрекали, но бих му простил.Той е колоритна личност и като се замисля, че никога не ще мога да водя като неговия живот даже ми става тъжно.Определено бих му простил.

Има весели изказвания по телевизията, но постоянно се държи като палячо.

Да го махат, но кой ще сложат вместо него... спирам и мисля, че нищо няма да се оправи близките 5 години има вероятност все пак след изключването му от МОК да настъпи някаква промяна незнам ще видим.

Link to comment
Share on other sites

А дано сега да напусне БФС...

Недей така бе. От какво ще живее, нали не е корумпиран пък заплатите в МОК, БОК и БФС каквито са малки едва ли е събрал достатъчно :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

А дано сега да напусне БФС...

А дано, надявам се, но единственото което ще ми липсва са е*авките с журналистите. Сигурен съм, че ако Батето напусне БФС, българският футбол ще върви само ногоре и напред. :)

Link to comment
Share on other sites

Ба, ще върви нагоре футбола .. ще дойде някоя друга пиявица, която ще краде и ще пречи на футбола. Поне Батето ако го прави, то поне прави и шоу :) Кой друг президент на футболен съюз е обарвал журналистка докато го интервюира :) Кой друг президент на футболен съюз е говорил с чужденец на официално награждаване и на всяка 2 дума го е псувал на български :D Не, Батето е пич :)

 

Ако е гаранция, че като се махне ще се оправи футбола, нека се махне. Но нали знаете колко мутри трябва да се изгонят от футбола и колко пари трябва да се вложат в подкрепа на по-бедните отбори в А и Б група ? Не е толкова лесно ..

Link to comment
Share on other sites

Батьово,Татьово...ареее...да се маха тоя тъпак,жалко,че сега нямаме представител в МОК,ама кво ви пука.Да се маха от БФС тъпия алкохолик,цял живот с държавни пари живя...то не че няма да продължи да живее,ама както и да е.Аре да видим ся още ли ще е толкова "хумуристично" настроен.

Link to comment
Share on other sites

Май няма да напусне Славков от БФС

освен ако някой от там не го поиска или той сам не подаде оставка

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=750548

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=750420

Link to comment
Share on other sites

Поне Батето ако го прави, то поне прави и шоу :) Кой друг президент на футболен съюз е обарвал журналистка докато го интервюира :) Кой друг президент на футболен съюз е говорил с чужденец на официално награждаване и на всяка 2 дума го е псувал на български :D Не, Батето е пич :)

 

На това не му се вика пич, а простак. И позицията, на която е, изисква други неща. Има си, кой да прави шоу...

Link to comment
Share on other sites

е има различни видове пичове:) както и да е това че Батето го махат от МОК е лошо за Бг ... ако го махнат и от БФС може да се оправят някои неща но зависи кой ще дойде на негово място ...

Link to comment
Share on other sites

Борислав Михайлов :)вероятно. Само да не е Наско Сираков :cry

е ако е Сираков тъпия мангал се отказвам да гледам футбол. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...