Jump to content
BulForum.com

Батето вън от МОК


sasho_1989

Recommended Posts

На това не му се вика пич, а простак. И позицията, на която е, изисква други неща. Има си, кой да прави шоу...

И аз така мисля!!!!

 

 

това че Батето го махат от МОК е лошо за Бг ...

Лошото за БГ е не, че го махат, а че не го направиха по-рано,за да не ни излага толкова време!!!!
Link to comment
Share on other sites

МОК показа хубав Червен картон на Батето

http://sportni.bg/?tid=40&oid=750308

Димитър Пенев: Иван Славков очакваше това да се случи

http://sportni.bg/?tid=40&oid=750325

Изключването на Иван Славков от структурите на МОК не би трябвало да повлияе върху поста му президент на Българския футболен съюз, заяви президентът на ФИФА Сеп Блатер след гласуването в Сингапур.

 

"Славков е избран на този пост от футболното семейство в България. Сигурен съм, че то ще го остави начело на БФС, освен ако той сам не реши да си тръгне", каза Блатер.

 

"От страна на ФИФА няма да има натиск. Това е проблем на Славков и на футболната федерация на България", каза още Блатер.

(извадка от http://sportni.bg/?tid=40&oid=750335)

Извод: Славков остава начело на БФС, освен ако той сам не реши да си тръгне.

Link to comment
Share on other sites

I аз четох сега във Фокус писмо от МОК, в което се казва, че Батето няма право да е шеф на БФС повече.

Link to comment
Share on other sites

FIFA е акредитирана федерация към IOC. БФС е акредитирана федерация към FIFA...тънката връзка?

 

Той право няма, но тия организации винаги работят много мудно и нерешително. Кой знае колко дълго може да остане, докато реално направят нещо...

Link to comment
Share on other sites

А бе дори да се махне Батето, нищо няма да се промени. Батето има най-малка вина за състоянието на футбола ни. Виновно е цялото БФС, професионалната лига, но най-вече самите клубове с техните президенти, които чрез футбола си перат парите, печелят от залагания, оговорки и т.н. Тях не ги интересува толкова дали ще има футбол в България, колкото се интертесуват от своите лични интереси. БФС може да направи по-ясни правила и по-големи санкции, но не го правят и това е тяхната вина. Батето не ги определя обаче тези правила, определят ги всички в управлението на БФС. Ако трябва да се правят промени, трябва да се изгонят всички некадърници, които са 90% от футболния съюз, не както сега да се правят незначителни промени по различните комиси и напускане на Славков. На тяхно място пък трябва да дойдат по-добри, но не знам къде ще ги намерят. Ако се заменят от Нещастници като Наско Сираков, то по-хубаво да останат нещата, както са сега. Спомнете си като махаха Вуцов казваха, че едва ли не той е причината за всичко лошо в българския футбол. Е махнаха го и промени ли се нещо...НЕ, даже стана по-лошо. Същата е ситуацията и с Батето. Поне до сега той ни развеселяваше, сега и това няма да го има.

Също така се получава и едно противоречие между Сеп Блатер и МОК относно това дали Славков има право да остне в БФС и явно всичко ще се реши на конгреса.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...