Jump to content
BulForum.com

Prodavam Monitor Compaq


Recommended Posts

Отиди в Изот сервиз, там има богат избор на монитори втора употреба. И аз си харесах един 19", ама малко кинти да посъбера...

Link to comment
Share on other sites

Слабо ме вълнува какво търсиш и къде го търсиш. Цената която давам е за монитор на който не се знае дали не са му правени ремонти преди да се пусне за продаване и си нямам на идея колко време ще изкара. Има толкова финтове за да се накара един монитор да бачка супер за месец два че не знам дали си наясно за какво става дума. Нито има гаранция някаква нито нищо. И когато да речем след месец монитора изпляска познай кой ще е наклатен. Така че риска си е за мене, а на мене не ми с рискува за смешни оферти. Поне като е риск да има за какво да е. Иди по фирмите питай колко пари ти дават за монитора и тогава ела пак да си говориме за цени. Аз просто казах колко пари давам, не си длъжен да го продаваш на мене. Предложи твоя цена но по разумна :)

Link to comment
Share on other sites

Sa6toto e kato kopuva6 monitor second hand ot vseki edin magazin ,tam da ne znae6 kakav e,vzima6 i tva e ,za garanciq ne si pital 6te ti dam,za 65$ mi go vzimat v magazina,ama nqma da im go dam,6toto sa pedali,sa6tiq go prodavat za 90$,a pod 85$ nesam go vijdal,a prez poslednite 2 sedmici vidqh mnogo ;) as go kupih predi 4 meseca za 90$,vij kolko gluposti napisah za da ti pokaja 4e 50$ e sme6na cifra :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...