Jump to content
BulForum.com

Катерене по изкуствена стена


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 10 months later...

В Родопите на 20 км над Лъки има ( до Хайдушки поляни ) общо на 75 км от пловдив...

И мене много ме зариби тоя спорт и немога да повярвам, че в Пловдив още не са изградили такава стена.. :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

И аз съм заинтересуван от катерене (по стена ми стана ясно, че не може, но все пак..). Тепетата били добър маршрут, но не ставали за начинаещи. Иначе поразгледах и установих, че да се занимаваш с това(дори и любителски) трябват сериозни парички.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
И мене много ме зариби тоя спорт и немога да повярвам, че в Пловдив още не са изградили такава стена.. :blink:

 

Ако не ме лъже паметта (а е твърде вероятно да ме... :P ), имаше в Панаира по едно време преди много време...

Link to comment
Share on other sites

Хора помагайте,дайте накакви координати за клуб по скално катерене и ако се сещате за изкуствена стена,благодаря Ви предварително :),и тук трябва да има,стига само в Софето ;)

Link to comment
Share on other sites

До понеделник пазара имаше преди клубче, макар че по-скоро там беше само административен офис, а самите събирания и занятия разни се провеждаха в 1на къща в стария град.Курсът беше някакви символични пари и помня, че беше доста добре направено, като включваше теория и практика - по тепетата.Ако искаш повече инфо, можеш да идеш да питаш в алпийския магазин на Антим I (до 101 балона), там 100% ще ти дадат по ясно инфо от това, което аз давам в момента.А иначе за скална стена имаше преди в панаира, но тя беше временно, то реално всеки може да си направи стига да има стена подходяща, хватките се продават.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

V plovdiv ima izkustvena stena no e boulder vse oshte nqma dobra stena s sportni marshruti za vuje.

 

Stenata se namira v fizkulturnia salon na u4ilishte simeon veliki ( do ulica mladejka )

 

Ako vi interesuva skalnoto katerene i imate jelanie da se zanimavate otidete tam vseki vtornik i 4etvurtuk ot 5pm

 

Neshta koito moje da imate v predvid za sporta:

 

1. Katereneto na izkustvena stena e idealen na4in za trenirovka tehni4eska i silova

 

2. Ako se zanimavate samo i edinstveno s katerene na stena shte izpusnete mnogo ot samoto skalno katerene i niama da pridobiete pravilna predstava za istinskata sushtnost na sporta. A imenno extremnia mu aspekt.

 

3. Ako vse pak reshite da se zaribite po skalno katerene kakto i po izkustveni steni imaite v predvid che e sport koito moje da vi dade izklu4itelno mnogo i sushto taka da vzeme ot vas ako ne vnimavate :)

 

4. Katerete zaradi katereneto i zaradi dobrite priateli v planinata. Ne izpadaite v tehni4eski podrobnosti i ne vqrvaite prekaleno mnogo na knigite. :)

 

 

Za kontakti moje da potursite Joro Chernozemski ( mladshi :) ) Toi se zanimava s izgrajdaneto na stenata i shte vi pomogne da zapo4nete. Mojete da se svurjete s nego kato posetite magazinite mu za alpiiska ekipirovka. Ediniat se namira do 101 balona kazva se BGSPORT. Drugiat v koito se iznese alpiiskata 4ast ot stokata se namira do ulica ivan vazov.

 

Pozdravi,

Andrey

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

КПП "Вертикал"

Пловдив,

ул. "Гладстон" 7

Георги Черноземски

0887 525 485

senbg@abv.bg

 

Само да спомена, че спортното катерене/ по стена/ се различава МНОГО от скалното катерене.

 

Ако на някой му трябва допълнително инфо, съм готов да предоставя.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...