Jump to content
BulForum.com

Змии


Recommended Posts

Незнам защо толкова хора мразят змиите като са толкова прекрасни същества.

Ето няколко разкошни снимки на тези невероятни създания.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Ето една от снимките за по мързеливите :P

rhinoceros_viper_19031-120.jpg

Млада отровница носорог (Bitis nasicornis), границата на Уганда и Заир.

Link to comment
Share on other sites

Предпочитам паяци. Ето този например е голям сладур: Avicularia Versicolor

 

Колкото до змиите: след като съжителстваме с тези животинки, трябва да ги уважаваме. Земята е толкова тяхна колкото и наша.

Link to comment
Share on other sites

Колкото до змиите: след като съжителстваме с тези животинки, трябва да ги уважаваме. Земята е толкова тяхна колкото и наша.

АЛИЛУЯ

 

Видя ли и другите галерии, супер са снимките.

Link to comment
Share on other sites

Ааа незнам, ама мен ме е гнус и страх и от змии, и от паяци :cry . Много гадни животинки :excl: . Супер много ме е шубе като ги видя , особено на живо :sick

Link to comment
Share on other sites

Предпочитам паяци. Ето този например е голям сладур: Avicularia Versicolor

 

 

Паяци???!!!Ти луд ли си :blink:

Паяците са (космати :bgrin: ) гадини.Аз не смея да се доближа на повече от метър до паяк :ohmy:Включително и тези обикновените дето често се намират вкъщи :wir

Link to comment
Share on other sites

Паяци???!!!Ти луд ли си :blink:

Паяците са (космати :bgrin: ) гадини.Аз не смея да се доближа на повече от метър до паяк :ohmy:Включително и тези обикновените дето често се намират вкъщи :wir

И това ми било мъж :angry: Аз моя паяк редовно си го извеждам на разходки по ръцете ми :D

Link to comment
Share on other sites

И това ми било мъж :angry: Аз моя паяк редовно си го извеждам на разходки по ръцете ми :D

James Bond шубе сигурно като видиш някой ще напълниш гащичките ;)

Иначе интересни снимки за змиите за паяците друг път ще кажа. Хареса ми снимката с прозявката (или захапката).

Link to comment
Share on other sites

Ето още една снимка на готина змия, крадена от форума на Aquila :bgrin: (снимката, не змията де) GreenTreePythonBabyBiakIsland003.JPG И змиите са ако не най-успешните, то едни от най-успешните хищници, защото се срещат на и под земята, във вода и по дървета/във въздуха.

Това е бебе зелен дървесен питон, характерно при тях е че малките са червени

или жълти hatchingEgg0a150.jpg,

а като пораснат стават ето такива AruChondro(3nov98)0a150.jpg

 

Разбирасе, че са едни от най-успешните хищници надживяли са даже динозаврите, но като гледам нас няма да надживеят :angry: , а най-съвършенните сред тях са и най-древните - питоните и боите, могат да те убият по-бързо от която и да е отровна змия.

Стига да не е отровен :blush:

Само да те светна, всички паяци са отровни.

Link to comment
Share on other sites

ах, сладури.

много са красиви.

правил ли си секс със змия?

ох, колко ги обичам.

да, разбира се, паяците са отровни, ВСИЧКИ, а най-отровни са тези от видя избови, навъртат се зад тръбите на парното и дебвнат да те напраскат с отрова.

Link to comment
Share on other sites

правил ли си секс със змия?

да, разбира се, паяците са отровни, ВСИЧКИ, а най-отровни са тези от видя избови, навъртат се зад тръбите на парното и дебвнат да те напраскат с отрова.

Кви са тея простотии :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...