Jump to content
BulForum.com

Confederations Cup 2005


sincity

Кой вземе купата на конфедерациите?  

72 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Невероятен мач!  :punk Отдавна не бях гледал такова зрелище (в същност от Милан - Ливърпул). Днес Бразилия бяха по-добри, но Аржентина не са за подценяване - и те ще играят важна роля на световното.

 

Да . Супер мач ;) . Браво на бразилците , показаха , че са от най-добрите /ако не и най-добрите/ в света ;) .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Малко се бяха възгордяли аржентинците от победата в световните квалификации,с това си обяснявам надменните изказвания преди финала.Днес бяха просто смешни в сравнение със 'селесао' ;)

Link to comment
Share on other sites

Аржентинците просто нямаха късмет. През цялото време почти натискаха и имаха много положения. За тяхно тещастие обаче тактиката на Бразилия се изпълни перфектно с двата бързи гола. После селесао затвориха играта и като никога имаха добра защита. А на контра...на всички ни е ясно. Като цяло перфектно изпълнен мач от страна на бразилците, но за това изключително много им помогна късметът. При първи гол за Аржентина примерно или пък дори при 4:1 имаха 3-4 голови положения...работата можеше да бъде друга... А и разбира се ако все пак имаха стабилен вратар, щото Херман Лукс може и да направи едно-две спасявания, но пусна леки голове (особено първия). Както и да е...Бразилия заслужи да победи донякъде в мача, но не и в турнира, но справедливостта е далеч от футбола... Честито да им е. Важното според мен е, че стана много интересен турнир с много голове и красиви мачове, какъвто изобщо не го очаквах.

Link to comment
Share on other sites

Голмайстор на турнира:Адриано-5 гола

2ро място:Балак-4,Джон Алойзи-4,Лусиано Фигероа-4

 

Като голмайстор Адриано получава 'Златната обувка' на турнира.

Той спечели и 'Златната топка' ,която се дава на най-полезния играч :D В тази класация на второ място е Рикелме,на трето-Роналдиньо :P

 

Наградата за феърплей бе спечелена от отбора на Мексико ;)

Link to comment
Share on other sites

Бразилците показаха кой е най силният национален отбор в света. :)

Япония ли :P

 

 

Наградата за феърплей бе спечелена от отбора на Мексико ;)

 

Особено я заслужиха след като един мексиканец изрита без топка противник на малкия финал(мача за третото място) :P

Link to comment
Share on other sites

1. Познах , че финалът ще е между Бразилия и Аржентина, както и че Германия ще играе с Бразилия :wub: .

2. Познах , че Бразилия ще е шампион :) - Гордея се със себе си :D .

Иначе вчера стана много як мач. Не очаквах такъв резултат, защото двата отбора са почти равностойни, а и в последния мач между двата отбора Аржентина победи като гост с 3:1 ако не се лъжа :blink . Наистина много добър и качествен футбол показаха двата отбора и по-добрият победи...

 

Като се сетя, че Роналдo и Карлош не играха - какво ли щяха да ги направят с тях :P

EDIT :

 

Поздравявам всички, гласували в пола за Бразилия!!! Не че беше много трудно да се познае победителят в турнира, но все пак доста хора не успяха!!!!!

Благодаря ;)

Link to comment
Share on other sites

Поздравявам всички, гласували в пола за Бразилия!!! Не че беше много трудно да се познае победителят в турнира, но все пак доста хора не успяха!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Вчера като гледах останах с впечатление, че Бразилия с огромна лекота прегази Аржентина. Ми кво щеше да стане ако играеха на върха на възможностите си

Link to comment
Share on other sites

Отново доказахме, че нашия форум сме големи разбирачи :)

 

Познахме първите 3 места в анкетата. ;)

Link to comment
Share on other sites

Поздравявам всички, гласували в пола за Бразилия!!! Не че беше много трудно да се познае победителят в турнира, но все пак доста хора не успяха!!!!!

Еми за кой друг можеше да се гласува :confused :blink:

Бразилия, винаги , ама винаги е в състояние да победи всеки , просто защото може би единствено те разбират , че футболът е преди всичко за удоволствие :punk B)

Link to comment
Share on other sites

Еми за кой друг можеше да се гласува :confused  :blink:

Бразилия, винаги , ама винаги е в състояние да победи всеки , просто  защото може би единствено те разбират , че футболът е преди всичко за удоволствие :punk  B)

Еми, нали има над 30 човека, които не са гласували за Бразилия все пак? :D Аз не съм от тях де!!!!
Link to comment
Share on other sites

е то май само аз ще си кажа че гласувах за Германия и ако можех пак щях за тях да гласувам , фен съм им и мислех че ще спечелят особено на родна земя

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...