Jump to content
BulForum.com

Confederations Cup 2005


sincity

Кой вземе купата на конфедерациите?  

72 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply
Германските медии съзряха допингскандал в мексиканския национален тим след сензационното изгонване на двама от твърдите титуляри в защитата точно преди третия мач от предварителна група В на турнира за Купата на конфедерациите.

Някой знае ли нещо повече по темата?

Link to comment
Share on other sites

И аз си миселех че бразилците трябва да защитат световната си титла, ама сега съм срещу тях. снощи срещу Япония изобщо не си заслужиха и тази точка която спечелиха и трябваше да паднат. Сега съм твърдо за германците. Те просто си игратя играта която не е на толкова високо ниво , но както винаги се отличават с голямата си дисциплина.

Link to comment
Share on other sites

Малееее, снощи ги гледах Бразилия срещу Япония - 2 на 2!!! На моменти селесао игра безобразно в защита! Въпреки това остават моя фаворит за трофея!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Нормално е бразилците да не са във върхова форма,всички знаем къде се съзтезават играчите им и колко са уморени.Това според мен е причината за слабото им представяне :) Трудно ще им е срещу германците,но имат пълните шансове да ги отстранят ;)

Link to comment
Share on other sites

za kvo sa mahnali 2df i ne davat mexico - italy ???, kade i shte davat li nqkude germany - brazil

 

Mexico-Italy???

Сигурно имаш предвид Мексико-Аржентина ;) Утре ще дават бразилците,а аржентинците играят на следващия ден ;)

Link to comment
Share on other sites

ЕК пак ли си проявиха монополистичната натура да си налагат Премиере, та махнаха ZDF и ARD и да не можем да гледаме най-интересния от мачовете от турнира ?

Link to comment
Share on other sites

Адриано ги поряза ,браво :)

 

 

Супер, тея немци не ги понасям

Не гледах мача, но резултатът много ме устройва! :punk Така финалът ще е по-интересен вероятно......надявам се поне!

Link to comment
Share on other sites

много ме е яд. първо не можах да гледам мача и второ бразилците биха. явно германците имат доста проблеми в защита, но все пак са във възход

Link to comment
Share on other sites

много ме е яд. първо не можах да гледам мача и второ бразилците биха. явно германците имат доста проблеми в защита, но все пак са във възход

 

Немците играят все по-добре и по-добре,другата година може и да вземат Световното,особено ако съдиите ги подпрат ;)

Link to comment
Share on other sites

Немците играят все по-добре и по-добре,другата година може и да вземат Световното,особено ако съдиите ги подпрат ;)

Което е сигурно ;) (че съдийте ще ги подпрат*)

 

Иначе много се кефя на резултата. Тия германци имат още доста работа, ако искат да станат световни шампиони...

Link to comment
Share on other sites

Лемак - курва!!! не може за 4 мача да играеш с 3 различни вратаря това е супер идиотщина няма как защитата да се сработи и с 3мата вратари простияяя! Кан завинаги номер 1 !

Link to comment
Share on other sites

Лемак - курва!!! не може за 4 мача да играеш с 3 различни вратаря това е супер идиотщина няма как защитата да се сработи и с 3мата вратари простияяя! Кан завинаги номер 1 !

Лемак? Тоя не съм го чувал. Ами според мен вече е време да се намери заместник на КАН, защото той доста остаря и скоро може би няма да може да се разчита на него ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...