Jump to content
BulForum.com

Confederations Cup 2005


sincity

Кой вземе купата на конфедерациите?  

72 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ееее..най-накрая!!Браво на Адриано,хубав гол.Успя да изненада вратаря :) Подобен вкара и на Рома :P

Робиньо и 2:0 :P

Тоя Жуниньо наистина е ненормално добър изпълнител на преки свободни удари...3:0!!Напълниха им кошницата на грозните гърци :lol: :devil :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Домакински подарък ми се стори тая дузпа! Немците пак извадиха супер късмет. Аз не виждах как ще бият иначе. Приятно съм изненадан от отбора на Тунис! Доказват, че са неслучайно африкански шампион!

Link to comment
Share on other sites

Какви ще кажете за Аржентина? Вчера гледах второто полувреме срещу Австралия. Аржентинците бяха по-добри и заслужено победиха, но правиха супер смешни грешки в защите.

Link to comment
Share on other sites

не ви ли прави впечатление че на този турнир вече бяха дадени доста дузпи, от които повечето бяха направо смешни ?

 

за вчерашните мачове бих казал измъчени, но заслужени победи на германците и аржентинците. до пътвия гол на Балак от дузпа мачът беше равностоен, но после Тунис рухна. А на аржентинците наистина защитата им куца.

Link to comment
Share on other sites

Домакински подарък ми се стори тая дузпа! Немците пак извадиха супер късмет. Аз не виждах как ще бият иначе. Приятно съм изненадан от отбора на Тунис! Доказват, че са неслучайно африкански шампион!

Само дето Тунис няма да се класират за световното.Изостават от Мароко с 5-6 точки-начи мароканците ша мачкат

Link to comment
Share on other sites

Само дето Тунис няма да се класират за световното.Изостават от Мароко с 5-6 точки-начи мароканците ша мачкат

Е, аз гледах Африканското първенство и Тунис тогава играха много добре. Вчера също играха добре до първия гол и имаха поне 4-5 чисти положения за гол, но нямаха късмет, а и опит!

Мароко не съм ги гледал и не мога да ги коментирам. Ти гледал ли си ги? Щото не винаги класирането отразява реално съотношението на силите.

Link to comment
Share on other sites

Вчера мачовете бяха лудница ;). Австралииците много ме радват, но отпаднаха :(. Дано да победят Тунис , защото много ме дразнят тия ... :angry: . Аз се надявам Аржентина да са първи => Германия втори. В другата група Бразилия първи , Мексико или който се класира втори, и финалът да е между Бразилия и Аржентина :).

Link to comment
Share on other sites

ГЪРЦИЯ [0 : 1] ЯПОНИЯ

76' [0-1] Огуро

 

гагагааггага :P :D Супер :) Айде сега дано бразилците да бият ;)

Ooooo,какъв куриоз..мексиканците получиха правото да изпълнят дузпа.Зад топката застана Бургети,който успя да преодолее Дида,НО!Поради някакво нарушение дузпата трябваше да бъде повторена.Отново Бургети бе изпълнителя ,но оцели гредата и при добавката прати топката в аут.Радостта на бразилците бе помрачена от решението на арбитъра-дузпата ПАК трябва да бъде повторена,защото Емерсон избърза да влезе в наказателното поле...и така, Бургети отново опита късмета си,но Дида отби изстрела му корнер :D

Link to comment
Share on other sites

Тоя съдия супер смешен, бе. 3 пъти изпълняваха тази измислена дузпа. Безобразие. И това е италиански съдия........

И Мексико я изпуснаха......хаха..супер куриозен момент!

Link to comment
Share on other sites

АХХАХАХАХА :D Сори,в корнер имах предвид ;)

Бразилците пратиха доста топки в аут обаче :) Направо безобразни пропуски...

еееееее,Мексико поведе :sick

Link to comment
Share on other sites

Е, имаше засада и всичко. Евалла на мексиканчетата. Много им се радвам - никакъв отбор уж - всички почти играят в местното първенство, обаче супер тактическа дисциплина, добра техника и засега печелят - браво.

Link to comment
Share on other sites

Направо съм шокиран от резултата! Нямах възможност да гледам мача, но... явно Мексико не са за подценяване :huh: Чух, че след загубата има голяма вероятност Роналдо да се завърне в националния им отбор.

Link to comment
Share on other sites

малее, гледах горе долу мача (хвърлях по едно око) и останах с впечатление че е завършил 1:1, защото ми се чу някакъв гол за Бразилия. И сега чета че 1:0, гледам livescore и не мога да повярвам в каква заблуда съм бил

Link to comment
Share on other sites

Всеки ми говори,че Бразилия нямало кой да ги спре,че почти сигурно щели да защитат световната титла.Ето,че се намери кой да ги спре,а даже и ги надигра.И другото,което ми направи впечатление освен,че в защита са зле и в нападение не измислиха нищо интересно.Май тея роналдинъовци и рубинъовци са повече за цирка отколкото за футболния терен.И не ми пробутвайте ,че Роналдо не е играл и това е причината,защото срещу Аржентина игра и резултата беше още по-зле.

Link to comment
Share on other sites

Сега гледах края на Бразилия - Япония и .. въпреки, че съм фен на Бразилия, искам да се осерат яко при първа възможност. Толкова тъпо се прояви оня смешен защитник накрая дето му спестиха червен картон при нереалния аут в полза на "кариоките" .. чак са ми смешни как съдиите ги хвана страх да свирят там фал, че ако бяха вкарали японците, т.нар. фаворити Бразилия .. духаха супата.

 

Респект към Зико и към Япония !

Link to comment
Share on other sites

чак са ми смешни как съдиите ги хвана страх да свирят там фал, че ако бяха вкарали японците, т.нар. фаворити Бразилия .. духаха супата.

Аз гледах само края на първото полувреме, в което Бразилия превъзхождаше изцяло тимът на Япония, но явно японците са стабилен отбор щом са изравнили. А колкото до съдията - на няколко пъти направи "двойни пасове" с бразилците, т.е. топката му се удраше в тялото. Въобще не можеше да се движи нормално и незабележимо по терена.

И един въпрос: В кой отбор играе Лео? В този мач ми се струваше, че изпълнява ролята на ляв краен защитник, но не съм много сигурен, защото гледах малка част от мача.

Link to comment
Share on other sites

Ами отменения гол на японците? Ами свиренето на какви ли не фалове за но не и срещу Роналдиньо, който ми направи много лошо впечатление. Опитваше се да играе и в защита обаче изглеждаше направо смешен и само се блъскаше и при единствения случай, в който му свириха фал (а то си беше за картон), тоя се разписка все едно кой знае какво е станало. Просто си представям, ако него го блъскаха така, какво щеше да е. Съдията бутна много яко рамо на Бразилия, което е смешно при положение, че играят с Япония. Самурайчетата са стабилен отбор, ама чак пък толкова... Абе мизерия. Дано сега швабите ги надрусат, че ми станаха много противни след такива изпълнения.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...