Jump to content
BulForum.com

Confederations Cup 2005


sincity

Кой вземе купата на конфедерациите?  

72 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Турнирът ще се проведе от 15 до 29 юни в Германия!

За повече информация относно съставите,групите и мачовете на участниците вижте: http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/c/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Ееех като помня Камерун какъв фурор бяха направили на някое от предишните издания. Тогава на терена почина и тяхен футболист. Жалко, че тази година Тунис представят Африка. Египет, Сенегал и Камерун са доста по-добри от тях, но така се случи, че Тунис спечелиха "купата". Аз лично ще подкрепя по-слабите отбори.

Link to comment
Share on other sites

Според мен главните фаворити са Аржентина и Бразилия, но не трябва да се забравят и домакините от Германия. Аржентинците би трябвало да излезнат много мотивирани и със самочуствие от победата над Бразилия, а от друга страна Германците ще се доказват пред собствена публика.

Link to comment
Share on other sites

Един от най-скучните турнира... Поради логичния факт, че футбол се играе основно в Европа и малко в Южна Америка, то се знае, че фаворити са европейските и латино-американските отбори. Мой личен фаворит е Аржентина, щото спечелиха другия толкова тъп и със същата схема турнир - олимпийския.

Link to comment
Share on other sites

Бразилия и Аржентина разполагат с най-добри играчи от тези отбори. За мен те са фаворити. Германия никога не трябва да се подценява, Гърция едва ли има сили за още изненади. Моят фаворит е Бразилия.

Link to comment
Share on other sites

Германия ..

 

Предстоеше европейско в Португалия - кой изведнъж спечели ШЛ - Порто. На това европейско предстоеше олимпиада в Атина - кой спечели европейското - Гърция. Сега предстои(макар и след година) световно в Германия ..

Link to comment
Share on other sites

Моят фаворит е Бразилия въпреки, че в този турнир повечето силни играчи, не участват.

Роналдо, Роберто Карлуш и Кафу няма да играят! За други не се сещам, но който и да отсъства, като гледам състава на Бразилия, забелязвам, че имат доста достойни заместници! Силни бразилски играчи, колкото искаш! Само не разбирам защо не са викнали Вава или Моралес :punk :)
Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм за Япония :P ,имат млад и много добър състав,и на Световното ще разкрият пълния си потенцял :punk

Link to comment
Share on other sites

Японците играха сравнително бая слабо на квалификациите. Това е много далеч от стандарта, който поставиха на миналото световно и ме навежда над мисълта, че там домакинството изигра основна роля...

Link to comment
Share on other sites

Японците играха сравнително бая слабо на квалификациите. Това е много далеч от стандарта, който поставиха на миналото световно и ме навежда над мисълта, че там домакинството изигра основна роля...

Там си ги подкрепяха доста. Според мен футболът в Япония е на много по ниско ниво от този в Южна Америка и особено Европа. Според мен нямат голят шанс за купата. Аз лично не бих заложил на тях ;)

Link to comment
Share on other sites

Сега видях, че Аржентина бие с 2:1 Тунис. Головете вкарват Рикелме и Савиола. :P Жалко, че не можаха да се сработят в Барселона и да радват феновете по същия начин както когато играят за Аржентина.

Link to comment
Share on other sites

Утре ще постна окончателните резултати от вота, защото вече започна първенството и няма да е честно спрямо първите гласували!

Така че, който иска да гласува, да побърза!

Link to comment
Share on other sites

42'

ГЕРМАНИЯ 2

АВСТРАЛИЯ 2

 

Изглежда ,че става интересен мач..някъде по ТВ-то да дават турнира? :)

Link to comment
Share on other sites

Аржентинския мач много дузпов...на Рикелме голът е от дузпа и на Тунис също...а преди това Тунис изпускат друга дузпа. Немският мач е много интересен, но аз в момента предпочитам да гледам финала за купата на Италия по RAI UNO. Иначе Германия - Австралия по ARD.

Link to comment
Share on other sites

ГЕРМАНИЯ [4 : 3] АВСТРАЛИЯ

краен резултат

17' [1-0] Кевин Курани

 

21' [1-1] Йосип Скоко

 

23' [2-1] Пер Мертесакер

 

31' [2-2] Джон Алойзи

 

60' [3-2] Михаел Балак (дузпа)

 

88' [4-2] Лукас Подолски

 

91' [4-3] Джон Алойзи

 

Якоооооооооооооо :punk :)

Link to comment
Share on other sites

Taka значи гласуването е следното:

Бразилия 14 гласа

Аржентина 10

Германия 7

Япония 2

Австралия 2

Мексико 1

Гърция 1

Оттук нататък всеки глас е даден след започване на турнира! Не че е забранено, но смятам, че е редно да се знае все пак!

Иначе вчера мачът на Германия бе доста интересен. Днес ще гледам Бразилия с кеф:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...