Jump to content
BulForum.com

Днеска се дипломирах!


Recommended Posts

Днеска защитих дипломния си проект на тема "Производство на УХТ мляко с добавки" и вече съм инж. технолог... Абе знам сега, че ще почнат луди коментари от рода на "Ми нас ко ни итересува това", ама не издържах да не се похваля в любимото си място в мрежата - нашето форумче! Ето ви няколко снимки:

1. Точно преди да влезна на защитата

2. Самата защита

3. След защитата

4. А да видим сега сещате ли се къде съм отишъл веднага след защитата ???

Благодаря ви за вниманието! Ще ми липсвате като си замина за Сливен :cry

 

ПП: Снимки от запоя... не знам... когато изтрезнея....

Link to comment
Share on other sites

Е честито майна :P , мойта защита е другия месец по средата някъде , а дипломата трябва да я напиша до края на този ;) , въпроса е че не съм я барнал обаче :D . Дано и аз успея .. Иначе всичко най най :)

Link to comment
Share on other sites

Честито! Аз съм още първи курс, пък и съвсем друга специалност - машиностроене :).

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички за пожеланията! :bgrin: Сега не мога да пиаща повеч но утре ще пищша!

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички за пожеланията!  :bgrin:  Сега не мога да пиаща повеч но утре ще пищша!

Ари бе Рафаело ти ще поркаш ли или форума ще гледаш ... Я марш от тук :P :D :) :punk

Link to comment
Share on other sites

БРАВО, БРАВО, БРАВО

Честито дипломиране и от мен! Пожелавам ти всичките ти начинания да са така успешни като дипломирането!!! :beerchug

Link to comment
Share on other sites

@Rafaello честито дипломиране жив и здрав и дано успееш да се реализираш там където ТИ желаеш :)

Link to comment
Share on other sites

Мнооогооо благодаря на всички! Нека всичките ви пожелания да ви се върнат в десетторен размер! :bgrin: Важното е, че и след снощи уцелях :sick Да се надяваме, че на есен ще има магистратура :bgrin: и няма да ми изтрият акаунда за неизползване! :D

Link to comment
Share on other sites

Еииий, и аз ли на мойта защита, живот и здраве, ще трябва да бъда с костюм? Между другото аз съм те виждал май в университета!

Аааа, забравих - честито дипломиране и да си намериш работа по специалността и по-малко от 1500лв. на месец да не получаваш (ако си биотехнологии под 2000лв.)! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Малиииии хора утре сутринта заминавам за малко до София и от там направо към Сливен! И край! Свърши се... :cry Хайде сега докато все още има Интернет в общежитието, ще влизам, пуснал съм един прокси сървър и става работата и от Сливен. Ма след 1 месец като няма нет и тука... ужас :cry

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...