Jump to content
BulForum.com

karane v DUJDA :)


if_pif

Recommended Posts

ба ти хубаво правиш като го чистиш в снега, ама като гледам тази година......малка трудно ще стане номера със снега, нали там глобално заопляне....

mmm, kato zavali xuu, zaduljitelno 6te go izkaram! ako ne - dogodina!!! to bagera e napraven da bude eksploatiran, a ne mit!! :music

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply
mmm, kato zavali xuu, zaduljitelno 6te go izkaram! ako ne - dogodina!!! to bagera e napraven da bude eksploatiran, a ne mit!!    :music

 

 

таз година дано да падне хубав сняг, че да има DRIFT TIME ... :)

миналата година си изкарахме супер в снега, дано и тази година да е така :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аууу днеска се разцепих от кеф. Мощно газ на прибиране към къщи с колелото в дъждеца... мноо кеф, мноо адреналин... Добре че бях с работните дрехи, като се прибрах - барабар с дрехите в банята...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Еййй тая година ако има хубав сняг, задължително да се организираме да караме на сняг ей. Миналата година не можах да карам и мноо ме е яд. Тва си е супер купон. Даже ако успеем да се метнем на някоя хижа ще е върха :)

Link to comment
Share on other sites

Яко е да караш в дъжд, но аз карам само ако ме хване някъде навън. Ама вече внимавам. Защото още първия ден когато пристигнах в Бургс заваля здрав дъжд и аз бях с един маниак и започнахме да надуваме през локвите. На един булевард отстрани имаше доста, но една от ликвите всъщност се оказа малко вдлъбната шахта (от квадратните). Абе направо си беше дупка, а и аз здраво надувах. Сигурно 40 км/ч (имам километраж така че имам представа колко е). И като фръкнах и се сурках по асвалта поне 10-15 метра. И понеже предната капла ми беше от алуминиевите ментета на боклука. Оттогава гледам да избягвам локвите.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Onia den me zavalia edin dajd dokato se pribirah ot rabota... kolko sam go psuval tapia dajd... varnah se po mokar i ot moreto. Na che nesto mi stana, ama nai se pritesnih za telefona v djoba mi... no ocelia

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...