Jump to content
BulForum.com

karane v DUJDA :)


if_pif

Recommended Posts

tui kato gledam kakvo e vremeto navunka tiq dni i se se6tam kak si karam iz dujda :rolleyes: :sayjin :love Kogato zavalq purvata gradu6ka se slu4i da sum na glavnata :love :pirate :woot i gazzzzz .... kato se vyrnax bqx seliq vir-voda! Vie kakvo 6te kajet, obi4ate li da karate dokato vali? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Изродско е!!! Е, не съм излизал нарочно в дъжда, все ме е хващало някъде, обаче е яко, ей! После всичко лом, ама яко!

Link to comment
Share on other sites

Не знам с какви гуми си и каква "газ" си дал :) ама мен преди 2-3 години (с първото ми колело) ме "хвана" един дъж точно на главната ... бяхме с един приятел ... и като видяхме, че започва да вали и се засилихме такива :)) оххх ... като се сетя и направо умирам от срам :D ... та той пред мен кара и някви му се изпречват и той натиска яко спирачките, при което моментално се озова на земята, пързаляйки се 10тина метра по плочките ..... аз и аз с всичкия си акъл праскам спирачките .. уж за да му помогна, при което виждам как задната гума идва до предната и вече съм на земята :lol:

 

мал',мал',мал' ... колко смях направихме на хората, не е истина

 

скоро не съм правил мизерии с колелото, така, че аз съм навит. Стига да съм свободен :)

Link to comment
Share on other sites

az da :punk ama ako ne6to sa me prifanali ludite de... ili pyk kogato drehite sa mi za prane ve4e...no ina4e gledam kato e mokro da karam bavno :laughing:

 

pomnq vedny6 s edni priqtel pravihme ne6to kato prehod, ili de da znam kak da go nareka i kato se vry6tahme ot Asenovgrad kym pld i na sredata na pytq ni podbara edin "lek" dyjdec i kate se pribrah v nas....drehite mi tejaha pove4e ot keloloto... a koleloto teje6e okoo 17 kila :woot

Link to comment
Share on other sites

mn e qko v dajda da se karanai qkoe kogato kara6 na asvalt koito qko se e nagrql i kato zavali taka zanasq 4e prosto e ubiec tva sam go testval pone 10pati

Link to comment
Share on other sites

Жестоко е, майна, да се кара в дъжд! ... има само един проблем... не, не са дрехите... за тях има Ache и т.н. ... за ръждата иде реч!! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Уф, стига да не съм с някоя светла фанелка ставам Speed Fiend. Снощи си правих експеримент - засилвам се (не много), и здраво стискам предните спирачки - супер шоу е - караш си а предната ти гума е блокирала, е - густото е когато останеш на колелото си, не изхвърчал напред или паднал при занасянето.

Link to comment
Share on other sites

Не знам с какви гуми си и каква "газ" си дал :) ама мен преди 2-3 години (с първото ми колело) ме "хвана" един дъж точно на главната ... бяхме с един приятел ... и като видяхме, че започва да вали и се засилихме такива :)) оххх ... като се сетя и направо умирам от срам  :D  ... та той пред мен кара и някви му се изпречват и той натиска яко спирачките, при което моментално се озова на земята, пързаляйки се 10тина метра по плочките ..... аз и аз с всичкия си акъл праскам спирачките .. уж за да му помогна, при което виждам как задната гума идва до предната и вече съм на земята  :lol:

 

мал',мал',мал' ... колко смях направихме на хората, не е истина

 

скоро не съм правил мизерии с колелото, така, че аз съм навит. Стига да съм свободен  :)

 

на мен ми се случи нещо подобно пак на главната само където неможах да падна :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ауф... днеска какво приятно изживяване... Карам на баща ми колелото (руски полу-бегач Турист-Спорт) в този прекрасен дъжд от малчика до Тракия... Лелеее супер. Т'ва колело ако беше кон - да съм го застрелял. За скорости да не говорим, за средно движение да не говорим. Спирачния му път е по-голям от на Зил при поледица...

Link to comment
Share on other sites

Уф, стига да не съм с някоя светла фанелка ставам Speed Fiend. Снощи си правих експеримент - засилвам се (не много), и здраво стискам предните спирачки - супер шоу е - караш си а предната ти гума е блокирала, е - густото е когато останеш на колелото си, не изхвърчал напред или паднал при занасянето.

 

преди 3 години в градската бяха поливали и аз завивам ,до онази кръглата чешма с многото чучури , на дясно с доста добра скорост при което виждам две момичета и за да ги избегна влизам в един гьол- осещам водата по гурда си и за да избегна допълнително мокрене припомпвам спирачките ...първо хвана предната и за полетях по лице в гьола ... първата ми допирна точка със земята беше брадата ми ... още си пазя белега лепиха ме с някви лепила и не можех да се смея 4-5 дена

 

много е яко да се кара в дъжд в силен дъжд веднъж ме хвана на гребната и сички си тъгнаха и аз се разцепих от падания и каране беше супер

Link to comment
Share on other sites

преди няколко седмици бях ходил до асеновата крепост с колелото, но навръщане по средата на пътя се отвори облака и дъжд много дъжд се изля отгоре ми, предната гума хвърляше вода в корема ми, задната в гъза и минаващите коли също допринасяха с по някоя струя, общо взето не е приятно

Link to comment
Share on other sites

преди няколко седмици бях ходил до асеновата крепост с колелото, но навръщане по средата на пътя се отвори облака и дъжд много дъжд се изля отгоре ми, предната гума хвърляше вода в корема ми, задната в гъза и минаващите коли също допринасяха с по някоя струя, общо взето не е приятно

 

 

nai interesno stava posle, sled dyjda kato pritegli6 drehite ;)

Link to comment
Share on other sites

nai interesno stava posle, sled dyjda kato pritegli6 drehite ;)

 

 

4e prane sled tova 6te ima e qsno! ama koftito e kakvo stava s koleloto! ako ti vleze vodq ili bolkuk vuv vilisata :) i ako onzi sprei ot koito ti slojix ne uspee da q iz4isti pei syrseeeeeeee!

Link to comment
Share on other sites

4e prane sled tova 6te ima e qsno! ama koftito e kakvo stava s koleloto! ako ti vleze vodq ili bolkuk vuv vilisata :) i ako onzi sprei ot koito ti slojix ne uspee da q iz4isti  pei syrseeeeeeee!

 

 

ako spreq ne pomogne, vika6 dvete ra4i4ki i zaedno s tqh otvarq6 vilicata i po4va6 velikoto 4istene :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Az niamam spirachki kogato e mokro!  :wacko: Kaplite pocharniavat  i stava ujas  :wacko:

Shte triabvat diskovi spirachki  ;)

 

 

pri men stana interesno, zimata kogato spuskahme Bunardjika (alio6a), i spira4kite kato se natypkaha sys snqg...... i stiskam ama nqma nikoi... :busted2:

ama tova si e pri vseki sys VBR, taka 4e....

Link to comment
Share on other sites

Az niamam spirachki kogato e mokro!  :wacko: Kaplite pocharniavat  i stava ujas  :wacko:

Shte triabvat diskovi spirachki  ;)

 

 

xaxaxaxaxaxaxaxaxa! pi4, jij fermanite v topic : VBR vs DISKOVI SPIRA4KI! xaxaxaxaxaxaxaxaxa! posle 6te mi razpravqte ""4e s kakvo diskovite sa po - dobri, pri polojenie 4e i s moite vbr surkam guma!" xaxaxaxaxaxa! :love

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Днес си взех ново колело от Метрото и от там до нас (каршака) карах в дъжда :sick . Е не беше много интересно , защото като се пребрах нях супер мокър/мръсен и колелото ... а бе като за "сифтето" не беше зле :tongue

Link to comment
Share on other sites

Стига да имаш калници е супер,за да не станеш като петниста хиена,или каТО СКУНКС :bgrin: :bgrin: Просто е жестоко,само телефона да ти е на сухо :D :D

Link to comment
Share on other sites

Супер шоу е, само дето тия калници, които съм сложил никаква полза няма от тях - една бяла фанелка си зяносах така...

Иначе имах преди време едно симпатично падане от каране в дъжда...

Link to comment
Share on other sites

Днес си взех ново колело от Метрото и от там до нас (каршака) карах в дъжда  :sick . Е не беше много интересно , защото като се пребрах нях супер мокър/мръсен и колелото ... а бе като за "сифтето" не беше зле  :tongue

 

 

4estito ti za bike-a , ama to4no ot metroto li moja da si go kupi6??? Drugi magazini nqma6e li??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...