Jump to content
BulForum.com

karane v DUJDA :)


if_pif

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply
4estito!

 

kakvo e koleloto? koi model to4no?/ako ne e taina/ onzi coyote da ne e?

Благодаря и на двамата ! Колелото го взех оттам, защото съм с връзки и ... :). Ама много проблеми прави :angry: . Тоя шибан венец ... :angry: Няма значение, ще си го направя. Та колелото е "InterBike" за разлика от другото. От "волана" се спуска с една дебела "тръба" , която после се разтроява и така се свързва и със седалката.

Link to comment
Share on other sites

Мен много ме кефи да карам по дъжда :P :P

 

Дори съм скачал в ЯЗОВИР с колелото ми.

Първия път байка така се заби в тинята, че като го извадих целия беше зеленясал--това беше в язовира--40те извора

Втория път беше в язовир Доспат--скока беше як, ама при падането във водата седалката ми се заби...м/у краката

:blushing: :blushing: :cry :cry

Все пак болката мина, а споменът за хубавия скок ще остане :D

 

 

 

Явно не съм много PRO :P :P :P :D

Link to comment
Share on other sites

То хубаво е приятно и свежо да караш в дъжда ама един път както си карах на гребната и заваля .... тъъъъ тръгвам да се прибирам по марица и съм набрал бая мощна скорост такъв и обаче две коли тръгват да се разминават и аз съответно трябва малко да се отклоня в дясно за да им направя място ..... и сичко там вода както поначало и изведнъж попаднах в една шахта (просто не я забелязах сичко беше вода ) и с предната гума в шахтата от което следва едно салто и половина бум на земята в локвата ... и последствията бяха насинен Пешо и изкривена предна капла :lol: тва направо трябва да го напиша в темата СРАМ МЕ Е :punk

Link to comment
Share on other sites

Абе за дъжда не знам, ама преди няколко дни отидох след един от дъждовете да покарам в Лаута - разцепих се! Няма да говоря, че от веригата и задния венец съм махал кал после и пак трябва да си чистя веригата и венците, но беше супер шоу, успях да не се претрепя никъде, ама беше яко рали по пътечките, шоуто е като намаляш скоростта и ти поднесе заданата гума...

Няма да описвам после какъв бубарак бях. Само в ушите нямах кал...

 

::пояснение::

По пътеките на парк Лаута. Или както е наричан сред другите живеещи в Тракия - 'горичката'. Не е като спускане от някое от Тепетата или планинските пътеки, но все пак е приятно. 'фОрсиране' - когато дам по-рязко 'газ' и задната гума превърти в калта.

::добавка::

Освен това, разбира се, че е логично да публикувам приключенията ми с картинг, във форум MTB, то е повече от логично, нали?! За неразбралите пояснявам - последния абзац е ирония, не го разбирайте буквално.

Link to comment
Share on other sites

Абе за дъжда не знам, ама преди няколко дни отидох след един от дъждовете да покарам в Лаута - разцепих се! Няма да говоря, че от веригата и задния венец съм махал кал после и пак трябва да си чистя веригата и венците, но беше супер шоу, успях да не се претрепя никъде, ама беше яко рали по пътечките, шоуто е като намаляш скоростта и ти поднесе заданата гума...

Няма да описвам после какъв бубарак бях. Само в ушите нямах кал...

Ама нещо не разбрах картинг ли си карал или колело ? :D Предполгам картинг както описваш , че си буксувал-фурсирал на завоите :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Абе за дъжда не знам, ама преди няколко дни отидох след един от дъждовете да покарам в Лаута - разцепих се! Няма да говоря, че от веригата и задния венец съм махал кал после и пак трябва да си чистя веригата и венците, но беше супер шоу, успях да не се претрепя никъде, ама беше яко рали по пътечките, шоуто е като намаляш скоростта и ти поднесе заданата гума...

Няма да описвам после какъв бубарак бях. Само в ушите нямах кал...

 

::пояснение::

По пътеките на парк Лаута. Или както е наричан сред другите живеещи в Тракия - 'горичката'. Не е като спускане от някое от Тепетата или планинските пътеки, но все пак е приятно. 'фОрсиране' - когато дам по-рязко 'газ' и задната гума превърти в калта.

::добавка::

Освен това, разбира се, че е логично да публикувам приключенията ми с картинг, във форум MTB, то е повече от логично, нали?! За неразбралите пояснявам - последния абзац е ирония, не го разбирайте буквално.

 

Ха и аз съм правил подобно нещо :D Наистина е зарибено като се завартиш :P

Да ти кажа и аз бях бубараг :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абе за дъжда не знам, ама преди няколко дни отидох след един от дъждовете да покарам в Лаута - разцепих се! Няма да говоря, че от веригата и задния венец съм махал кал после и пак трябва да си чистя веригата и венците, но беше супер шоу, успях да не се претрепя никъде, ама беше яко рали по пътечките, шоуто е като намаляш скоростта и ти поднесе заданата гума...

Няма да описвам после какъв бубарак бях. Само в ушите нямах кал...

 

::пояснение::

По пътеките на парк Лаута. Или както е наричан сред другите живеещи в Тракия - 'горичката'. Не е като спускане от някое от Тепетата или планинските пътеки, но все пак е приятно. 'фОрсиране' - когато дам по-рязко 'газ' и задната гума превърти в калта.

::добавка::

Освен това, разбира се, че е логично да публикувам приключенията ми с картинг, във форум MTB, то е повече от логично, нали?! За неразбралите пояснявам - последния абзац е ирония, не го разбирайте буквално.

 

 

а защо трябва да намаляш преди да ти поднесе задната гума??? по-яко е с висока скорост... и ако си контролираш добре колелото ще се накефиш максимално :woot пробвал съм с висока скорост да поднеса ( без да ползвам спирачки ) и си беше много яко :smile:

Link to comment
Share on other sites

wow! za men 6outo ne e da namalq6!

 

a inase muxata e prav! po-trudno e da podnese6 bez spira4ka, i po-lesno se pada taka spored men!  :unsure:

Е как поднасяте без спирачка :blink: не се ли прави , като задържиш зарната спирачка ... аз по друг начин не мога :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mi lesno naklanq6 koleloto v zavoq gumata po4va da gubi sceplenie i trugva :) , praveneto sus zadna spira4ka e basi AGRAR6tinata !

ako trqbva da vada snimki ot arhiva ?!da pokaja

Еми покажи де,лошо нема :) .Иначе и мен ме кефи да си карам из дъжда.Зарибявка е особено като паднеш иначе е бозавичко.Съшо е много яко да се кара по лед прес зимата.Супер яки вартежи стават :D

Link to comment
Share on other sites

Еми покажи де,лошо нема :) .Иначе и мен ме кефи да си карам из дъжда.Зарибявка е особено като паднеш иначе е бозавичко.Съшо е много яко да се кара по лед прес зимата.Супер яки вартежи стават :D

 

 

kolega, edno padane, osven "golqm maitap" e i dosta opasni4ko! ne go zabravqi dokato si kara6 4e da moje da se smeem na postove po-dulgo vreme ! :)

 

no offence!

:D

Link to comment
Share on other sites

kolega, edno padane, osven "golqm maitap" e i dosta opasni4ko! ne go zabravqi dokato si kara6 4e da moje da se smeem na postove po-dulgo vreme ! :)

 

no offence!

:D

Те стават ама ако човек знае как да пада няма проблем ;) .Иначе наистина е много яко и да се засилиш от някои 3 метров гараж с байка и да са шибнеш в преспата отдолу.Аз го пробвах няколко пъти и още съм добре и не потрошен ;) :D

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa, garageride! xixixi!

 

off: kakvo ob6to imat va6ite garaji sus moq dujd'?

Еми общите неща са няколко:

1.И при двете има голяма вероятност да се пребиеш

2.И при двете може да си потрощиш кокалите

и 3.И при двете е мноо яко :punk :punk :punk :punk :punk :D

Link to comment
Share on other sites

Еми общите неща са няколко:

1.И при двете има голяма вероятност да се пребиеш

2.И при двете може да си потрощиш кокалите

и 3.И при двете е мноо яко :punk  :punk  :punk  :punk  :punk  :D

 

1=2!

 

3-sum suglasen! ama vse pak PREStaNETE :):):):);)

Link to comment
Share on other sites

това каране в дъжда ме отвращава вече. от няколко седмици не съм си карал колелото защото трябва да го почистя и смажа.

 

 

:D кво ти пука за чистенето, аз мойто колело вече забравих от кога не съм го чистил (не го чистя за да не ми го гепат , като видят лъскаво колело), а за смазването, смазваш веригата и си готов, движенията нямат нужда от толкова често смазване.... поне според мен де :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

това каране в дъжда ме отвращава вече. от няколко седмици не съм си карал колелото защото трябва да го почистя и смажа.

 

 

az moito "go miq" kogato karam zimno vreme v dulbok i 4ist, bql, ..., snqg :):):):):):):):):)

Link to comment
Share on other sites

az moito "go miq" kogato karam zimno vreme v dulbok i 4ist, bql, ...,  snqg :):):):):):):):):)

 

ба ти хубаво правиш като го чистиш в снега, ама като гледам тази година......малка трудно ще стане номера със снега, нали там глобално заопляне....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...