Jump to content
BulForum.com

Денят на един спайдър


Recommended Posts

Тази снимка беше дадена в друга тема, в този форум. Въпреки, че на пръв поглед изглежда абсурдно, според мен паяка го ползват в случая като пътна помощ.

Link to comment
Share on other sites

Tova 100% e kato patna pomost. Kolata e zakasala. Nikoi niama pravo da se mesi v rabotata na policaite i da im vdiga kolata. Ta bile i OBSTINSKA OHRANA

Link to comment
Share on other sites

Тази кола ако се окаже и на пътна полиция демек КАТ направо ще е голям смях ;) Но както всички твърдят тази кола просто е закъсала и затова я предвижват с паяка :)

Link to comment
Share on other sites

Tva ne moje da e naistina. pak moje i da e obrabotena. A pak ako ne e to togava naistina stava vapros za Patna pomo6t kakto se spomenava v gornite mneniq. :D

Link to comment
Share on other sites

Tva ne moje da e naistina. pak moje i da e obrabotena. A pak ako ne e to togava naistina stava vapros za Patna pomo6t kakto se spomenava v gornite mneniq. :D

Ako e обработена казвам просто евала на този който я е правил ... \/ :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Тази снимка беше дадена в друга тема, в този форум. Въпреки, че на пръв поглед изглежда абсурдно, според мен паяка го ползват в случая като пътна помощ.

Наистина има смисъл! Иначе си е супер-гавра с полицията!

Link to comment
Share on other sites

като гледам,че снимката е правена в София,то е много възможно да не се ползва паяка за ПП,а баш да си дига колата на куките.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...