Jump to content
BulForum.com

Koito iska da postrelia - II chast


Recommended Posts

Оле играта е много по зарибена от тая с котките!!Особено тоя като започне да се напива и да му се клатят ръцете и да уцелиш мишената е много зорно :)

Link to comment
Share on other sites

Успях да стигна почти до края ама алкохола на пича му дойде в повече и не успях да довърша играта както трябва.Иначе и на мен тази ми допада доста повече отколкото предишната с котките :)

Link to comment
Share on other sites

То хубаво, ама кажете как да се определя с каква сила?

ЕДИТ: Аха, загрях. :D

Голяма зарибявка е. За сега съм стигнал до 57 точки. :) От 20 бутилки как слезнах бързо на нула. Само на криво стреля д..ба м..а му. :D

Link to comment
Share on other sites

Игрицата е зарибена,ма тва типче мнооо бързо кръстосва погледа  :wacko:

 

Ами и ти като изпиеш към 70 бири сигирно направо ще те погребват а камоли да стреляш по някаква мишена :punk

 

Само ми е интересно тея дето е направол рекорда от 512 кав е фен!!Аз немога да си преставя след 100 бири как ще му се клатят ръцете а към 500 направо :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

За височина 156 ми е рекорда а за дължина - в началото на темата.

Приятел, май се обърка нещо. :) Това тука не ти е с котката. Виж линка в първия пост. ;)
Link to comment
Share on other sites

За височина 156 ми е рекорда а за дължина - в началото на темата.

hahah :) momche ti mai si bil piinal nesto :) obarkal si temite be :) hihihih :beerchug nazdrave ot mene za vsi4ki koito sa na tvoite deredje :)

Link to comment
Share on other sites

хахахахах тва е много голяма зарибявка , обаче мисля , че е за раздел ГАМЕС :D :punk :woot много яка игричка .... стигам почти до края , а кво ства като се напълни онова от ляво ?!? припада ли ? драйфа ли ? :lol: :punk :lol: аз стигнах почти до края и тоя така са клатускаше , че ....

Link to comment
Share on other sites

Приятел, май се обърка нещо. :) Това тука не ти е с котката. Виж линка в първия пост. ;)

Оле верно сори... май и аз като тоя пич :beer: :beerchug :) :) къде съм бил като съм го писъл :bgrin: РЕКОРД 75 и ми омръзна. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...