Jump to content
BulForum.com

Спомняте ли си онова време !?!


Recommended Posts

1028 Усерс ОНЛИНЕ Хахахаха :lol: ей сия гледам 80 усера на кръст онлине има и само като си пусна този скреен схот и направо ми става спешно ..... направен е точно малко, след като закриха ВАРЕЗ.РУ ... яко нали ? :bgrin
Link to comment
Share on other sites

Hubavi vremena bqha sega kato si spomnq i mi stava ma4no :(

Хубави бяха те ... ама поне да ни бяха предопредили , че ша ги закриват , че да можехме да си насваляме раотите :lol: аз засега съм си намерил от къде да свалям сички филми , игри и раоти ама съм на евроцом нет затва :D

Link to comment
Share on other sites

ъъъъ... уот дъ фак? не сте в ред.

Link to comment
Share on other sites

1028 Усерс ОНЛИНЕ Хахахаха :lol:  ей сия гледам 80 усера на кръст онлине има и само като си пусна този скреен схот и направо ми става спешно ..... направен е точно малко, след като закриха ВАРЕЗ.РУ ... яко нали ?  :bgrin

Ми да го беше направил тоя шот .jpg отварям 5 дена :pirate

Link to comment
Share on other sites

Имам шот на 201 юзъра в Темата. Имам и шот на Top 10 Poster-ите от Онзи Ден. Намира ми се и един интересен шот на трафика от Онзи Ден само че нз къде да ги кача... :blush:

Link to comment
Share on other sites

Hubavi vremena bqha sega kato si spomnq i mi stava ma4no :(

 

Точно пък тоя ден беше пълен ад!Докато влезна в една от хилядите теми с по сто мнения,докато стигна до последната страница и ми изписва минумум 15 пъти:Warez.ru is overloaded или квото е там...

Между другото пише,че юсерите са били 1044,а не 1028

Link to comment
Share on other sites

Хубав ден беше.От ряз ми праснаха 40% warn. Гордея се със себе си. :huh:

защото напсувах една и и казах да пише на български а не да ми се прави на ,много отворена.Тя пък се оказа комлексарка.

Link to comment
Share on other sites

Като си спомня доброто страо време и ми става мъчно :cry :cry :cry :cry :cry Хубави времена бяха и форума беше друг ама и сега пак ще оцелеем :)

Link to comment
Share on other sites

:( :cry :cry :( :( :cry Мъка, мъкааааа.... к`во хубаво си живяхме и изведнъж от нищото - НСБОП (националната служба за борба с обикновения потребител) ни разказа играта. Но винаги е така -когато загубиш нещо - чак тогава го оценяваш. :( :cry :cry :cry
Link to comment
Share on other sites

quote=RottenBrain,May 12 2005, 15:54 PM]

Имам шот на 201 юзъра в Темата. Имам и шот на Top 10 Poster-ите от Онзи Ден. Намира ми се и един интересен шот на трафика от Онзи Ден само че нз къде да ги кача... :blush:

Еми виж къде аз съм ги качил ..... регни са в форума на play.evrocom.net http://play.evrocom.net/forum/index.php? и след тва в фласх ьп - то пишеш play.evrocom.net na url port 4321 i ime i parola ot fouma .... след тва влизаш в папката incoming и си качваш работите :D ама тоя твоя схот не струва ... ако беше в темата мача Бг-Швеция и по време на мача да бяхте видели кво става .. а пък след него .... :lol:

Link to comment
Share on other sites

емии то има и хора дето незнаят че форума е преместен

лично аз съм светнал 3-4ма

 

кво говорите за тва се едно е било одавна като гледам датата май беше 21 април или нещо такова и аз си викам - някъф шот от преди да се рег-на

 

едит: не видях че пича е от януари и за тва си вкарах филм

Link to comment
Share on other sites

Заглавието на темата звучи все едно това са ранните години на World Wide Web :gangstah: :online2long:

Link to comment
Share on other sites

:cryЕммм да .... не е било много отдавна , но се пак ... да изгубиш нещо ТОЛКОВА ЦЕННО - ЛОЦАЛ-ния СЕРВЕР ..... е непоносимо и всеки ден ти се струва Безкраен ...... преди не сме обраштали толкова голямо внимание , но сега като видим кво е без него и направ :cry :cry :cry
Link to comment
Share on other sites

:cryЕммм да .... не е било много отдавна , но се пак ... да изгубиш нещо ТОЛКОВА ЦЕННО - ЛОЦАЛ-ния СЕРВЕР ..... е непоносимо и всеки ден ти се струва Безкраен ...... преди не сме обраштали толкова голямо внимание , но сега като видим кво е без него и направ :cry  :cry  :cry

 

Всичко е жълто... :D ...дано да знаеш какво имам предвид!

Link to comment
Share on other sites

Ей, как и аз не можах да се снимам на тая снимка. Направо си умрях от яд.

Имам шот на 201 юзъра в Темата. Имам и шот на Top 10 Poster-ите от Онзи Ден. Намира ми се и един интересен шот на трафика от Онзи Ден само че нз къде да ги кача... :blush:

Трябва да съберете всичките такива снимки и някой да ги пусне в торента под името: "Деня на Апокалипсиса". Такива времена трудно се забравят. Даже вече трябва да отброяваме по нови години: първа година след затваряне на вареза. :) Вече не е както преди.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...