Jump to content
BulForum.com

Ботев ще прави ултрамодерен стадион


sasho_1989

Recommended Posts

Ботев Пловдив ще строи стадион отговарящ на изискванията на УЕФА и по думите на президента Димитър Христолов ще бъде най-модерното спортно съоръжение в страната.Повече подробности тук :punk

Link to comment
Share on other sites

Дано да стане!Ако думите на Христолов са истина - браво !Като гледам обаче мишките в политиката отново ще объркат работата...

Link to comment
Share on other sites

naistina se nadqvam da go opravqt stadiona no se pak ne moje da o4akvame mn se pak ne sa ni mn moderni stadionite v stranata. ina4e dano i da idvat pove4e hora na ma4ovete sled kato go poopravqt stadionai Botev da se stegne i da po4nat da se stremqt kum kupata e ne samo da vleznat v A grupa!!!!

Link to comment
Share on other sites

Хахахаахааа! Христолов щял да даде 15 млн. евро! :lol: И той барабар Патко с мъжете! Чул че еди кой си иска стадиона и решил и той да се направи на мъж! Сигурно утре ще излезе с краткосрочен план за влизане в евротурнирите! :rolleyes: Тогава вече несъмнено ще му тряя читав стадион! ;)

Link to comment
Share on other sites

Незнам от кога сте запознати,но аз случайно срещнах подобно исказване по тази тема на К. Костадинов от преди около седмица и се поинтересувах доста...защото съм голям фен на Ботев!

Значи няма да се изгражда нов стадион а ще се "модернизира" стария...с други думи ще се поставят седалки(незнам колко време ще останат на трибуна "Изток"),ще се оправи интерфейса на стадиона,да не е такава сабуретина...единствената пречка засега е че стадиона и терена в близост на него са собственост на пловдивските военни,и сега те получават страхотни данъци от магазинчетат около стадиона и нищо не поддържат!Просто клубното ръководство го е страх да не построи стадиона и после военните да го вземат!Иначе въстановителните работи щяха да са почнали вече...

Доколкото разширяването до 35 000 зрители незнам иначе ще стане един от най-модерните стадиони в България...

 

Остава ни само надеждата,военните да се смилят над нас и Христолов да не е излязъл с поредната си лъжа!!! :punk :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Oт невъзможно -по невъзможно.Това може да се случи само в играта "football manager 2005".Tам аз класирах Ботев в евроквалификационните групи.Когато това стане реалност,към 2011 година,може и да имаме един хубав стадион.Успех и само Ботев.

Link to comment
Share on other sites

Е хайде нека да го направят не съм привърженик на Ботев но все пак ще им стискам палци все отнякаде трябва да се започне

 

 

pravo.gif

Link to comment
Share on other sites

Най-лошото в тази цялата поредна измислица на Христолов и неговите протежета е, че с тези невероятни бъдещи планове дават заявка, че ще управляват клуба още дълго време. Иначе,то е ясно, че тва е поредната долна лъжа, за да се подмажат на феновете и за да спечелят концесията най-вече. Аман от подлеци :)

Link to comment
Share on other sites

Това ще го повярвам, само ако го видя с очите си. 15 милиона така се намират...

да не говорим, че в нашето първенство възвращаемостта е почти никаква. Селския пак лъже нещо, ама ще видим, ако го направи ще е добре :music

Link to comment
Share on other sites

Oт невъзможно -по невъзможно.Това може да се случи само в играта "football manager 2005".Tам аз класирах Ботев в евроквалификационните групи.Когато това стане реалност,към 2011 година,може и да имаме един хубав стадион.Успех и само Ботев.

И аз съм на същото мнение! :D :P :)

Link to comment
Share on other sites

Офффффф колко сте компетентни всичкиииииии(или почти всички)...да не ги дава Христолов парите уе...я прочетете както трябва интервюто!!!

Малеее тряя да си охраняваме стадиона като стане защото тия мръсни буфери ако не прават саботаж та на... :):):)

Link to comment
Share on other sites

В момента, в който чуя "Христолов продаде ФК Ботев на ..." ще повярвам, че този строеж може и да е истински. Дотогава не

 

@Valkyre - оправи си подписа, доста си далеч от английската граматика, забелязвам

Link to comment
Share on other sites

Тоя пак ръси лъжи(Хрисотлов) Кой ще инвестира 15млн ЕВРО за Ботев??!! Той сигурно сам не си вярва и на мен мноо ми са иска да е истина, НО не мисля че ще стане нещо :blink:

Link to comment
Share on other sites

Президентът на Ботев (Пловдив) Димитър Христолов обяви на пресконференция в града под тепетата, че е готов да модернизира клубния стадион, ако го получи на концесия от общината.

 

"Осигурил съм финансиране от чуждестранни инвеститори за стадион "Христо Ботев" в размер на 15 милиона евро. Спортният комплекс ще бъде модернизиран изцяло, като ще има 35 000 седящи места, модерни съблекални и възстановителен център", добави собственикът на пловдивския клуб.

 

Той каза още, че сега отговорността за съдбата на стадиона пада изцяло върху местната власт. Отношение по този проблем взе и заместник-кметът на Пловдив Анастас Бадев, който също присъства на пресконференцията. Тойпоясни, че стадионът е актуван като общински.

 

Проблемът според него идва от писмо, изпратено на 25 януари 2005 г. до общината от министъра на отбраната Николай Свинаров. С него военният министър настоява местната власт да деактува спортния обект отново като държавна собственост, за да може Министерството на отбраната (МО) да стане отново негов законен собственик, какъвто е бил до 1993 година.

 

"Нямаме намерение да удовлетворяваме искането на министър Свинаров и до 2-3 месеца ще пуснем стадиона на концесия. Проблемът обаче може да дойде от областния управител, който има право да спира решения на общинския съвет", добави Анастас Бадев.

 

Той поясни, че при такъв развой процедурата ще се забави много, тъй като двете спорещи за стадиона страни ще се обърнат към съда, за да разреши проблема със собствеността.

 

Според Анастас Бадев по-лесно на концесия може да бъде отдаден стадион "Локомотив", който изцяло е общинска собственост.

 

Относно предстоящия мач на Ботев със Светкавица в събота от 25-ия кръг на "Б" група старши треньорът на пловдивския тим Ясен Петров каза, че неговите футболисти могат сами да си усложнят живота, като подценят съперника. Затова той щял да проведе специален разговор с тях, за да излязат напълно мобилизирани срещу противника.

 

Съгласен съм! :D БОТЕВ ПАК ЩЕ СА НОМЕР 1

Link to comment
Share on other sites

Ами може и да стане.Трябва да стане.Дано стане.Нека бъдем оптимисти.

Само Ботев.

Link to comment
Share on other sites

:punk :punk АИИИИИИИИИИИИИИИИ КАНАРИИИИИИИИИИ! :punk Докато не видя нов стадион с очите си няма да повярвам! Все пак тва са думи на бате митко :tongue :woot
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...