Jump to content
BulForum.com

Ботев ще прави ултрамодерен стадион


sasho_1989

Recommended Posts

Ейййй тяхната кожа ако не направят покрит стадион!!!Тоя град много гадно бий бе хора!!!Ама доживях края на мача с Академик,и си издрах гърлото да викам!!!

Link to comment
Share on other sites

Призовавам да напълним стадиона на мача с Рилски спортист:) Мирише ми на А група :)

Link to comment
Share on other sites

Призовавам да напълним стадиона на мача с Рилски спортист:) Мирише ми на А група :)

Какво мирише бре,то направо завуня!Там съм на 100% и ще замъкна още около 10-ина малумници,търсете ме някаде на ИЗТОК на стадиона!!!

Link to comment
Share on other sites

понеже няма друга отворена тема за "Ботев" ще ви честитя влизане в А група тук. Дано да се представим на добро ниво догодина и да не изпаднем. И най-важното да сипем на буферите :punk :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Честито и от мен:) Заслужихме го влизането. Дано догодина се представим достойно в А група:)

Ай, канаааааарииииииии!!!!

Наздраве, пичове!

Link to comment
Share on other sites

Честита А група и от мен!Догодина купата е жълта :punk Да го полеем случая! :inqn :sick АЙ КАНАРИИИИИИИИИИИ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

"НАЛЕЙ ДА ПИЕМ БИРАТА,НАЛЕЙ ДА СЕ НАПИЕМ.ДА ПРАЗНУВАМЕ ПОБЕДАТА,ДА СЕ ВЕСЕЛИМ СЕГА!ЧЕ БОТЕВ ПЛОВДИВ ПОБЕДИ,ЧЕ БОТЕВ ПОБЕДИ!!ЗА СЛАВАТА НА БОТЕВ ДА ПИЕМ ДО ЗОРИ!!! :punk :punk :punk :beerchug :blowup:

Link to comment
Share on other sites

Честито влизане в А група :) Дано догодина не само не изпаднем, но и се класираме на 7-8 място дай боже и по напред :D

Ай КанаРиИиИИ

Link to comment
Share on other sites

айде честито влизане в А група и дано направим нещо мисля и се надявам че ще го направим и дербитата да ги вземем че ми писна заради страничи фактори да сме само морални победители!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
aбе то тоя ако напраи стадион ... няма да е нужен нов президент чак толкова ...

Ти се изказа майна...

президента аут аут!!!

Докато за стадиона като гледам как са го почнали...просто немам думи...

Link to comment
Share on other sites

Първо нови класни играчи и тогава празиденти и стадиони

Нали първо трябва да се махне президента и да дойде някой който е готов да се отдаде на отбора!Да даде парите си за отбора...а не като този сегашен наш президент...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...