Jump to content
BulForum.com

Bass Test Videos


cTo9H

Recommended Posts

Това са тестове (някои могат да го нарекат и издеватестване) с бас говорители.Правил съм ги сам с веб камерата си качеството не е кои знае какво но иначе шоуто е голямо.Дано ви харесат ... и ако някои има идеи за нещо друго да ми каже аз ще го направя и ще го снимам :devil

 

http://info.datacom.bg/drane/Clips/Bass%20...s%20By%20cTo9H/

 

Най интересни са 13 и 14

Link to comment
Share on other sites

искам да ти кажа няколко неща !

Първо : ти си се побъркал тотално !

Второ : Тфа реклама на ония говорители кадето продаваш ли е :)

Трето : Клипчетата са си зарибемки :) лошо няма :)

Четвърто : мале мале тия колони ако не са прецакани от тая водя само мога да ти кажа БРАВО ве ! Ти си КуКУ :)(не в лошия смисъл :) )

Link to comment
Share on other sites

искам да ти кажа няколко неща !

Първо : ти си се побъркал тотално !

Второ : Тфа реклама на ония говорители кадето продаваш ли е :)

Трето : Клипчетата са си зарибемки :) лошо няма :)

Четвърто : мале мале тия колони ако не са прецакани от тая водя само мога да ти кажа БРАВО ве ! Ти си КуКУ :)(не в лошия смисъл :) )

 

Ako iska6 ela 6te go napravq otnovo pred teb...ako im ima ne6to 6te gi hvyrlq pred teb prez terasata

Link to comment
Share on other sites

ami problema e v samiq datacom dove4era probvaite pak 6te stane.a ako nqkoi iska sega vednaga , nick-a v skype mi e stoyan1897 namerete me 6te vi gi pratq

Link to comment
Share on other sites

Ako iska6 ela 6te go napravq otnovo pred teb...ako im ima ne6to 6te gi hvyrlq pred teb prez terasata

ти пък споко ве :)

за кфо ми е да идвам до вас ;)

аз няма да зимам колонките :)

просто ти кааам :) ама на тия колонки им е яко че са гума и пластмаса(майче) и за тфа няма да им стане нищо ;)

Link to comment
Share on other sites

dam Super zaribeno e :)

Kvo stana nali si prave6e baskasa tva poslednoto film4e s novata basskasa li e ?

Ako ima6 i drugi gi ko4i pls :)

 

da s taq novata e ama ne e s oniq hubaviq govoritel 4e filtara mi ne stava za nego po malko herci e ina4e i s taq stara elipsa stana super.A za ideqta s oliota otpada 6toto posle nqma kak da go iztriq ot govoritela.Mislih taka kakto si e s vodata vytre da go zatvorq otgore s edin pleksiglasen kupol i da pusna edin sin neon,toest da si sviri i vytre v kupola da se razpliskva vodata i da sveti sinio...nikak gyzarsko a?

Link to comment
Share on other sites

браточка турни едни чорапи във говорителя, вода и веро.Така и така правиш тестове поне да си изпереш и чорапите  :punk

 

Xa xa xa tva mi haresa :lol: .Ma ina4e naistina e mnoo otka4eno stanalo :punk

Link to comment
Share on other sites

като те гледам с тези говорители няма да видиш голям зор със изобретяването на пералнята. Слагаш единия говорител отдолу,а другия отстрани.Всичко това в една плексигласова кутия.Пускаш музиката и переш. След като свършиш със прането, източваш водата и дрехите падат върху долния говорител. Пускаш нещо по басово :) и баса изхвърля водата от дрехите, така проблема със изсушаването и центрофугирането е решен.

п.с. идеята и патента са мои да знаеш. Ако тръгнеш да продаваш такива перални ще искам % от печалбата :punk

Link to comment
Share on other sites

като те гледам с тези говорители няма да видиш голям зор със изобретяването на пералнята. Слагаш единия говорител отдолу,а другия отстрани.Всичко това в една плексигласова кутия.Пускаш музиката и переш. След като свършиш със прането, източваш водата и дрехите падат върху долния говорител. Пускаш нещо по басово :) и баса изхвърля водата от дрехите, така проблема със изсушаването и центрофугирането е решен.

п.с. идеята и патента са мои да знаеш. Ако тръгнеш да продаваш такива перални ще искам % от печалбата  :punk

 

ni6to nqma da polu4i6 govoritelite sa si moi i vse pak trygna vsi4ko ot men moi si e patenta

nqma zna4enie 4e ti dade ideqta :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ха ха. Клипчетата са върха. Дай да видим какво става и при чалга. Може и да се образуват две големи бомби и да се друсат. :D Пък знаеш ли.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...